Анотація послуг: вантажні перевезення по Росії, експедирування, перевезення збірних вантажів, морські контейнерні перевезення вантажів, розмитнення автомобілів та інших затребуваних вантажів, розрахунок розмитнення, пошук заводів Китаю, постачання з Китаю різних товарів і багато іншого.

Середа транспортних послуг.ч9

А тепер поставимо питання: що було б, отримуй Маріупольський порт, подібно портів Західної Європи, субсидії у вигляді пільгового оподаткування, пільгових позик, прямої участі держави в деяких капіталовкладеннях? Гадати немає сенсу, але ясно, що, навіть будучи «старомодним» держпідприємством, порт вийшов би на світовий рівень якості робіт та послуг.Один із засновників американського капіталізму Дж.Форд якось оборонив фразу, що стала згодом крилатою: «Що добре для «Дженеррал моторі», то добре для Америки ». Стосовно до нашої країни її можна сформулювати наступним чином:« Що добре для українських портів, то добре для України », але для цього морські порти повинні бути державними.

Завершуючи свій короткий аналіз транспортних проблем, роблю висновки.

Україна завжди прагнула до моря.Київська Русь вела велику морську торгівлю з Царгородом.Відважні купці через Босфор і Дарданелли ходили в Грецію, Італію, інші середземноморські країни.Азовсько-Чорноморське судноплавство активно розвивалося за часів Російської імперії.У 1828 році для швидкого і постійного повідомлення між Одесою і Стамбулом засновується чорноморське пароплавне товариство, що стало вже при Радянському Союзі найбільшої судноплавної компанією світу.

Будувалися й модернізувалися морські порти.Так, в 1889 році отримав путівку в життя Маріупольський торговий.У всі часи було розуміння того, наскільки морський транспорт важливий для держави.Усі цивілізовані країни намагаються підтримувати морське судноплавство і торгівлю на належному рівні.

Я переконана, що Україні, якщо хоче стати цивілізованою, економічно незалежною державою, також зобов'язана брати повну участь у всесвітній морської торгівлі, оскільки у неї є для цього всі передумови: морські порти, суднобудівні і судноремонтні заводи, кадровий і науковий потенціал.

Проте задіяти морську індустрію на всю її міць в інтересах країни можна, лише піднявши з колін економіку.У посланні Президента Леоніда Кучми парламенту з приводу стратегії економічної та соціальної політики на 2000-2004 роки йдеться про необхідність серйозних змін у податковій, інвестиційній, промисловій сферах економіки.Є надія, що наш новий уряд з урахуванням цього документа розробить реальну і програму економічного розвитку, в якій на чільне місце буде поставлено не досягнення якихось конкретних показників до певної дати, а покращення життя людей.

Морський порт, будучи держпідприємством, не має права перешкоджати діяльності інших підприємств на його території і втручатися в їх господарську діяльність.Але термінали, як правило, знаходяться під адміністративним контролем порту географічно.Питання черговості проводки і постановки суден до причалу встановлюються портом.Тобто термінали змушені узгоджувати графік завезення вантажів, подачі судів і т.д.Оскільки тут не обійтися без договору з державним портом, доцільно укласти з ним договір про співпрацю.Суми портових зборів та зборів і плат за послуги, що надаються судам, розподіляються між портом і терміналом.

Закон «Про концесії» від 16 липня 1999 р.звів нанівець раніше єдино можливу концепцію державного порту, передбачаючи, що порти можуть утворюватися і в результаті приватного підприємництва.Концесія - це надання на платній та строковій (не менше 10 років і не більше 50 років) основі суб'єкту підприємництва права на створення і (або) експлуатацію об'єкта концесії.

Альтернативою є оренда.Наскільки відомо, зроблено дві спроби взяти в оренду цілісний майновий комплекс морського торгового порту (Маріуполь в 2002-м і Іллічівськ в 2003 г.).Однак, незважаючи на можливість оренди ЦМК держпідприємства, прямо передбачену Законом «Про оренду державного та комунального майна »від 10 квітня 1992 р., зважаючи на певні політичні розбіжності спроби не увінчалися успіхом.

На підставі аналізу чинного законодавства та досвіду (в тому числі і власного) юридичного супроводу створення приватних терміналів спробуємо виділити основні тези.

1.Морський порт виконує різноманітні функції.Умовно розділимо їх на дві групи: господарська діяльність і діяльність, пов'язана з виконанням делегованих функцій держави.КТМ особливо виділяє функції морського порту щодо забезпечення безпеки мореплавства (ст.75).У структуру порту включена Служба капітана порту , куди входять


Прийміть до відома, що послугу морські контейнерні перевезення називають найбільш швидким рішенням транспорту морських вантажів.

Читати ще статтю

Статті

У супроводжуваному й несупроводжуваному багажі на одну особу: - товарів, необхідних для власного користування на час перебування за кордоном (для громадян, які постійно проживають в Росії); - інших товарів, не призначених для комерційної діяльності, загальною Вартістю до пятидесятикратного розміру мінімальної місячної оплати праці.
Госморречнадзор підвів підсумки півріччя (стаття) У Федеральній службі з нагляду у сфері транспорту 17 липня 2009 року під головуванням заступника керівника Ространснагляду Володимира Попова відбулася нарада «Підсумки наглядової діяльності Госморречнадзора в першому півріччі і завдання щодо підвищення ефективності наглядової діяльності в другому півріччі 2009 року».На нараду були запрошені всі начальники територіальних управлінь Госморречнадзора, а також представники Мінтрансу Росії, Генеральної прокуратури Російської Федерації, Росморречфлота, класифікаційних товариств, ЦНИИМФ, представники громадських об'єднань (АСК і СОРОСС), Росприроднагляду, ГИМС МНС Росії.
Навалочні масло - спочатку визначимося в термінах ВАТ

Новини

Урядом прийняті рішення, які сприяють підтримці підприємств суднобудівної промисловості 10 червня 2009 року на черговому засіданні Кабінету Міністрів були прийняті рішення, спрямовані на підтримку підприємств суднобудівної промисловості, оскільки сьогодні вітчизняна суднобудівна промисловість переживає значний спад обсягів виробництва, викликаних світовою фінансовою кризою.


Огляд преси

Повідомлення про проведення...
Борг по зарплаті становив майже...
За словами Ігоря Коблева, для реалізації...