Наша спеціалізація: доставка вантажів з Китаю, розрахунок фрахту, перевезення контейнерів, морські перевезення, розмитнення автомобілів та інших затребуваних вантажів, розрахунок вартості розмитнення, пошук бізнес партнерів в Китаї, різні послуги з Китаю і так само багато що інше.


ТОВ «ДАЛС Лоджистікс»

Компанія "ДАЛС Лоджистікс" спеціалізується на мультимодальних міжнародних перевезеннях різних видів вантажів з Азії і Європи через порти Котка, Хаміна, Рига, Санкт-Петербург, Гамбург, Владивосток.Ми працюємо з великими морськими лініями, залізничними та автомобільними перевізниками.
Наша компанія має можливість запропонувати в даному сегменті ринку найбільш конкурентоспроможні ціни завдяки великому досвіду роботи і розвиненою міжнародної агентської мережі.До Ваших послуг кваліфіковані дипломовані в галузі міжнародних перевезень фахівці.
Наш принцип - самостійний контроль просування вантажу на всіх ключових точках маршруту, відсутність посередників, вибудовування і координування роботи кожної ланки окремо.
Своїм клієнтам ми забезпечуємо найкращі логістичні рішення, індивідуально продумані і враховують аспекти управління конкретним вантажопотоком.Надаємо щоденну інформацію про місцезнаходження вантажу, надаємо консультаційну підтримку.
Наші послуги:
- Міжнародне транспортно-експедиторське обслуговування;
- Транспортне забезпечення імпортно-експортних і транзитних операцій;
- Доставка вантажів «door to door» з будь-якої точки земної кулі;
- Консалтинг в сфері логістики;
- Здійснення процесу доставки в рамках однієї компанії;
- Online моніторинг проходження вантажу;
- Доставка вантажів і устаткування будь-яких габаритів з Європи, Азії, СНД в будь-яку
точку Росії;
- митне оформлення вантажів;
- Консультації в сфері ЗЕД;
- Консультації з питань, пов'язаних з ринком товарів і послуг Китаю;
- Оформлення дозвільної документації на ввезення товарів у Росію.


Ми пропонуємо Вашій увазі деякі провізні ставки:

Морські фрахти

Відстрочка оплати 50 днів з моменту виходу контейнераДля отримання більш детальної інформації надаємо наші координати:

Росія, г.Москва, Ільменський проїзд, д.1
Тел: (495) 649-33-20
Факс: (495) 649-33-20

Статті

З міркувань забезпечення високої надійності і безпеки їх установка Бажаною в спеціально виділених закритих і охоронюваних приміщеннях (можливо, Навіть на підприємствах-виробниках).Результати таких вимірювань автоматично Записуються в комп'ютерну систему, пов'язану каналами передачі даних з Митним органом.
Митного оформлення та зберігання підакцизних товарів ", 2) наказі ГТК від 13 січня 1995 року N 19" Про затвердження переліку пунктів пропуску та митних постів, через які допускається ввезення підакцизних товарів, що підлягають маркуванню ". У 1994 році в системі митних органів з'явилися акцизні митні Пости, головним напрямком діяльності яких стало забезпечення виконання Правил ввезення та реалізації на російській митної території підакцизних Товарів, що підлягають обов'язковому маркуванню.
А.6.Розподіл витрат Продавець зобов'язаний з урахуванням застережень статті Б.6.: - на додаток до витрат, що випливають із статті А.3а), нести усі витрати, пов'язані з товаром, до моменту, коли він поставлений у відповідності зі статтею А.4., і - якщо це буде потрібно - оплатити всі витрати, пов'язані з виконанням митних формальностей для експорту та імпорту, як і інші мита, податки та інші збори, що підлягають сплаті при експорті та імпорті товару та його транзитного перевезення через треті країни до постачання відповідно до статті А.4.А.7.Повідомлення покупцю Продавець зобов'язаний сповістити належним чином покупця про відправлення товару, а також направити покупцю інші повідомлення, що вимагаються йому для здійснення звичайно необхідних мір для прийняття поставки товару.

Новини

Найбільша в Європі Судновласницька компанії Wilson Eurocarriers AS вперше в Росії відкрила в Мурманську 100-процентну доньку ТОВ «ВІЛСОН МУРМАНСЬК» Найбільша в Європі Судновласницька компанії Wilson Eurocarriers AS вперше в Росії відкрила в Мурманську 100-процентну доньку ТОВ «ВІЛСОН МУРМАНСЬК», яка відразу ж увійшла до складу ПЗ «Асоціація« Мурманшельф ». До складу НТ« Асоціація «Мурманшельф» з травня 2009 року увійшла нова компанія ТОВ «ВІЛСОН МУРМАНСЬК».Дмитро Маслов, заступник генерального директора АЛЕ «Асоціація« Мурманшельф », повідомив, що« ТОВ « ВІЛСОН МУРМАНСЬК »стало дійсним член асоціації.
формувати учасників зовнішньоекономічної діяльності про ті можливості та переваги, які їм дає ЕТД.


Огляд преси

Наказ Мінтрансу Росії...
Порядок передачі залізничних вантажних...
Як випливає з розрахункових даних, в порівнянні...