Профільні послуги: перевезення по Росії, фрахтування суден, перевезення збірних вантажів, морські перевезення, митне оформлення, розрахунок вартості розмитнення, пошук бізнес партнерів в Китаї, організація бізнес турів до Китаю і багато іншого.

Моряків танкера sichem peace сьогодні звільнять? Рух...

Моряків танкера Sichem Peace сьогодні звільнять? Рух за емансипацію дельти Нігер заявило сьогодні, що звільнить протягом 24-х годин заручників з танкера, захоплених 6 липня, в тому числі трьох громадян Росії.Прізвища і посади заручників: Капітан Юрій Щастін Росія, старший механік Василь Бондарков України, 2-й механік Віктор Кошовий Росія, моторист Армандо Галіма Філіппіни, матрос Родріго Таварес Філіппіни, кадет-практикант Дхіндза Сінгх Індія.Будемо сподіватися, що так і станеться і можна впевнено говорити, що обійшлося без викупу - Рух дійсно, має політичні цілі, хоча й досягає їх бандітіскімі методами.Sichem Peace - танкер-хімовоз дедвейтом 8801 тонна, прапор Сінгапур, будівлі 2005 року, менеджер сінгапурська EMS Shipping Management, екіпаж 19 осіб.Морський бюлетень 22 липня 2009 г.


Статті

Б.2.Ліцензії, дозволи та інші формальності Покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик одержати будь-яку імпортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це буде потрібно всі митні формальності, необхідні для імпорту товару, а також, при необхідності , для його транзитного перевезення через треті країни.
Національна компанія
Не знаходилися, консульські установи можуть користуватися всіма підходящими засобами, включаючи консульські валізи.

Новини

Рефрижератор на мілині в Данії Рефрижератор Kea сів на мілину поблизу Asnaes Rev, Данія, прямуючи з Перу на С-Петербург, знятий з мілини 4 липня, затриманий для огляду корпусу.
Чотири нових тилових контейнерних перевантажувача Konecranes планується встановити на території ВАТ
Система навігації морських суден.- Суховантаж Arctic Sea був оснащений новітніми системами навігації та зв'язку Суховантаж Arctic Sea з російським екіпажем зник в Атлантиці, імовірно, біля узбережжя Португалії 28 липня.


Огляд преси

IPO - Другий вантажний...
Про пошкодження контейнеровоза...
Правда, в пікові експортні місяці - вересень-жовтень, - коли...