Послуги коротко: перевезення вантажів по Росії, страхування вантажів, перевезення контейнерів, морські контейнерні перевезення вантажів, митне оформлення, розрахунок вартості розмитнення, пошук виробників в Китаї, організація відвідування виставок у Китаї та інше.Шановні пані та панове!
Транспортно-експедиторська компанія "Тріада Шиппінг" пропонує свої послуги з організації морських контейнерних перевезень через Одеський та Іллічівський порти Україні.Портове експедирування, автодоставки, митне оформлення , контроль за просуванням вантажів на всьому шляху прямування.Запити на розрахунок ставок надсилайте на e-mail: ira_z82 @ mail.ru

Сподіваємося на взаємовигідне співробітництво,
З повагою, ТОВ "Тріада Шиппінг"

Контактна особа: Ірина
Контактні телефони: 8 (0482) 348 899, 348 982


Статті

Невивезення за межі митної території Російської Федерації або неповернення На цю територію товарів і транспортних засобів (ст.271) Коментована стаття передбачає відповідальність за порушення митного Режиму тимчасового ввезення (вивезення) товарів.
Або у перевізника у зв'язку з введенням зазначених обмежень, державними Органами Російської Федерації не відшкодовуються ". Однак у ст.21 Федерального Закону" Про державне регулювання зовнішньоторговельної діяльності "передбачається, Що російські особи мають право на відшкодування в судовому порядку збитків, пов'язаних з участю Російської Федерації в міжнародних економічних санкціях, За рахунок федерального бюджету.
У паспорті угоди є підставою для прийому вантажу до митного оформлення У разі, коли передбачуваний термін надходження виручки віддалений більш ніж На 180 днів від дати прийняття товарів до митного оформлення.

Новини

На Сахаліні затримано судно з 30 тоннами незаконно добутого краба На Сахаліні порушено кримінальну справу стосовно капітана судна
НКК управляє мережею терміналів за угодою акціонерів - First Quantum
Чилійську CSAV врятували від банкрутства власники акцій з Гамбурга Чилійську контейнерну компанію, відому CSAV, все-таки врятують від банкрутства - значна частка акцій компанії належить групі судноплавних компаній Гамбурга, вони вирішили надати CSAV достатні фінансові кошти.


Огляд преси

Одеський порт достроково виконав план кварталу...
IPO - Другий вантажний...
Перший контейнерний термінал в січні-травні збільшив...