Профільні послуги: перевезення вантажів по Росії, фрахтування суден, перевезення вантажів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, розмитнення машин та інших популярних вантажів, розрахунок митних платежів, пошук обладнання в Китаї та інших товарів, маркетинг в Китаї та багато іншого.

Ілля Михальчук запропонував ввести єдині ставки портових...

Ілля Михальчук запропонував ввести єдині ставки портових зборів для всіх філій «Росморпорт» Москва.Губернатор Архангельської області Ілля Михальчук взяв участь у засіданні колегії Міністерства транспорту Росії.На засіданні обговорювалася реалізація антикризових заходів у транспортному комплексі країни.Частка галузі у валовому регіональному продукті Архангельської області значна - більше 17 відсотків, але якщо у докризові часи підприємства працювали з прибутком, то зараз спостерігається спад, повідомили сайту WWW.ARHPERSPECTIVA.RU в прес-службі обласної адміністрації.Губернатор запропонував внести в проект рішення колегії два пункти: включити до федерального перелік системоутворюючих підприємств «Аерофлот-Норд» і Північне морське пароплавство, другий пункт - встановити для всіх відділень ФГУП «Росморпорт» єдині ставки портових зборів.Це дасть можливість вирівняти конкурентні можливості російських портів.перспективу 10 червня 2009 р.


Статті

Рішення щодо випадків використання першого типу коментованого режиму, Правове регулювання його застосування здійснюється на основі вказівки ГТК Від 25 квітня 1994 року N 01-12/328.
Може бути підтверджений, наприклад, за допомогою проїзних документів (авіа-, залізничних Квитків і т.д.).Пропонований техпаспорт повинен містити вказівку на власника автомобіля І відмітки про проходження російської митниці.
У клопотанні, мають значення для справи, воно підлягає задоволенню.Рішення Про відмову у задоволенні клопотання особа, яка притягається до відповідальності, вправі оскаржити.

Новини

В Одеський порт прийдуть нові буксири DAMEN SHIPYARDS GORINCHEM (Голландія) Перше судно, придбане Одеським портом за договором фінансового лізингу, пройшло ходові випробування в Китаї верфі провідного світового виробника водного транспорту DAMEN SHIPYARDS GORINCHEM (Голландія) завершується будівництво одного з буксирів-Кантувальники для Одеського морського торгового порту.
У Ванінський морському торговому порту ліквідували пожежу Як повідомили РІА «Дейта» в прес-службі МНС Хабаровського краю, 23 липня о 04.13 на пульт зв'язку 19-ї пожежної частини крайової пожежної охорони селища Ваніно надійшло повідомлення про пожежу на території ТОВ «Ванинский морської торговий порт ». На місце події негайно прибули три пожежні розрахунки.


Огляд преси

При цьому оборот експортних вантажів...
Приймання готових виробів...
Балкер Eleni P - дедвейт...