Послуги коротко: доставка вантажів з Китаю, експедирування, перевезення контейнерів, морські перевезення, митне оформлення вантажів, розрахунок митних платежів, пошук обладнання в Китаї та інших товарів, організація бізнес турів до Китаю і т.п..

Новини по темі, частина 4

  1. За оцінкою Moody's, група...
  2. На думку Наталії Берденніковой, реалізація...
  3. За інформацією портам Гамбург, перший суднозахід...
  4. За інформацією І.Нечаєва, весь...

За оцінкою Moody's, група...

Moody's змінює прогноз за рейтингом " Н-Трансу " Ва3 з негативного на стабільний
Рейтингове агентство Moody's Investors Service підтвердило груповий корпоративний рейтинг Transportation Investments Holding Ltd., що працює на ринку під брендом " Н-Транс ", на рівні Ba3, змінивши прогноз з негативного на стабільний, повідомили ІА " РЖД-Партнер.Ру " в прес-службі групи компаній " Н- Транс ".
У повідомленні Moody's наголошується, що зміна прогнозу щодо рейтингу обумовлене стійкими операційними показниками групи " Н-Транс ", достатніми обсягами виручки та успішними заходами щодо стримування кредитних показників у складних економічних умовах, які існували в 2009 році.
Прогноз був змінений також з урахуванням тривалих термінів погашення кредитів і позик групи і поліпшення ситуації з ліквідністю.За оцінкою Moody's, група має гарне становище на російському ринку, що дозволить їй відновити достатній резерв при існуючих фінансових показниках в межах існуючої у неї категорії рейтингу до кінця 2010.
Група " Н-Транс " успішно пережила кризу за рахунок стійкої ситуації в сегменті надаються їй послуг по залізничній транспортуванні та послуг нафтових терміналів, а її діяльність у сегменті перевезень генеральних вантажів і в сегменті контейнерних терміналів повинна сприяти її зростанню в період відновлення економіки, відзначається в повідомленні Moody's.
Наша довідка: Група компаній " Н-Транс " - транспортно-інфраструктурний холдинг, що об'єднує більше 20 компаній Заснований у березні 1996 р.Стратегічними напрямками діяльності є портовий бізнес, залізничні перевезення і інвестиції у транспортну інфраструктуру.
У складі групи - найбільший у Росії приватний залізничний оператор власного рухомого складу Globaltrans Investment Plc.У 2008 році Globaltrans першим на вітчизняному ринку залізничних перевезень розмістив акції на Лондонській фондовій біржі.Портові активи групи " Н-Транс " консолідовані в рамках єдиної компанії - Global Ports Investments Plc (GPI), до складу якої увійшли великі морські термінали Далекого Сходу Росії та Балтики.
РЖД-Партнер 19 травня 2010 р.

На думку Наталії Берденніковой, реалізація...

«Компанія Усть-Луга» готує кадровий резерв для Багатопрофільного перевантажувального комплексу «ЮГ-2»
За ініціативою ВАТ «Компанія Усть-Луга» між адміністрацією МО «Кінгісеппском міське поселення» та Державної морської академією ім.З.Про.Макарова був підписаний договір про умови вступу абітурієнтів г.Кингисеппа і Кінгісеппском району до Академії на основі цільового прийому.Підписання Договору стало успішним завершенням роботи Дирекції з управління персоналом «Компанії Усть-Луга» як з Академією, так і з Адміністрацією з формування кадрового резерву для Багатопрофільного перевантажувального комплексу «ЮГ-2».
Згідно з цією угодою цільовий прийом здійснюватиметься на основі окремого конкурсу.Це дозволить випускникам шкіл г.Кингисепп і Кінгісеппском району мати особливі пільгові умови для вступу до престижного вузу.
На даний момент готується до підписання угода між адміністрацією МО «Кінгісеппском міське посивіння» і ВАТ «Компанія Усть-Луга», яке розділяє повноваження і відповідальність сторін щодо реалізації цього документа.Згідно з проектом угоди компанія бере участь у розробці всього механізму вступу до Академії.Визначає стратегічні потреби Багатопрофільного перевантажувального комплексу «ЮГ-2» в трудових ресурсах: конкретні спеціальності і їх кількість.Виходячи з цих даних, визначається кількість майбутніх абітурієнтів Академії ім.З.Про.Макарова, що надходять від Кінгісеппском району.Спільно з адміністрацією компанія бере участь в роботі по професійної орієнтації випускників шкіл, у розробці критеріїв відбору потенційних абітурієнтів і в самій процедурі проведення конкурсного відбору.І в кінцевому підсумку спільно приймається рішення щодо кандидатур вступників до ВНЗ і складанні остаточних списків абітурієнтів цільового набору.
В Адміністрації ця робота буде виконуватися силами Комітету з культури, спорту та молодіжної політики і підвідомчого Молодіжного дозвіллєвого центру «Вибір».За словами фахівця Комітету з культури, спорту та молодіжної політики адміністрації МО «Кінгісеппском міське поселення» Наталії Берденніковой, відібраних випускників шкіл чекає цілий комплекс заходів: проходження тестів на профпридатність, на соціалізацію та визначення особистісних якостей, екскурсії в порт і академію, участь у конкурсах атестатів і портфоліо, заняття на курсах для вступу до академії.
На думку Наталії Берденніковой, реалізація цього договору - перший крок у великій і складній спільній роботі адміністрації Кінгісеппском району та «Компанії Усть-Луга» щодо вирішення проблеми працевлаштування молоді.
ВАТ «Компанія Усть-Луга» 17 березня 2010 р.

