Послуги коротко: вантажоперевезення з Китаю, розрахунок фрахту, перевезення збірних вантажів, морські міжнародні контейнерні перевезення, митне оформлення вантажів, розрахунок вартості розмитнення, пошук фабрик Китаю, маркетинг в Китаї та багато іншого.

Контейнерні перевезення вантажів.

Заявка на розрахунок фрахту.

При заповненні заявки на розрахунок фрахту для контейнерних перевезень бажано надати якомога більше інформації для обліку всіх нюансів можливих при морських перевезеннях.Точніше запит - точніше відповідь.

Form Object

Статті

По-перше, тісної взаємодії митних органів і уповноважених банків, А по-друге, наділення органів та агентів контролю достатнім обсягом повноважень.
«Коммерсант»: FESCO не вистачає на контейнери.- Група відмовилася фінансувати будівництво терміналу в Усть-Лузі Національна контейнерна компанія (НКК) вчора повідомила про призупинення будівництва контейнерного терміналу в Усть-Лузі.
Такому випадку до доручення прирівнюється письмову заяву особи, яка притягається До відповідальності (ч.7 ст.306 ТК).Довіреність від імені юридичної особи Видається за підписом керівника (заступника) з прикладенням печатки цієї Організації.

Новини

Вантажообіг основних портів Китаю в травні 2009 року зріс на 5% - до 546 мільйонів тонн Вантажообіг основних портів Китаю в травні 2009 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зріс на 5% - до 546 млн тонн.
Чистий збиток ВАТ «МСРЗ МФ» за перше півріччя 2009 року склав понад 16,6 мільйона рублів проти прибутку роком раніше Чистий збиток ВАТ «Мурманський судноремонтний завод Морського флоту» (ВАТ «МСРЗ МФ») за I півріччя 2009 року склав 16635000 руб.


Огляд преси

Підготовлено проект розпорядження...
Ua-Tenders.com 17 березня 2010...
За даними агентства, за " Гатчину & ??& судновласник...