Наші сильні сторони: вантажоперевезення з Китаю, розрахунок ставок фрахту по основним контейнерним лініях, перевезення збірних вантажів, морські контейнерні перевезення вантажів, розмитнення широкого спектру вантажів, розрахунок митних зборів, пошук постачальників в Китаї, організація бізнес турів до Китаю та інше.

Запит на морське перевезення:

Як же бути учаснику ЗЕД, щоб отримати низьку ставку на доставку на кращих умовах?

Не секрет, що більшість запитів на контейнерні перевезення є маркетинговими.Тобто багато учасників ЗЕД у своїй комерційній діяльності потребують оперативних ставках на перевезення вантажів, щоб мати можливість розрахувати собівартість товару з доставкою різними варіантами.Далі прийняти рішення про доцільність замовлення товару з доставкою від , наприклад, транспортника постачальника або залучити власного перевізника, щоб оптимізувати транспортну зв'язку для вибору найбільш відповідного варіанту морського перевезення, контейнерної лінії, способу доставки, митного оформлення й т.п.

Транспортні компанії чудово знають такі особливості учасників ЗЕД, тому залежно від того наскільки серйозно, цікаво сформульована заявка на перевезення - по різному на неї реагують.

Якщо заявка має відверто баластний вигляд, то вона буде проігнорована, тобто на неї просто не будуть витрачати час.

Наприклад, якщо

  суть запиту зводиться до того, що " нам потрібно просто дізнатися що - почім ";

  перевезення занадто комплексна: спочатку потрібно везти на оленях, далі автомобілем, потім на морем, а потім на собаках;

  відверто дико сформульована типу: " потрібна ставка на контейнерну перевезення цистерни бензину, вивантаження - порт Кишинів " і містить безліч подібних нісенітниць;

  І т.п.,

то транспортнику буде ясно, що опрацювання подібних запитів вимагатиме багато часу і зусиль, а замовлення швидше за все не буде.Тому транспортник або не відповість, або дасть приблизну, " ломову " ставку з хорошим запасом в ціні.Зрозуміло, що це буде не зовсім те, на що розраховував замовник, відправляючи заявку.

Запит на перевезення найкраще формулювати таким чином, щоб з нього були зрозумілі всі нюанси і не потрібно було уточнювати деталі, які можуть вплинути на вартість і можливість самій доставки.

У найпростішому випадку варто заздалегідь підготувати наступні дані:

1.Інформація про самий товар - докладний його опис (включаючи обсяг і вага одиниці вантажу, габарити, як упакований, код ТН ЗЕД і т.п.) та особливості (наприклад: швидкопсувний, пожежонебезпечний і т.п.).

2.Звідки передбачається перевезення та куди.Оптимально вказувати порт & країну відправлення, порт & країну призначення.Якщо буде потрібно транзит, експедиція, то краще вказати це додатково.

3.У яких контейнерах бажано везти вантаж і скільки їх приблизно буде потрібно.

4.Коли приблизно передбачається відвантаження;

5.Контактні дані замовника;

6.Додаткові відомості.

Кожна відправка по своєму унікальна, оскільки кожного замовника потрібен свій перелік послуг і є свої особливості.Тому в додаткових відомостях бажано перераховувати важливі особливості.

Наприклад,

  скільки тонн входить в певний контейнер;

  побажання до вибору контейнерної лінії (потрібна економічна або найшвидша);

  Скільки бажано вільних днів використання контейнерів в порту;

  кінцевий пункт призначення і чи потрібна допомога в доставці туди;

  чи потрібно страхування;

  чи буде експедиція в порту;

  Чи потрібна перетарка і перевантаження в машини замовника;

  де передбачається митне очищення і чи потрібна допомога в її організації;

  Чи буде складування;

  І т.п.

Подібних моментів може бути безліч і їх знання дозволить транспортнику чітко зрозуміти особливості перевезення і сформувати ставку під замовника з урахуванням усіх нюансів.

Для досягнення " кращою " ставки або хоча б отримання максимально можливого уважного до себе ставлення, непогано буде спробувати зацікавити транспортника своєю перспективністю, як замовника.

Наприклад, поділитися планами по захвату світу в своєму сегменті ринку і планованої періодичністю замовлень, які в близькому майбутньому будуть рости високими темпами.Це часто працює і швидкість отримання ввічливого відповіді від транспортника приємно радує.

У кожному разі почати потрібно з того, що вибрати транспортника і відправити йому заявку на розрахунок перевезення.Зокрема, можна надіслати таку заявку відразу декільком транспортним компаніям, перейшовши за наступним посиланням: Запит на контейнерні перевезення.

Статті

Експорт пішов.- За підсумками перших 5 місяців т.г.зростання перевалки вантажів у порту Виборг склав 5,9% За підсумками перших 5 місяців т.г.зростання перевалки вантажів у порту Виборг склав 5,9%.Позитивна динаміка пояснюється збільшенням обсягів експортних вантажів - на 15,6%.Як пояснили SeaNews в прес-службі OMG, «збільшення експорту за Виборгові відбувається поки тільки за рахунок вугілля і залучення нових експортних вантажів, таких як чавун, целюлоза і деревні гранули».За даними SeaNews, оборот вугілля у вказаний період виріс на 88%, чавуну - на 22% Якщо експорт через Виборг зростає, то оборот імпорту, частка якого в структурі вантажоперевалки порту і так невелика, скорочується.
Глава 11.Тимчасове ввезення (вивезення) товарів (ст.68-74) Поняття та економічний зміст митного режиму тимчасового ввезення (вивезення).Режим тимчасового ввезення (вивезення) встановлює вимоги, дотримання яких допускає тимчасове користування іноземними товарами на митній Території Росії, а російськими - за її межами, з повним або частковим звільненням від митних податкових платежів та без застосування заходів економічної Політики.

Новини

«Лінії шикуються в чергу, щоб продати термінальні активи» На тлі спаду перевезень контейнерні лінії переосмислюють стратегію і шикуються в чергу, щоб продати свої активи термінальні.
7 серпня 2009р.в Якутську пройшла робоча нарада щодо створення концептуальних проектів нового покоління суден змішаного ріка-море плавання для
«K» Line скорочує витрати Kawasaki Kisen Kaisha Ltd.(«K» Line) - третя за обсягами продажів контейнерна лінія Японії - збирається скоротити витрати на $ 20-30 млн і ліквідувати ряд європейських сервісів.


Огляд преси

Автомобілевоз сів на мілину...
Довжина судна - 92 метри, ширина...
При цьому оборот експортних вантажів...