Наші сильні сторони: міжнародні вантажоперевезення, розрахунок фрахту, перевезення вантажів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, митне очищення товарів в Україну та Росії, розрахунок митних зборів, пошук постачальників в Китаї, організація відвідування виставок у Китаї та інше.

Б.4.Прийняття поставки Покупець зобов'язаний прийняти поставку товару, коли вона здійснена у відповідності зі статтею А.4.

Б.5.Перехід ризиків Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати чи пошкодження товару - з моменту, коли товар поставлений йому у відповідності зі статтею А.4., і - з погодженої дати або із закінчення узгодженого терміну для постачання, які виникають або при невиконанні їм обов'язку дати повідомлення у відповідності зі статтею Б.7., або у випадку, якщо призначене їм судно не змогло прибути своєчасно або не могло прийняти товар вчасно або припинило прийняття вантажу до настання встановленого у статті Б.7.часу.Умовою, однак, є належна відповідність товару договору.Це означає, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору.

Б.6.Розподіл витрат Покупець зобов'язаний: - нести всі витрати, пов'язані з товаром, з моменту доставки товару у відповідності зі статтею А.4., і - нести всі додаткові витрати, що виникають внаслідок того, що призначене ним судно не змогло прибути своєчасно, або не могло прийняти товар вчасно, або припинило прийняття вантажу до настання встановленого у відповідності зі статтею Б.7 тимчасово, або ж внаслідок невиконання їм обов'язку дати належне повідомлення у відповідності зі статтею Б.7.Умовою, однак, є належна відповідність товару договору.Це означає, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору, і - оплатити, якщо це буде потрібно, усі мита, податки й інші збори, а також витрати на виконання митних формальностей, сплачувані при імпорті товару, і, в разі необхідності, для його транзитного перевезення через треті країни.

Б.7.Повідомлення продавцю Покупець зобов'язаний дати продавцю достатнє повідомлення про назву судна, про пункт на місці навантаження і часу відвантаження.

Б.8.Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Покупець зобов'язаний прийняти докази поставки у відповідності зі статтею А.8.

Б.9.Огляд товару Покупець зобов'язаний нести витрати, пов'язані з будь-яким передвідвантажувальним оглядом товару, за винятком випадків, коли такий огляд потрібно владою країни експорту.

Б.10.Інші обов'язки Покупець зобов'язаний нести усі витрати й оплачувати збори, пов'язані з одержанням документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., а також відшкодувати витрати продавця, понесені останнім унаслідок надання їм допомоги покупцю.


Статті

-------------------------------------------------- ----------------------- 176 "ТАМДЕК", АТ Збройовий пер.
На «північному завезенні» в НАО заощадили понад 100 млн рублів.Нарьян-Мар, 12 липня.Незважаючи на кризу, проблем з фінансуванням кампанії по завезенню палива у віддалені території Ненецького автономного округу (НАО) не виникло.

Новини

«НІБУЛОН» відроджує річковий флот Україні - спустив на воду перше судно У Миколаєві у вівторок, 11 серпня, відбулися урочисті заходи в зв'язку зі спуском на воду судна «НІБУЛОН-001» - першого з 24 суден, які будує ТОВ СП «НІБУЛОН» у рамках інвестпроекту зі створення власного флоту.
Торгове судно зазнало аварії в Чорному морі поблизу Стамбула Анкара, 7 Сен - РІА Новини.Судно під прапором Камбоджі
Китайське суднобудування підбадьорився за підсумками червня У червні китайському суднобудуванню почало просвіт, у світі замовлено судів сумарним дедвейтом 1.83000000 тонн, з них 1.6 мільйона відхопив Китай, решта дісталася Кореї.


Огляд преси

Як пояснив помічник...
Глава уряду Микола...
За її словами, станом на 12 травня порт...