Анотація послуг: перевезення з Китаю, розрахунок фрахту, перевезення вантажів, морські контейнерні перевезення, митне очищення вантажу, розрахунок цін розмитнення, пошук бізнес партнерів в Китаї, організація бізнес турів до Китаю та інше.
ШАНОВНІ ПАНОВЕ!
Транспортно-експедиторська Компанія ТОВ "Цемес - ІМПЕКС" розташовується в г.Новоросійську і успішно працює на ринку морської і континентальної логістики пропонуючи своїм Клієнтам повний спектр послуг з перевезення комерційних вантажів, що здійснюються в різні країни світу за експортно-імпортними контрактами.Вживаються, як разові заявимо на доставку одного або групи контейнерів, так і довгострокові, об'ємні замовлення на які можуть бути надані узгоджені
знижки та пільги.Незалежно від масштабів співробітництва, ми завжди гарантуємо саме уважне ставлення до транспортних проблем Клієнта і якісний, професійний сервіс у наступних видах діяльності:
- Контейнерні міжнародні перевізних;
- Фрахтування та агентування суден;
- Організація перевалки вантажів у порту г.Новоросійська;
- Оформлення вантажів на митному терміналі г.Новоросійська;
- Організація авто і ж / д перевезень по території Росії, ближнього і далекого зарубіжжя;
- Розробка оптимальних, економічних схем контейнерних перевезень, в т ч.. мультимодальних;
- Підготовка документів для митного оформлення ;
- Отримання необхідних дозволів і сертифікатів;
- Організація охорони і відповідальне страхування вантажів;
- Робота з транзитними складами;
- Стивідорні послуги;
- Сюрвеєрські послуги;
- Тальманської послуги;
- Митне консультування з будь-яким групам товарів;
- Юридичне консультування з питань ЗЕД;

З повагою, Директор Горшков А.У.


Статті

З ДПС РФ затвердив Тимчасову інструкцію про порядок маркування окремих видів підакцизних товарів, що ввозяться на митну територію Російської Федерації, Яка введена в дію наказом ГТК від 13 липня 1994 року N 357.
Поштового зв'язку регулюються міжнародними договорами Російської Федерації, У тому числі в рамках Всесвітнього поштового союзу ". Форма декларування міжнародних Поштових відправлень описується в ст.116 Виконавчого регламенту Всесвітньої Поштової конвенції.
Правила перевезення контейнерів морським транспортом 3.2.Перевезення універсальних контейнерів в прямому змішаному сполученні за участю морського і інших видів транспорту 3.2.1.Перевезення контейнерів в прямому змішаному сполученні провадиться на підставі цих Правил і Правил перевезень вантажів у прямому змішаному сполученні, що затверджуються Міністерством морського флоту відповідно з транспортними міністерствами і відомствами.

Новини

Уряд ініціює 10 інвестпроектів з будівництва вантажних терміналів у портах України, - Ю.Тимошенко Уряд ініціює 10 інвестиційних проектів з будівництва вантажних терміналів у портах України.
рік, а в перспективі потужність перевантажувального комплексу становитиме 3,2 мільйона тонн на рік.«Друга черга передбачає залучення інвестора і освоєння тильної території площею 25 га з будівництвом галерей, естакад, що ведуть до причалів № 7 і 9», - цитує прес-служба начальника порту Юрія Крука.
Завершилася перевірка ІМО на предмет виконання вимог міжнародних конвенцій у галузі безпеки на морі та захисту морського середовища від забруднення судів 7 жовтня 2009 завершилася перевірка Російської Федерації Міжнародною морською організацією на предмет виконання вимог міжнародних конвенцій у галузі безпеки на морі та захисту морського середовища від забруднення судів.


Огляд преси

Найчастіше виглядає з службового кабінету...
Пошкоджень та розливу...
За його словами, головними факторами, в даний...