Анотація діяльності: перевезення з Китаю, експедирування, перевезення контейнерів, морські міжнародні контейнерні перевезення, розмитнення автомобілів та інших затребуваних вантажів, розрахунок цін розмитнення, пошук виробників в Китаї, маркетинг в Китаї і т.п..

Новини по темі, частина 8

  1. За даними агентства, за "Гатчину" судновласник...
  2. Планується використовувати круїзні судна місткістю...
  3. Перша партія в 6,5 тис.тонн...
  4. Перший контейнерний термінал в січні-травні збільшив...

За даними агентства, за "Гатчину" судновласник...

У Франції через борги продали російський суховантаж " Гатчина "
Суд французького міста Ла-Рошель продав на аукціоні російський суховантаж OMG Gatchina (" Гатчина "), який був вилучений у судновласника " Виборзькій судноплавної компанії " на вимогу кредиторів.Суховантаж був проданий за 1,2 мільйона євро (1,48 мільйона доларів) компанії з Єгипту.
" Виборзька судноплавна компанія " входить до групи Oslo Marine Group (OMG), яка базується в Санкт-Петербурзі." Гатчина " пришвартувалася в порту Ла-Рошель в березні минулого року.У порту екіпаж суховантажу почав страйк, вимагаючи виплатити заробітну плату за чотири місяці.У результаті переговорів , в яких брали участь представник Міжнародної федерації транспорту, агент судновласника і представник власника вантажу, морякам заплатили зарплату.З ініціативи кредиторів судно вилучили у власника.
За даними агентства, за " Гатчину " судновласник заборгував " Банку Санкт-Петербург " 346 000 000 рублів (11,3 мільйона доларів).Торік OMG оголосила про припинення діяльності ТОВ " Виборзька судноплавна компанія " у зв'язку з істотним скороченням обсягу вантажоперевезень.
Компанія Oslo Marine Group з 1990 року займалася страховою діяльністю.Проте з минулого року переорієнтувалася на вантажоперевезення і придбала три вантажних судна.Два інших судна компанії також були вилучені у судновласника у Великобританії та Естонії.
РИА Новини 19 травня 2010 р.

Планується використовувати круїзні судна місткістю...

Судноплавні компанії реконструюють порт в Сочі заради круїзів
Російська влада і адміністрація міста Сочі розглядають пропозиції від декількох великих іноземних судноплавних компаній про організацію круїзних ліній з морського порту.Про це сьогодні розповів міністр транспорту Ігор Левітін.
Він уточнив, що мова йде про передачу частини порту в тривалу концесію, серед претендентів є грецькі компанії.Планується використовувати круїзні судна місткістю понад 2000 чоловік.Після того як будуть підписані контракти на круїзні маршрути, інвестори морського порту приступлять до його реконструкції з урахуванням вимог власників концесії, відзначив Левітін.
Відомості 8 червня 2010 р.

Перша партія в 6,5 тис.тонн...

«Гудок»: Погода сплутала маршрути.- ВАТ «Северсталь» змушене змінювати свою логістику через проблеми в роботі Санкт-Петербурзького морського порту
ВАТ «Северсталь» змушене змінювати свою логістику через проблеми в роботі Санкт-Петербурзького морського порту, на під'їзді до якого «кинуті» 49 поїздів.ВАТ «РЖД» спрямовує свою техніку, щоб розчистити залізничні колії від завалив їх снігу, а сама « Северсталь »відправляє частину вантажів у Мурманській порт.
За словами начальника відділу зовнішньоторговельних і транзитних перевезень ВАТ «РЖД» Олексія Кузнєцова, після зустрічі представників «Северстали» та ВАТ «РЖД» була досягнута домовленість про те, що перевізник «буде дозволяти вантажити по одному маршруту на добу на адресу цього порту, але на умовах, що термінал ЗАТ «Нева-Метал» (входить в дивізіон «Северсталь» і має в своєму розпорядженні причалами в Морському порту Санкт-Петербурга.- Ред.) вийде на вивантаження 120 вагонів на добу ».
«Портовики не були готові до сніжної зими.Залізничні колії на терміналі« Нева-Метал »повністю занесло снігом, а в середині лютого не витримала сніжної навантаження дах ангара, під яким перебувала холоднокатана сталь», - говорить Олексій Кузнєцов.
Сьогодні цей термінал щодоби відвантажує в середньому 64 вагона при нормі близько 160 вагонів.Однак зараз на складах терміналу «Нева-Метал» немає місця, тому що через обвалення даху вийшов з ладу один з ангарів.
У «Северстали» відмовилися від офіційних коментарів, однак джерело в цій компанії повідомив, що для того, щоб не зривати свої контракти, «Северсталь» подбала про альтернативний спосіб перевалки своєї продукції.І направляє свої вантажі у Мурманській морський торговий порт, який в останні роки перевалкою металів не займався.Перша партія в 6,5 тис.тонн вантажу з Череповецького металургійного комбінату (базове підприємство «Северстали») прибула в порт в той же день, коли склади на терміналі «Нева-Метал» заповнилися настільки, що не було вивантажено жодного прийшов туди вагона.
Олексій Кузнєцов сподівається, що «за два тижні ситуація вирішиться повністю і« Северсталь »знову буде всі свої експортні метали відправляти через Санкт-Петербург».
Проте в Мурманськом порту вважають, що металурги і далі користуватимуться їх перевалочними потужностями.За словами заступника гендиректора ВАТ «ММТП» Ірини Чеханюк, порт уклав контракт з «Северсталью» на перевалку 50 тис.тонн сталевих слябів, відвантаження яких планується на експорт у квітні.«У міру накопичення вантаж« Северстали »буде відвантажено двома судновими партіями по 25 тис.тонн», - повідомила вона.
Гудок 18 березня 2010 г.

