Наш профіль: міжнародні вантажні перевезення, консолідація вантажів, перевезення вантажів, морські контейнерні перевезення вантажів, розмитнення вантажів, розрахунок митних зборів, пошук фабрик Китаю, постачання з Китаю різних товарів і т.п..


Шановні панове.

Група компаній "Главтранспорт" успішно працює на ринку перевезень і транспортно-експедиторських послуг вже більше 12 років.Ми маємо свої представництва в Шанхаї, Владивостоці, Санкт-Петербурзі, Находці, Новосибірську, Хабаровську.
"Главтранспорт" має власним і орендованим рухомим складом: фітингових платформах, критими вагонами, рефрижераторними секціями, а також великотоннажними контейнерами.Ми маємо прямі договори на організацію перевезень вантажів з перевізниками, портами, митними брокерами.
Одним з наших пріоритетних напрямків роботи є інтермодальні контейнерні перевезення.Ми організуємо транспортування вашого вантажу "ВІД ДВЕРЕЙ ДО ДВЕРЕЙ".Для зручності клієнтів ми пропонуємо низькі тарифи і гнучкі умови оплати.Ми прагнемо максимально задовольнити вимоги та побажання наших клієнтів, забезпечуючи персоналізований сервіс і знаходячи найкращі рішення для кожного конкретного випадку.
Результат нашої роботи націлений на своєчасність доставки вантажу і якісне експедирування.
Ви можете бути впевнені в тому, що наші менеджери уважно ознайомляться з будь-якою пропозицією стосовно доставки вантажу і дадуть кваліфіковану консультацію та мінімальні ставки на перевезення.

З повагою,
Барілл Володимир,
Заступник директора з ЗЕД
(495) 781-5367


Статті

Поняття умисної вини визначено в ст.11 КпАП: адміністративне правопорушення визнається вчиненим умисно, коли особа, яка його вчинила, усвідомлювала протиправний характер своєї дії чи бездіяльності, передбачала її шкідливі наслідки і бажала їх або свідомо допускав настання цих наслідків.
відповідальність за такі правонаруше - ня, провадження у справах про них і розгляд цих справ Глава 64.Відповідальність митних органів (ст.455-456) Російської Федерації та їх посадових осіб Введення Митне законодавство, яке відповідає вимогам ринкової економіки, Початок формуватися недавно.
Це знаходить своє вираження в: - положеннях, які фіксують матеріальну відповідальність митних органів За завдання своїми діями шкоди учасникам зовнішньоекономічних зв'язків; - чітко визначеною процедурою оскарження прийнятих рішень, дій або бездіяльності посадових осіб митних органів, аж до звернення до Суду; - встановлення обов'язку посадових осіб митних і податкових органів Не розголошувати знаходиться в їх розпорядженні зовнішньоекономічну інформації, що носить конфіденційний характер.

Новини

Туристичне судно врізалося в причал на грецькому острові АФІНИ, 16 червня - РІА Новини, Олексій Богдановський.Туристичне судно врізалося в причал на грецькому острові Калімнос в Егейському морі, потерпілих немає, повідомили РІА Новини в ніч на вівторок в міністерстві торгового флоту Греції.
Три роки чекав зарплати український екіпаж судна під російським прапором Три роки чекали зарплати 4 українських моряки, члени екіпажу суховантажу типу річка-море Балтійської-21, кинутого власником і оператором в Касабланка, Марокко, в 2006-му році.
Губернатор Астраханської області А.Жилкін:


Огляд преси

Глава комітету...
/ ПРАЙМ-ТАСС /.Прем'єр-міністр...
Аналітики агентства...