За інформацією портам Гамбург, перший суднозахід...

Альянс CKYH у складі COSCO, "K" Line, Yang Ming та Hanjin Shipping відкрив новий сервіс між портами ПСА і Північної Європи
Альянс CKYH у складі COSCO, "K" Line, Yang Ming та Hanjin Shipping відкрив новий сервіс між портами ПСА і Північної Європи.За інформацією портам Гамбург, перший суднозахід на новому сервісі NE-5 в порт відбувся 2 травня.
Обслуговування на сервісі здійснюється тижні.На сервісі задіяно 9 суден Hanjin Shipping середньої контейнеровместімостью 6,5 тис.TEU.
У ротацію портів на азіатському плечі входять Гаосюн, Кваньянг, Пусан, Шанхай, Нінбо, Янтьян (Шеньжень) і Сінгапур.Першим портом заходу в Північній Європі є Гамбург.
Час кругорейс становить 63 дня.Рух суден на сервісі здійснюється за зниженою швидкістю (slow steaming).
Рейтер 19 травня 2010 р.

За інформацією І.Нечаєва, весь...

ЧерМК в навігацію-2010 планує відвантажити по річці 1,85 млн т металопрокату
" Череповецький металургійний комбінат, що входить в дивізіон " Северсталь Российская Сталь ", в період навігації 2010 року планує перевезти клієнтам на зовнішніх ринках близько 1850 тисяч тонн металопрокату ", - повідомив комерційний директор ЧерМК Ігор Нечаєв.
За інформацією І.Нечаєва, весь обсяг металу традиційно буде відправлятися через промисловий порт Череповецького металургійного комбінату, понад 60% продукції - з перевалкою через порти Санкт - Петербурга, зокрема термінали власного стивидора ЗАТ " Нева-Метал ".
" При цьому, з метою оптимізації витрат буде вдосконалюватися транспортна логістика.Зокрема, в поточну навігацію планується суднові партії металу клієнтам одного напрямку формувати безпосередньо в промисловому порту комбінату і відправляти їх річковим флотом на причали стивидора до термінів навантаження на морські судна, - зазначає Ігор Нечаєв , що займається бізнес стивидора.За його словами, це дозволить підвищити пропускну здатність терміналів " Нева-Метал " і інтенсивність обробки вантажу на причалах і таким чином збільшити обсяг перевалки експортного металопрокату через власного стивидора.
Росбалт 19 травня 2010 р.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Новини по темі: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Товари, які є предметом міжнародного обміну іноді до або пізніше Вчинення зовнішньоторговельної операції вимагають певної обробки, ремонту І т.п.При цьому дані операції виробничого або промислового характеру Через низку причин (економічних, технологічних і т.д.) часто не можуть Бути зроблені на митній території однієї держави.
У місцях митного оформлення, перебування митних органів РФ і в інших місцях, визначених ГТК (наприклад, зонами митного контролю є території Митного складу, магазину безмитної торгівлі (торгових залів, підсобних приміщень і складів), складу тимчасового зберігання (територія складу та прилегла До нього територія.
У паспорті угоди є підставою для прийому вантажу до митного оформлення У разі, коли передбачуваний термін надходження виручки віддалений більш ніж На 180 днів від дати прийняття товарів до митного оформлення.

Новини

Директором ПП «Укртрансконтейнер» призначено В.Варваренко Як стало відомо tbu.com.ua з 27 травня 2008 р.в ПП «Укртрансконтейнер» (оператор контейнерного терміналу Іллічівського МТП) приступив до обов'язків новий керівник - Валентин Варваренко.
Maersk модернізує сервіс Euromed між Північною Європою і Східним Середземномор'ям з 20 липня 2009 Датська судноплавна компанія Maersk Line оголосила про ряд змін в сервісі Euromed, обслуговуючого маршрут між Північною Європою та східною частиною Середземномор'я.
Віктор Олерскій зможе об'єднати зусилля влади і судноплавного спільноти - президент АСК, екс-заступник міністра транспорту РФ Микола Смирнов В Асоціації судноплавних компаній (АСК) з особливим задоволенням відзначили призначення на пост заступника міністра транспорту Росії Віктора Олерского.


Огляд преси

Члени ради директорів попередньо...
Довжина судна - 92 метри, ширина...
Правління і ЗАТ, і ВАТ очолює...