Послуги коротко: перевезення вантажів по Росії, експедирування, перевезення збірних вантажів, морські контейнерні перевезення, митне очищення товарів в Україну та Росії, розрахунок митних платежів, пошук бізнес партнерів в Китаї, маркетинг в Китаї і так само багато що інше.

Новини по темі, частина 9

  1. Перевалка на європейські сервіси з фідерів...
  2. Перевезення вантажів через канал...
  3. Про причини катастрофи також даних немає.Відомо, що судно...
  4. Відповідальність бункерної компанії, що є...

Перевалка на європейські сервіси з фідерів...

Containerships оголосив про запуск нового сервісу середземноморського
Containerships оголосив про запуск нового сервісу середземноморського.У ротацію входять порти Ізмір, Олександрія, Мерсин і Мізурата.
Крім контейнерів , до перевезення будуть також прийматися навалочні вантажі.Перший рейс розпочався 10 травня з Мерсин.Частота обслуговування на сервісі - раз на два тижні.
Новий сервіс дозволить зв'язати Мерсин і Олександрію з портами Північної Європи та Балтійського моря.Перевалка на європейські сервіси буде здійснюватися в Ізмірі.
Перевалка на європейські сервіси з фідерів на Стамбул, Ізмір, Бенгазі, МІзурату і Тріполі буде здійснюватися, як і раніше, через Стамбул.
SeaNews 12 травня 2010 р.

Перевезення вантажів через канал...

Два судна зіткнулися при проходженні Суецького каналу
КАЇР, 19 травня - РІА Новини, Надим Зуауі.Два судна під прапорами Панами і США зіткнулися в середу в Суецькому каналі, повідомили єгипетські електронні ЗМІ з посиланням на представників адміністрації цієї транспортної артерії.
Екіпаж панамського судна водотоннажністю 50 тисяч тонн через поломку навігаційного обладнання втратив контроль над керуванням під час маневру, що призвело до зіткнення із судном, що йшло під прапором США.
У результаті зіткнення обидва судна отримали пробоїни в корпусі.Панамське судно отримало серйозніші пошкодження.Зокрема, в результаті отриманих пробоїн вода потрапила в моторний відсік.
На місці зіткнення працюють рятувальники.Адміністрація каналу оцінює завдані збитки.При цьому обидва судна затримані до з'ясування всіх обставин інциденту.
Зіткнення сталося в південній частині каналу і не вплинуло на судноплавство.
Суецький канал з'єднує Порт-Саїд на Середземному морі та Суец на Червоному морі.Перевезення вантажів через канал залишається одним з найбільш дешевих і безпечних способів транспортування товарів між Європою і Азією.
Близько 10% всіх світових морських перевезень здійснюється через Суецький канал.При цьому вартість проходу великовантажних суден може сягати мільйона доларів.
Експлуатація цього водного коридору є одним з основних джерел валютних надходжень в єгипетську скарбницю поряд з експортом вуглеводнів, туристичним сектором і грошовими переказами єгиптян, що працюють в інших країнах.
Щорічний дохід Єгипту від експлуатації Суецького каналу досягає 5 мільярдів доларів.
РИА Новини 19 травня 2010 р.

Про причини катастрофи також даних немає.Відомо, що судно...

Пасажирське судно зазнало аварії у вівторок поблизу ліберійського порту Харпер
Пасажирське судно, що перевозило кілька десятків людей, зазнало сьогодні аварії біля ліберійського порту Харпер, що в 700 кілометрах на південний схід від столиці цієї західноафриканської країни Монровії.
Як заявив директор порту Патрік Дунор, точне число загиблих і постраждалих в результаті події поки не відомо.Він також додав, що операція з порятунку все ще триває.Про причини аварії також даних немає.
Відомо, що судно прямувало з Монровії в Харпер - третій за величиною морський порт Ліберії.
ИТАР-ТАСС 1 червня 2010 р.

Відповідальність бункерної компанії, що є...

