Послуги коротко: міжнародні вантажні перевезення, фрахтування, перевезення вантажів, морські вантажоперевезення, митне очищення товарів в Україну та Росії, розрахунок вартості розмитнення, пошук китайських виробників, різні послуги з Китаю та інше.

Б.3.Договори перевезення та страхування а) Договір перевезення Немає зобов'язань.Б) Договір страхування Немає зобов'язань.

А.4.Поставка Продавець зобов'язаний надати товар у розпорядження покупця на пристані у відповідності зі статтею А.3а) в узгоджену дату або в межах узгодженого терміну.

Б.4.Прийняття поставки Покупець зобов'язаний прийняти товар відразу після його постачання у відповідності зі статтею А.4.

А.5.Перехід ризиків Продавець зобов'язаний, з урахуванням положень статті Б.5.і нести всі ризики втрати чи пошкодження товару до моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4.

Б.5.Перехід ризиків Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати чи пошкодження товару з моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4.Покупець зобов'язаний - при невиконанні їм обов'язку дати повідомлення у відповідності зі статтею Б.7.- нести всі ризики втрати чи пошкодження товару з моменту закінчення погодженої дати або погодженого строку поставки.Умовою, однак, є належна відповідність товару договору.Це означає, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору.

А.6.Розподіл витрат Продавець зобов'язаний з урахуванням застережень статті Б.6.: - на додаток до витрат, що випливають із статті А.3а), нести усі витрати, пов'язані з товаром до моменту постачання товару на пристань у відповідності зі статтею А.4., і - якщо це буде потрібно - оплатити всі витрати, пов'язані з виконанням митних формальностей, також як і інші мита, податки та інші збори, що підлягають сплаті при експорті товару та його транзитного перевезення через треті країни до його постачання у відповідності зі статтею А.4.

Б.6.Розподіл витрат Покупець зобов'язаний: - нести всі витрати, пов'язані з товаром, з моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4., включаючи всі витрати, пов'язані з обігом товару в порту до його подальшого транспортування або розміщенням на склад або термінал, і - нести всі додаткові витрати, що виникли внаслідок невиконання їм обов'язку прийняти товар після того, як останній був наданий в його розпорядження відповідно до статті Б.7.Умовою, однак, є належна відповідність товару договору.Це значить, що товар був бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору, і - оплатити, якщо це буде потрібно, усі мита, податки й інші збори, а також витрати на виконання митних формальностей, сплачувані при імпорті товару і для його подальшого транспортування.

А.7.Повідомлення покупцю Продавець зобов'язаний сповістити достатнім образом покупця про передбачувану дату прибуття зазначеного судна у відповідності зі статтею А.4., а також направити покупцю інші повідомлення, що вимагаються йому для здійснення звичайно необхідних мір для прийняття поставки товару.

Б.7.Повідомлення продавцю Покупець зобов'язаний, у випадку, якщо він вправі визначити час у рамках узгодженого терміну та / або пункт прийняття поставки в названому порту призначення, належним чином сповістити про це продавця.

А.8.Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Продавець зобов'язаний надати покупцю за свій рахунок делівері-ордер і / або звичайний транспортний документ (наприклад, оборотний коносамент, необоротну морську накладну, документ перевезення внутрішнім водним транспортом або накладну змішаного перевезення) , щоб дати покупцю можливість прийняти поставку товару і видалити його з пристані.У випадку, якщо продавець і покупець домовилися про використання засобів електронного зв'язку, згадані вище документи можуть бути замінені еквівалентними електронними повідомленнями (EDI).

Б.8.Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Покупець зобов'язаний прийняти делівері-ордер або транспортний документ у відповідності зі статтею А.8.

А.9.Перевірка - упаковка - маркування Продавець зобов'язаний нести витрати, пов'язані з перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для поставки товару у відповідності зі статтею А.4.Продавець зобов'язаний за свій рахунок забезпечити упаковку (за винятком випадків, коли в даній галузі торгівлі звичайно прийнято поставляти обумовлений контрактом товар без упаковки), необхідну для постачання товару.Упаковка повинна бути маркована належним чином.


Статті

Пояснення цьому міститься в ч.4, 5 ст.143 ТК.Коротка декларація подається перевізником одночасно з поданням товарів і транспортних засобів Або не пізніше наступного робочого дня після їх подання.
А також особи, зацікавлені в переробці товарів, власники ввозяться (вивозяться) На переробку товарів або її продуктів та ін.Основні вимоги, що обумовлюють Отримання статусу бенефіціара режимів переробки, зводяться до того, що бенефіціар Повинен бути, по-перше, російським обличчям, під -друге, зареєстрований в установленому Порядку на митній території Російської Федерації.
Сторони погодилися, що економічний союз створюється шляхом поетапного поглиблення інтеграції, координації дій у здійсненні економічних реформ через Міждержавну (багатосторонню) асоціацію вільної торгівлі; митний Союз; загальний ринок товарів, послуг, капіталів та робочої сили; валютний (грошовий) Союз ". Прикладом реалізації планів створення митних союзів у рамках СНД є Угода про митний союз між Російською Федерацією і Республікою Білорусь Від 6 січня 1995.

Новини

CMA CGM оголосила про те, що знову підвищує ставки на маршрутах Азія - Європа CMA CGM оголосила про те, що знову підвищує ставки на маршрутах Азія - Європа.
Сертифікацію Регістру судноплавства України пройшли три українські метзаводу Регістр судноплавства України (РСУ) здійснив сертифікацію підприємств виробників суднобудівної сталі ВАТ «Металургійний комбінат« Азовсталь », ВАТ« Краматорський металургійний завод ім.Куйбишева »і ВАТ« Алчевський металургійний комбінат ». Випробування стали для сертифікації проводилися на підприємстві згідно з Правилами РСУ, за участю представника РСУ.
На капітанський місток не пустять моряків без мови.- Брати на посаду капітана корабля не будуть відтепер іноземців Крім того, на роботу на судно не приймуть тих чужинців, які насилу висловлюються по-русски.


Огляд преси

Вантажообіг морських портів...
За даними Адміністрації порту Роттердам, на сьогодні...
Завдяки відновленню ряду лінійних...