Наш профіль: вантажоперевезення з Китаю, страхування вантажів, перевезення контейнерів, морські перевезення, розмитнення вантажів, розрахунок митних платежів, пошук бізнес партнерів в Китаї, маркетинг в Китаї та багато іншого.


Знаючи, як нелегко знайти надійних, досвідчених і відповідальних бізнес партнерів, хотілося б запропонувати Вам наші послуги з організації міжнародних вантажних перевезень

Компанія ТОВ «Мов'он Логістікс Київ» - дочірнє підприємство голландської компанії Mov'on Logistics B.V.Розвинута мережа партнерів по всьому світу, ексклюзивне уявлення в Україну інтересів асоціації незалежних експедиторів і митних брокерів United Shipping, а також наявність офісів компанії в Голландії , Польщі та Росії дозволяють нам найбільш точно організовувати, відстежувати і контролювати процес транспортування Ваших вантажів.

У вкладенні - презентація нашої компанії.

Компанія ТОВ «Мов'он Логістікс Київ» пропонує повний комплекс логістичних послуг з перевезення вантажу в будь-яку точку світу різними видами транспорту.

У сфері морських контейнерних перевезень ми раді запропонувати:

- Організацію транспортування FCL / LCL вантажів;
- Організацію консолідації вантажів;
- Організацію транспортування небезпечних вантажів;
- Організацію страхування вантажів;
- Транспортно - експедиторське обслуговування в будь-якому з портів світу;
- Консалтингові послуги з оформлення транспортних документів;
- Щоденне інформування та надання звітів про статус руху вантажів;
- Індивідуальний підбір найбільш оптимального й економічного маршруту транспортування.
Крім уже згаданих стандартних логістичних послуг, Ви можете також звернутися до нас для придбання низки специфічних послуг:
- Укладання мішків або біг-бегів;
- Палетування і опечатка;
- Маркування;
- Оформлення транспортних документів;
- Оформлення карт для небезпечних вантажів;
- Управління упаковкою;
- Надання пакувальних матеріалів;
- Контроль якості по прибуттю;
- Перепакування відповідно специфікацій клієнта;
- Щоденне інформування про прибуття та відправлення;
- Звіти про рухомий склад;
- Вимірювання продуктивності та складання звітів.

Займаючись бізнесом завжди треба мати справу з різного роду формальностями.Більш того, зазвичай існують неписані правила, які необхідно приймати до уваги.Щоб уникнути підводних каменів і здійснення безпроблемної транспортування Ваших вантажів до пункту призначення в іншій країні, Вам знадобиться партнер, який добре ознайомлений з міжнародними правилами митного і податкового законодавства.Таким партнером для Вас може стати ТОВ «Мов'он Логістікс Київ».

Розвиток логістики, розробка маршрутів і спостереження за пересуванням вантажу можна залишити надійному провайдеру послуг, який оптимізує Ваші логістичні процеси.Ви ж отримаєте вигоду від зниження витрат, більш ефективної діяльності та більш високих прибутків.

Наш професіоналізм вже оцінили і користуються нашими послугами відомі міжнародні компанії такі як: Тегола України, Кока-Кола, Моньє, СК Джонсон, Мішелін

Довіривши свої логістичні завдання компанії ТОВ «Мов'он Логістікс Київ», Ви можете зосередитися на своїй основній діяльності.

З повагою і надією на подальше плідне співробітництво,

Alyona Lisnevska
Mov'on Logistics Kiev Ltd.
part of P & O Ferrymasters Ltd.
11A Tampere St., office 19
02105 Kiev, Ukraine
tel / fax: +38-044-559-55-45
mob: +38-067-505-24-57
e-mail: sea @ movon.com.ua
skype: movon.sea

Статті

Загальні підсумки зовнішньої торгівлі Росії з кожною з держав СНД, а також дані Про торгівлю з кожним із цих держав у розрізі "товарстрана" з профілюючих Товарам російського експорту та імпорту.
Оформлення зазначених товарів здійснюється у визначених для цього місцях У регіоні діяльності митниці, в якому знаходиться організація, що уклала З іноземною особою договір на поставку товарів.
У випадку, якщо покупець бажає мати страхування з великим покриттям, він повинен або спеціально домовитися про це з продавцем, або сам вжити заходів до забезпечення додаткового страхування.

Новини

ВСАТ «Росія» застрахувало майно ВАТ «Об-іртишських річкове пароплавство» на 42 мільйони рублів Філія ВСАТ «Росія» в Сургуті забезпечив страховий захист майна однієї з найбільших вантажоперевізних компанії Сибіру - ВАТ «Об-іртишських річкове пароплавство» (ВАТ «ОІРП»).Загальна страхова сума склала 42 млн руб.
До захоплення турецького балкера - деякі висновки.Тримайтеся подалі від індійських військових! Захоплений сомалійськими піратами турецький балкер Horizon-1 прямував з Саудівської Аравії до Йорданії з 30000 тонн сульфату на борту.
У побережжя Японії в результаті краху двох судів загинули 6 осіб У побережжя Японії в результаті краху двох судів загинули 6 осіб.Як повідомили представники поліції префектури Ніїгата, одне з суден зазнало аварії біля г.Тайнай.


Огляд преси

Після огляду корпусу...
50% плюс одна акція в проекті...
Порт має цілорічну...