Коротко про нас: міжнародні вантажні перевезення, страхування вантажів, перевезення збірних вантажів, морські контейнерні перевезення, митне оформлення, розрахунок митних зборів, пошук китайських виробників, різні послуги з Китаю та інше.

Камчатські прикордонники...

Камчатські прикордонники затримали два судна-нарушітеляДва судна-порушника затримали камчатські прикордонники." 6 червня, в морському порту Петропавловськ-Камчатського при перевірці судна " Мисове ", який прибув з Охотського моря, у виробничих і житлових приміщеннях знайшли і вилучили більше 1100 кілограмів мороженого м'яса краба ", - повідомляє в середу прес-служба Північно-Східного прикордонного управління берегової охорони ФСБ Росії.Інше судно - камбоджійську шхуну " Посейдон-1 " - прикордонники зупинили 8 червня в Охотському морі, в трюмах цього судна знайдені фрагменти краба, говориться в повідомленні.Інтерфакс 10 червня 2009 г.


Статті

Оплати праці.У разі накладення на порушника стягнення у вигляді штрафу, окрім Того, з нього стягується пеня в розмірі половини мінімального розміру оплати праці за кожний день прострочення у поданні товарів, документів, інших предметів Або відомостей, починаючи з дня закінчення встановленого строку.
Правила перевезення контейнерів морським транспортом 3.2.Перевезення універсальних контейнерів в прямому змішаному сполученні за участю морського і інших видів транспорту 3.2.1.Перевезення контейнерів в прямому змішаному сполученні провадиться на підставі цих Правил і Правил перевезень вантажів у прямому змішаному сполученні, що затверджуються Міністерством морського флоту відповідно з транспортними міністерствами і відомствами.

Новини

Нижегородські влада хоче використовувати Олімпіаду в Сочі для відродження місцевого швидкісного суднобудування (стаття) Уряд Нижегородської області схвалив концепцію відродження швидкісного суднобудування в регіоні.
ММТП, за прогнозами аналітиків, може збільшити показник EBITDA в 2009 році на 12% - до $ 421 млн ВАТ "Новоросійський морський торговельний порт» (ММТП) може збільшити показник EBITDA в 2009 році на 12% - до $ 421 млн.
Вантажообіг портів Росії за січень-червень 2009 року зріс на 6% - до 235 мільйонів тонн Вантажообіг портів Росії за січень-червень 2009 року порівняно з аналогічним показником минулого року зріс на 6% - до 235 млн тонн.


Огляд преси

Для порівняння: минулого...
/ ПРАЙМ-ТАСС /.Прем'єр-міністр...
Долл.США.Маючи повністю профінансовану...