Анотація послуг: міжнародні вантажні перевезення, фрахтування, доставка вантажів, морські перевезення, митне очищення, розрахунок розмитнення, пошук обладнання в Китаї та інших товарів, маркетинг в Китаї та інше.

Контейнеровоз позбувся...

Контейнеровоз позбувся ходу в Північному морі Контейнеровоз Gudrun (місткість 512 TEU, дедвейт 5660 тонн, будівлі 1995, прапор Антигуа, оператор DRAXL SCHIFFAHRTS GMBH & CO KG Німеччина) 9 липня позбувся ходу через поломку двигуна в Північному морі, слідуючи в каналу New Waterway , Голландія.Взято на буксир буксиром Smit Japan.Морський бюлетень 13 липня 2009 г.


Статті

Коментар до Митного кодексу РФ (по главам) Коментарі ТК підготовлені колективом кафедри адміністративного та фінансового права МГИМО під керівництвом завідувача цією кафедрою доктора юридичних наук А.Н.Козиріна.
А.9.Перевірка - упаковка - маркування Продавець зобов'язаний нести витрати, пов'язані з перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для поставки товару у відповідності зі статтею А.4.Продавець зобов'язаний за свій рахунок забезпечити упаковку , (за винятком випадків, коли в даній галузі торгівлі прийнято звичайно відправляти обумовлений контрактом товар без упаковки), необхідну для організованого їм перевезення товару.
Лиепайский порт найбільш привабливий для російських інвесторів - представник Посольства РФ в Латвії В даний час для російських інвесторів найбільш привабливим в Латвії є Лиепайский порт.

Новини

Газпром купить збанкрутілі німецькі верфі у Андрія Бурлакова? Німецькі верфі Wadan Yards отримають від уряду землі Мекленбург - Західна Померанія дві позики загальною сумою 20.5 мільйона євро, на які будуть створені дві перехідних, тимчасових компанії, необхідних для збереження штатів верфей, 2400 співробітників і робочих Rostock-Warnemunde і Wismar.
Виконання Плану заходів щодо розвитку транспортно-логістичного комплексу Санкт-Петербурга - визнано задовільним Сьогодні на засіданні міського уряду визнано задовільним виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку транспортно-логістичного комплексу Санкт-Петербурга до 2015 року.
China Shipping Container Lines оголошує про намір збільшити майже в два рази ставки на азіатсько-європейських маршрутах China Shipping Container Lines, другий за обсягами контейнерних перевезень китайський морський перевізник, оголошує про намір збільшити майже в два рази ставки на азіатсько-європейських маршрутах до кінця поточного місяця.


Огляд преси

Акцій.АРМС-ТАСС...
Як випливає з розрахункових даних, в порівнянні...
Зміни пропонується внести в статтю...