Анотація діяльності: наземні вантажні перевезення, фрахтування суден, перевезення вантажів, морські міжнародні контейнерні перевезення, розмитнення широкого спектру вантажів, розрахунок митних платежів, пошук постачальників в Китаї, постачання з Китаю різних товарів і так само багато що інше.


Компанія ТОВ «Ділмар України» висловлює Вам свою повагу.

На території Україні наша компанія представляє інтереси великих світових контейнерних операторів.
Ми маємо можливість надання прийнятних ставок на експортне відправлення й імпортну доставку Ваших вантажів по всіх основних світових напрямках у морських контейнерах, а також здійснювати всі відповідні операції з ними в портах Одеса і Іллічівськ.
Наша компанія також здійснює повний комплект послуг з Внутріпортове експедирування та наземної доставки вантажів до «дверей» одержувача за Україну та СНД.Ми допоможемо відправити Вашу продукцію на експорт, або доставити імпортне постачання до «дверей» складу.
У зв'язку з цим хочемо запропонувати Вашій компанії можливе спільне співробітництво в цій сфері діяльності.
У разі зацікавленості з Вашого боку, просимо зв'язуватися з нами.
Ми будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів.
Ми будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів.

Ми будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів.

Наші реквізити:


"DEALMAR UKRAINE"
Одеса 65026 пер.Віце - Адмірала.Жукова 3-7, оф 64
тел.(8048) 777-24-18/19
факс.(8048) 35-84-17


Статті

EXW Франко завод (... назва місця) З ЗАВОДУ (із зазначенням пункту) EX WORKS EXW Термін «Франко завод» означає, що продавець вважається виконав свої обов'язки по постачанню, коли він надасть товар у розпорядження покупця на своєму підприємстві чи в іншому названому місці ( наприклад: на заводі, фабриці, складі і т.п.).Продавець не відповідає за навантаження товару на транспортний засіб, а також за митне очищення товару для експорту.
Б.6.Розподіл витрат Покупець зобов'язаний з урахуванням застережень статті А.3а): - нести всі витрати, пов'язані з товаром, з моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4., і - нести всі витрати і збори, пов'язані з товаром під час його перевезення до прибуття в порт призначення, за винятком випадків, коли вони відповідно до договору перевезення покладаються на продавця, і - оплатити витрати по вивантаженню товару, включаючи витрати по оплаті ліхтерних і причальних зборів, за винятком випадків, коли вони відповідно до договору перевезення покладаються на продавця, і - нести всі додаткові витрати внаслідок невиконання їм обов'язку дати належне повідомлення у відповідності зі статтею Б.7.з моменту закінчення погодженої дати або погодженого строку поставки.
Умовно випущених товарів і облік таких товарів.Позаплановий (раптовий) подальший митний контроль, як правило, Пов'язаний з фактом порушення митних правил, виявлення якого безпосередньо Не стало результатом планованої правоохоронної діяльності митних Органів.

Новини

Уряд ініціює 10 інвестпроектів з будівництва вантажних терміналів у портах України, - Ю.Тимошенко Уряд ініціює 10 інвестиційних проектів з будівництва вантажних терміналів у портах України.
Ситуація на ринку транспортування нафти і нафтопродуктів в Росії може істотно змінитися з введенням нових проектів на трубопровідному транспорті Ситуація на ринку транспортування нафти і нафтопродуктів в Росії може істотно змінитися з введенням нових проектів на трубопровідному транспорті.
Лайнер Queen Mary 2 зірвало з швартових поривом вітру 21 липня знаменитий лайнер Queen Mary 2 стояв в Зеебрюгге, від сильного шквалистого вітру полопалися швартови на баку, кормові довелося потруїти.


Огляд преси

Огляд танкерних потужностей...
Приймання готових виробів...
За його словами, на сьогоднішній день...