Коротко про нас: доставка з Китаю, розрахунок ставок фрахту по основним контейнерним лініях, перевезення контейнерів, морські контейнерні перевезення вантажів, розмитнення широкого спектру вантажів, розрахунок митних зборів, пошук товарів у Китаї, організація бізнес турів до Китаю та інше.

ОПК і «Совкомфлот» підпишуть угоду про співпрацю в ході...

ОПК і «Совкомфлот» підпишуть угоду про співпрацю в ході ПЕФОб'едіненная промислова корпорація (ОПК) та «Совкомфлот» планують підписати угоду про співпрацю в ході Петербурзького міжнародного економічного форуму (ПЕФ), який пройде 4-6 червня поточного року.Прес-службае ОПК 1 червня 2009 р.


Статті

Справи про порушення митних правил інформацію про підготовлюване, що здійснюється Або скоєному порушенні, має право проводити митний контроль товарів і транспортних засобів, а також одержувати необхідні для перевірки документи, Відомості і пояснення (ст.295 ТК).Для порушення справи про порушення митних правил не достатньо одного Тільки приводу до закладу справи.
10.ВИРАЗ «НЕМАЄ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ» Як видно з виразів "продавець зобов'язаний» і «покупець зобов'язаний» терміни Інкотермс мають справу тільки з зобов'язаннями, які сторони несуть один перед одним.
Час зберігається на митному складі).Знищивши під митним контролем такий Товар, комерсант звільняється одночасно і від транспортних витрат по Вивезенню продукції з російської митної території, і від сплати митних зборів і податків.

Новини

У Сочі почалося будівництво захисного молу нового вантажного порту в гирлі річки Мзимта У Сочі на будівництво нового вантажного порту в гирлі річки Мзимта почалося зведення захисного молу.
Зовнішньоекономічний оборот послуг у секторі транспорту Україна в 1 кварталі скоротився на 25% Згідно з інформацією Держкомстату України, зовнішньоекономічний оборот послуг у секторі транспорту в 1 кварталі скоротився на 24,5% до порівнянного періоду попереднього року, до $ 1,57 млрд.
«Гудок»: Одна папір.- Оформлення вантажів на переправах між балтійськими портами спроститься Вчора на президії уряду було прийнято рішення про приєднання Росії до конвенції про міжнародні залізничні перевезення (КОТІФ).Це допоможе залучити додаткові вантажі на поромні переправи між Росією і Німеччиною.


Огляд преси

Вантажообіг морських портів...
Раніше відповідну пропозицію...
Проект документа і додаток...