Послуги коротко: перевезення вантажів по Росії, розрахунок ставок фрахту по основним контейнерним лініях, перевезення вантажів, морські міжнародні контейнерні перевезення, розмитнення широкого спектру вантажів, розрахунок вартості розмитнення, пошук бізнес партнерів в Китаї, постачання з Китаю різних товарів та інше.

Морські надбавки

Agents fee Агентська винагорода
BAF Паливна надбавка Надбавка додається до вартості фрахту в залежності від коливань цін на ринку палива.
Barge fee Плата за перевезення вантажів баржею
Bosphorus Surcharge Надбавка за проходження вантажу протокою Босфор
CAF Валютна надбавка Надбавка до вартості фрахту, застосовується для компенсації втрат від коливань курсу валют.Виражається у відсотках.
Congestion Surcharge Додатковий збір, який стягується для компенсації додаткових витрат, пов'язаних із затримкою суден у портах перевантажених.
GRI Підвищення загальної ставки Додається до базових ставок фрахту, застосовується до всіх без винятку вантажів і встановлюється членами конференцій.
High Cube Surcharge Надбавка за підвищену місткість контейнера, становить 10% від вартості морського фрахту, дійсна для всіх вантажів висотою більше 2,25 метра.
IMO Surcharge Надбавка за небезпечний вантаж.
ORC / DDC Плата за додаткові транспортні послуги: вантажно-розвантажувальні роботи з борту судна, переміщення контейнера в межах терміналу, др.
Premium Додаткова винагорода за виконану роботу.
PSS Надбавка на високий сезон Надбавка на високий сезон, застосовується до вантажів експортуються з країн Азії.
Security Надбавка за безпеку.
THC Плата за вантажно-розвантажувальні роботи з переміщення контейнерів у депо терміналу.
UK Premium Надбавка, що стягується в англійських портах.
War Risk Надбавка за стягується в портах, що знаходяться у військовій зоні.
Winter Surcharge Надбавка стягується в портах, де існує можливість обмерзання акваторії порту.


Статті

Через російську митний кордон.У той же час розташування торгових залів Повинно виключати можливість доступу до них осіб, що в'їжджають на територію Російської Федерації.
Кваліфікується за ст.169.1 КК "Порушення митного законодавства Російської Федерації".Про ознаки злочинів, передбачених ст.78 і ст.169.1 КК, - см.коментар до гл.34.Розглянемо детальніше ознаки порушень митних правил, що входять в Так звану "контрабандну групу".Недотримання порядку застосування заходів економічної політики та інших обмежень При переміщенні товарів і транспортних засобів через митний кордон РФ (ст.274) Предметом аналізованого правопорушення є товари і транспортні Засоби, щодо яких застосовуються заходи економічної політики (квотування, Ліцензування та т.п.) та інші обмеження.
Органів.Глава 4.Випуск товарів для вільного обігу (ст.30-31) Митний режим випуску товарів для вільного обігу.

Новини

Більше 200 працівників ТМТП хочуть приїхати на чергове розгляд зарплатного справи в Краснодарський суд Краснодар.
У вівторок, 21 липня 2009 року, до складу флоту ВАТ «Новошип» (група компаній «Совкомфлот») прийнято новий продуктовози NS Asia дедвейтом 111 682 тонн Протокол прийому-передачі нового судна підписав віце-президент ВАТ «Новошип» Володимир Оскірко.
Зовнішньоекономічний оборот послуг у секторі транспорту Україна в 1 кварталі скоротився на 25% Згідно з інформацією Держкомстату України, зовнішньоекономічний оборот послуг у секторі транспорту в 1 кварталі скоротився на 24,5% до порівнянного періоду попереднього року, до $ 1,57 млрд.


Огляд преси

Вантажообіг транзитних вантажів скоротився...
Було опрацьовано 700 тис.TEU.Термінал...
Як підкреслив президент Україна, мова...