Компанія «Альфастрахование» виплатила страхове відшкодування в розмірі 100 тис.доларів США за договором страхування цивільної відповідальності судновласника у зв'язку з розливом нафтопродуктів
Компанія «АльфаCтрахованіе» здійснила виплату страхового відшкодування в розмірі 100 тис.доларів США за договором страхування цивільної відповідальності судновласника у зв'язку з розливом нафтопродуктів на акваторії п.Південного (України).
5 березня 2010 при проведенні бункерувальну операції з судна-бункерувальника, застрахованої ВАТ «Альфастрахование», стався перелив мазуту з розширювача мазутного танка машинного відділення на палубу, а потім за борт.Площа забруднення у вигляді суцільного шару нафтопродуктів склала 18 кв.м і 1500 кв.м уздовж причальної лінії у вигляді райдужної плівки.Забруднення було локалізовано бонові огородження.Судами-нефтесборщики на забрудненій акваторії було зібрано 340 л нафтоводяної суміші і витрачено 1460 л собрента-біодеструкторів.У зв'язку із забрудненням внутрішніх вод нафтопродуктами в кількості 301,877 кг адміністративними властями Україна був складений протокол про порушення природоохоронного законодавства, сума штрафу склала 99317,53 доларів США.Також судновласником були понесені витрати з ліквідації наслідків розливу нафтопродуктів.
Відповідальність бункерної компанії, яка є власником судна-бункерувальника, застрахована у ВАТ «Альфастрахование», включаючи ризики «Відповідальність за забруднення», «Відповідальність у зв'язку з накладенням штрафів на застраховане судно», «Витрати щодо запобігання та зменшення розмірів збитку та розслідування обставин страхового випадку ».
Протягом місяця ВАТ «Альфастрахование» були розглянуті обставини і причини вищевказаного події, яка була визнана страховим випадком, після чого ВАТ «Альфастрахование» справило виплату страхового відшкодування в порядку, передбаченому договором страхування.Сума страхового відшкодування склала 100 тис.доларів США.
«Розвиток морського страхування є актуальним для нашої компанії, і ми приділяємо чимало уваги підвищенню якості послуг, що надаються у цій галузі, - зазначає Борис Осипов, директор департаменту врегулювання збитків майнового страхування компанії« Альфастрахование ». - В умовах світової фінансової кризи, а також посилення міжнародного екологічного законодавства судновласник має право розраховувати на оперативність страхового сервісу і своєчасність фінансової підтримки з боку свого страховика відповідальності ».
Компанія «Альфастрахование» більше 15 років надає послуги зі страхування каско суден, відповідальності судновласників, екіпажів суден та захистом від інших ризиків, пов'язаних з мореплавством.
Страхування в Росії 19 травня 2010 р.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Новини по темі: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Танкери на мілині, Філіппіни і Чилі Танкер на мілині, ФіліппіниВо вівторок 7 липня танкер-хімовоз Golden Akane (валова 5357, споруди 1998, прапор Панама, оператор японська DORVAL KAIUN KK) сів на мілину поблизу мису Бакуд, бухта Сарангані, Філіппіни.
1) перевірка документів на товари та транспортні засоби, 2) митний огляд товарів і транспортних засобів; 3) митний огляд товарів і транспортних засобів.
Конвенція покликана регулювати діяльність чотирьох видів органів зовнішніх зносин, що здійснюють представництво держав у відносинах з міжнародними Організаціями або в рамках міжнародних конференцій.

Новини

Мурманским морським рибним портом з початку року перероблено 153 000 тонн рибопродукції, що на 48 тисяч тонн більше, ніж за аналогічний період минулого року Мурманський морський рибний порт в липні поточного року обробив 18 тисяч тонн рибопродукції.
Судноремонтники відмовилися працювати без зарплати 56 з 405 працівників 30-го судноремонтного заводу (СРЗ) Міноборони РФ в селищі Дунай Приморського краю вчора припинили роботу через борги по заробітній платі.
Губернатор Астраханської області А.Жилкін:


Огляд преси

Як повідомляє Адміністрація...
Перший контейнерний термінал в січні-травні збільшив...
Балкер оштрафований за порушення...