Перший контейнерний термінал в січні-травні збільшив...

Перший контейнерний термінал в січні-травні збільшив перевалку контейнерів на 31,4%
ЗАТ " Перший контейнерний термінал " (ПКТ, Санкт-Петербург), що входить до ТОВ & ??& Національна контейнерна компанія " (НКК), у січні-травні 2010 року обробив 454,792 тис.контейнерів у двадцятифутовому еквіваленті (TEU) (+31,4% до січня-травня 2009 -го), говориться в повідомленні НКК.
Контейнерообіг ПКТ в травні 2010 року склав 102,072 тис.TEU (+32,9% до травня 2009-го).Це найбільший обсяг контейнерів, коли-небудь оброблений в історії ПКТ і російських контейнерних терміналів, відзначають в НКК.
У експортному напрямку в травні 2010 занурено на судна 49,674 тис.TEU, в імпортному - вивантажено 52,398 тис.TEU.Оборот рефконтейнерах склав 11,941 тис.TEU.
У травні на терміналі оброблено 72 судна, середній оборот на одне судно - 1, 418 тис.TEU.
РЖД-Партнер 1 червня 2010 р.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Новини по темі: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Визначено порядок отримання дозволу на прохід суден під прапором іноземної держави через російську частину Калінінградського затоки Визначено порядок отримання дозволу на прохід суден під прапором іноземної держави (за винятком суден під прапором Республіки Польща) через російську частину Калінінградського (Вислинского) затоки, наступних в порти Республіки Польщі або з ніхВ відповідно до затвердженого Положення рішення про видачу дозволу приймається капітаном морського порту Калінінград.
Ілля Михальчук запропонував ввести єдині ставки портових зборів для всіх філій «Росморпорт» Москва.
Йому.Невліяніе інформації, що міститься в документах, на рішення митного органу з приводу пропуску товарів і транспортних засобів через митний Кордон РФ виключає відповідальність за ст.278 ТК.Крім того, при кваліфікації діяння за цією статтею враховується те, Що недостовірні відомості про переміщувані товари і транспортних засобах Через митний кордон РФ містяться саме в документах, необхідних для Митних цілей, а не в документах, що застосовуються при декларуванні.

Новини

Контейнеровоз позбувся ходу в Північному морі Контейнеровоз Gudrun (місткість 512 TEU, дедвейт 5660 тонн, будівлі 1995, прапор Антигуа, оператор DRAXL SCHIFFAHRTS GMBH & CO KG Німеччина) 9 липня позбувся ходу через поломку двигуна в Північному морі, слідуючи в каналу New Waterway , Голландія.
«Транссиб Ре» виплатило СК «Дальакфес» за пошкодження суднового крана 724 000 рублів Філія «Європейське бюро» ВАТ «Транссибірська перестрахувальна корпорація» виплатив страхової компанії «Дальакфес» (г.Владивосток) 723,7 тис.
Збитки судноплавної компанії Tallink Silja за останніх 9 місяців збільшилися в 4 рази - до 40 мільйонів євро За останні 9 місяців збитки оперує в Балтійському морі судноплавної компанії Tallink Silja склали майже 40 млн євро (624 млн крон).За аналогічний період минулого року збитки Tallink Silja становили близько 10 млн євро (156 млн крон).За словами виконавчого директора підприємства Кейо Мехтонена, приймаються рішення щодо скорочення підприємства та інших планованих на вересень змін, пише Turun Sanomat.


Огляд преси

Причали комерційного підприємства...
Долл.США.Маючи повністю профінансовану...
Флот компанії складається переважно...