Профільні послуги: вантажні перевезення по Росії, фрахтування суден, перевезення вантажів, морські перевезення, розмитнення машин та інших популярних вантажів, розрахунок цін розмитнення, пошук виробників в Китаї, маркетинг в Китаї та багато іншого.

Б.10.Інші обов'язки Покупець зобов'язаний нести усі витрати й оплачувати збори, пов'язані з одержанням документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., а також відшкодувати витрати продавця, понесені останнім унаслідок надання їм допомоги покупцю.

CIP Фрахт / перевезення та страхування оплачені до (... назва місця призначення)

Провізної плати та страхування оплачені до (найменування пункту призначення) CIP CARRIAGE AND INSURANCE PAID TO (NAMED PLACE OF DESTINATION) CIP

Термін "фрахт / перевезення та страхування оплачені до" означає, що продавець доставить товар названому ним перевізнику.Крім цього, продавець зобов'язаний оплатити витрати, пов'язані з перевезенням товару до названого пункту призначення.Це означає, що покупець бере на себе всі ризики і будь-які додаткові витрати до доставки таким чином товару.Однак, за умовами CIP на продавця також покладається обов'язок по забезпеченню страхування від ризиків втрати й ушкодження товару під час перевезення на користь покупця.Отже, продавець укладає договір страхування і оплачує страхові внески.Покупець повинен брати до уваги, що за умовами терміна CIP від ??продавця потрібно забезпечення страхування з мінімальним покриттям.

У випадку, якщо покупець бажає мати страхування з великим покриттям, він повинен або спеціально домовитися про це з продавцем, або сам вжити заходів до забезпечення додаткового страхування.Під словом "перевізник" розуміється будь-яка особа, яка на підставі договору перевезення бере на себе зобов'язання забезпечити самому або організувати перевезення товару по залізниці, автомобільним, повітряним, морським і внутрішнім водним транспортом або комбінацією цих видів транспорту.

У разі здійснення перевезення в пункт призначення декількома перевізниками, перехід ризику відбудеться в момент передачі товару у відання першого.

За умовами терміна СІР на продавця покладається обов'язок по митному очищенню товару для експорту.

Даний термін може застосовуватися при перевезенні товару будь-яким видом транспорту, включаючи змішані перевезення.

А.язки продавця

Б.ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

А.1.Надання товару відповідно до договору Продавець зобов'язаний відповідно до договору купівлі-продажу надати покупцю товар, комерційний рахунок-фактуру або еквівалентне йому електронне повідомлення, а також будь-які інші докази відповідності, які можуть знадобитися за умовами договору купівлі-продажу.

Б.1.Сплата ціни Покупець зобов'язаний сплатити передбачену договором купівлі-продажу ціну товару.

А.2.Ліцензії, дозволи та інші формальності Продавець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик одержати будь-яку експортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це буде потрібно всі митні формальності для експорту товару.

Б.2.Ліцензії, дозволи та інші формальності Покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик одержати будь-яку імпортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це буде потрібно всі митні формальності для імпорту товару і для його транзитного перевезення через треті країни.

А.3.Договори перевезення та страхування а) Договір перевезення.Продавець зобов'язаний укласти за свій рахунок на звичайних умовах договір перевезення товару до узгодженого пункту в названому місці призначення звичайним маршрутом і звичайно прийнятим способом.Якщо такий пункт не узгоджено або не визначено практикою роду поставок, продавець може вибрати найбільш підходящий для нього пункт у названому місці призначення.б) Договір страхування.Продавець зобов'язаний забезпечити за свій рахунок - як це погоджено в договорі купівлі-продажу - страхування вантажу на умовах дозволяючих покупцю або іншій особі, що володіє страховим інтересом , звернутися безпосередньо до страховика, а також надати покупцю страховий поліс або інший доказ страхового покриття.Страхування повинне бути зроблене в страховика чи в страховій компанії, що користуються доброю репутацією, і, якщо немає спеціальних угод про протилежний, то страхування повинне бути зроблене відповідно до мінімальним покриттям згідно з Умовами Інституту з розробки вантажних термінів / Institut Cargo Clauses / (Об'єднання лондонських страховиків / Institute of London Underwriters /) або будь-якого подібного збірника договірних статей.Тривалість страхового покриття повинна відповідати статтям Б.4.і Б.5.На вимогу покупця і за його рахунок продавець зобов'язаний зробити страхування від військових ризиків, страйків, заколотів і інших цивільних хвилювань, якщо це можливо.Страхування повинне покривати, як мінімум, передбачену в договорі купівлі-продажу ціну плюс 10% (т.е.110%) і має бути укладено у валюті договору купівлі-продажу.


Статті

Група F FCA Франко перевізник (... назва місця призначення) Група С CPT Фрахт / перевезення оплачені до (... назва пункту призначення) CIP Фрахт / перевезення та страхування оплачені до (... назва пункту призначення) Група D DAF Поставка до кордону (... назва місця призначення ) DDU Поставка без оплати мита (... назва місця призначення) DDP Постачання з оплатою мита (... назва місця призначення) Тільки морський і внутрішній водний транспорт Група F FAS Франко вздовж борту судна (... назва порту відвантаження) FOB Франко борт (... назва порту відвантаження ) Група C CFR Вартість і фрахт (... назва порту призначення) CIF Вартість, страхування і фрахт (... назва порту призначення) Група D DES Поставка з судна (... назва порту призначення) DEQ Поставка з пристані (... назва порту призначення) 18.РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ У деяких випадках вступ рекомендує використовувати або не використовувати той або інший термін.
Відшкодування: сплачені при ввезенні іноземних товарів суми митних зборів і податків підлягають поверненню при вивезенні отриманих з них продуктів переробки.
Для провадження у справі документів; вилучення товарів, транспортних засобів, документів та інших предметів; накладення арешту; митне обстеження; огляд; Пред'явлення для впізнання, призначення експертизи; взяття проб та зразків для проведення експертизи; призначення проведення ревізії, перевірки, інвентаризації.

Новини

Газпром купить збанкрутілі німецькі верфі у Андрія Бурлакова? Німецькі верфі Wadan Yards отримають від уряду землі Мекленбург - Західна Померанія дві позики загальною сумою 20.5 мільйона євро, на які будуть створені дві перехідних, тимчасових компанії, необхідних для збереження штатів верфей, 2400 співробітників і робочих Rostock-Warnemunde і Wismar.
Поромне сполучення в Петербурзі може бути відкрите у 2010 році САНКТ-ПЕТЕРБУРГ, 12 липня.Управляюча компанія «Морський фасад» розраховує, що в 2010 році може бути відкрито поромне сполучення в Санкт-Петербурзі.
Порти Ноушахр (Іран) і Актау (Казахстан) створять транспортно-логістичний центр За підсумками спільного засідання керівників Організації портів і судноплавства Ірану і представників Актауского міжнародного морського торгового порту, що пройшов у минулі вихідні в Актау, був підписаний меморандум про співпрацю між портом і портом Ноушахр Актау.


Огляд преси

" Finlandia ", втім, в Пітері...
Як пояснив помічник...
Як випливає з розрахункових даних, в порівнянні...