Наш профіль: доставка вантажів з Китаю, фрахтування, доставка вантажів, морські вантажоперевезення, митне очищення вантажу, розрахунок вартості розмитнення, пошук товарів у Китаї, організація відвідування виставок у Китаї і т.п..

Б.3.Договори перевезення та страхування а) Договір перевезення.Б) Договір страхування Немає зобов'язань.

А.4.Поставка Продавець зобов'язаний надати товар у розпорядження покупця на борту судна в пункті розвантаження у відповідності зі статтею А.3а) в названому порту призначення в погоджену дату або в межах узгодженого терміну таким чином, щоб була можливість видалити товар із судна розвантажувальними засобами , що відповідають характеру товару.

Б.4.Прийняття поставки Покупець зобов'язаний прийняти поставку товару, коли вона здійснена у відповідності зі статтею А.4.

А.5.Перехід ризиків Продавець зобов'язаний, з урахуванням положень статті Б.5., нести всі ризики втрати чи пошкодження товару до моменту, коли він поставлений у відповідності зі статтею А.4.

Б.5.Перехід ризиків Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати чи пошкодження товару з моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4.Покупець зобов'язаний - при невиконанні їм обов'язку дати повідомлення у відповідності зі статтею Б.7.- нести всі ризики втрати чи пошкодження товару з моменту закінчення погодженої дати або дати закінчення погодженого терміну постачання.Умовою, однак, є належна відповідність товару договору.Це означає, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору.

А.6.Розподіл витрат Продавець зобов'язаний з урахуванням застережень статті Б.6.: - на додаток до витрат, що випливають із статті А.3а), нести усі витрати, пов'язані з товаром до моменту, коли він поставлений у відповідності зі статтею А.4., і - якщо це буде потрібно - оплатити всі витрати, пов'язані з виконанням митних формальностей, як і інші мита, податки та інші збори, що підлягають сплаті при експорті товару і його відправлення транзитом через треті країни до його постачання у відповідності зі статтею А.4.

Б.6.Розподіл витрат Покупець зобов'язаний: - нести всі витрати, пов'язані з товаром, з моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4., включаючи витрати по вивантаженню товару із судна, необхідні для прийняття поставки, і - нести всі додаткові витрати , що виникли внаслідок невиконання їм обов'язку прийняти товар, після того, як останній був наданий в його розпорядження відповідно до статті А.4., або дати повідомлення у відповідності зі статтею Б.7.Умовою, однак, є належна відповідність товару договору.Це означає, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору, і - оплатити, якщо це буде потрібно, усі мита, податки й інші збори, а також витрати на виконання митних формальностей, що підлягають сплаті при імпорті товару.

А.7.Повідомлення покупцю Продавець зобов'язаний сповістити достатнім образом покупця про передбачувану дату прибуття зазначеного судна у відповідності зі статтею А.4., а також направити покупцю інші повідомлення, що вимагаються йому для здійснення звичайно необхідних мір для прийняття поставки товару.

Б.7.Повідомлення продавцю Покупець зобов'язаний, у випадку якщо він вправі визначити час у рамках узгодженого терміну та / або пункт прийняття поставки в названому порту призначення, належним чином сповістити про це продавця.

А.8.Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Продавець зобов'язаний надати покупцю за свій рахунок делівері-ордер і / або звичайний транспортний документ (наприклад, оборотний коносамент, необоротну морську накладну, документ перевезення внутрішнім водним транспортом або накладну змішаного перевезення) , щоб дати покупцю можливість зажадати в перевізника товар у порту призначення.У випадку, якщо продавець і покупець домовилися про використання засобів електронного зв'язку, згадані вище документи можуть бути замінені еквівалентними електронними повідомленнями (EDI).


Статті

Правила перевезення контейнерів морським транспортом 5.Перевезення рефрижераторних контейнерів 5.1.Рефрижераторні контейнери застосовуються для перевезення швидкопсувних вантажів.Перед завантаженням рефрижераторних контейнерів відправник вантажу, крім перевірки справності контейнерів, зобов'язаний також перевірити справність холодильної системи.Якщо вантажовідправник не має відповідних фахівців, перевірка справності холодильної системи здійснюється фахівцями порту (пароплавства) у присутності представника вантажовідправника.
«Гудок»: Не нашкодь.- Мурманський порт обіцяє берегти залізничний парк ВАТ «Мурманський морський торговий порт» (ММТП) готове боротися з проблемою ушкоджень піввагонів при вивантаженні.
А.8.Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Покупець зобов'язаний прийняти передбачений статтею А.8.транспортний документ, якщо він відповідає умовам контракту купівлі-продажу.

Новини

Група компаній «Морський порт Санкт-Петербург» сприяє вирішенню транспортних проблем міста У рамках Програми по виведенню вантажопотоків з районів Великого порту СПб на магістральні напрями, затвердженої Урядом Санкт-Петербурга, групою компаній «Морський порт Санкт-Петербург» завершено проектування реконструкції прохідної «Гапсальскіе ворота »і влаштування нової прохідної з виїздом на вулицю Двинская.
Ситуація навколо «Арктик Сі» обростає новими версіями Інтерес до історії з захопленням і затриманням судна «Арктик Сі» не спадає.І за відсутності достовірної інформації ситуація продовжує обростати чутками і різного роду версіями.
Три роки чекав зарплати український екіпаж судна під російським прапором Три роки чекали зарплати 4 українських моряки, члени екіпажу суховантажу типу річка-море Балтійської-21, кинутого власником і оператором в Касабланка, Марокко, в 2006-му році.


Огляд преси

За даними агентства, за " Гатчину & ??& судновласник...
Оператор другого за обсягом...
З шести судів п'ять будуть...