Наш профіль: доставка з Китаю, фрахтування, перевезення контейнерів, морські контейнерні перевезення, митне очищення, розрахунок розмитнення, пошук виробників в Китаї, консалтинг в Китаї та інше.

Архів новин

Загальні

Статті

До товарів, що переміщуються через митний кордон; - здійснення боротьби з контрабандою та іншими злочинами у сфері митної справи, а також з порушеннями митних правил.
Порти Ленобласті переробляють все більше вантажів САНКТ-ПЕТЕРБУРГ, 5 липня.За січень-травень 2009 року в Ленінградській області загальний обсяг послуг, наданих організаціями транспорту, склав 29498700000 рублів або 109,9% (без урахування інфляції) до рівня січня- Травень попереднього року.
Мінтранс представить проект закону про приєднання Росії до конвенції про міжнародні залізничні перевозкахМінтранс РФ представляє на сьогоднішньому засіданні президії уряду РФ проект федерального закону
Тарифів, існуванням численних обтяжливих митних формальностей, що перешкоджають розвитку міжнародної торгівлі.
Такому випадку до доручення прирівнюється письмову заяву особи, яка притягається До відповідальності (ч.7 ст.306 ТК).Довіреність від імені юридичної особи Видається за підписом керівника (заступника) з прикладенням печатки цієї Організації.

Новини

В Іркутській області відновлені регулярні перевезення пасажирів по річці Лені та її притоках, зупинені 15 років тому В Іркутській області відновлені регулярні перевезення пасажирів по річці Лені та її притоках, зупинені через нерентабельність 15 років тому.
У порту Єйська теплохід врізався в причал: постраждалих немає У морському порту Єйська (Краснодарський край) врізався в причал теплохід
Посадка на мілину танкера-хімовоза, Андалузія, Іспанія 11 серпня близько 06.10 ранку в гирлі Гвадалквівір, Андалузія, Іспанія, сів на мілину танкер-хімовоз Sichem Colibri з вантажем 3150 тонн хімікатів на борту.
Судновласники скуповують Tamiflu У зв'язку з тим, що почастішали випадки захворювання свинячим грипом, судновласники стали скуповувати лікарський препарат Tamiflu, повідомили SeaNews в компанії Hutton's, що є одні з провідних учасників ринку суднового постачання в Великобританії.
бние програми розробляються на основі їхнього досвіду, отриманого на флоті нашої компанії.Такі знання неможливо витягнути з підручників або отримати на стороні.


Огляд преси

За його словами, на сьогоднішній день...
Вони здатні обробляти контейнери...
Банк " Відродження " входить до реєстру...
Аналітик ФК " Уралсиб " Микола Сосновський...
Вони повинні підійти до аварійних...