Анотація діяльності: міжнародні вантажні перевезення, розрахунок фрахту, перевезення збірних вантажів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, розмитнення вантажів, розрахунок митних зборів, пошук постачальників в Китаї, організація бізнес турів до Китаю та інше.

Новини по темі, частина 1

  1. Положення не застосовується щодо закінчених...
  2. Поломка суховантажу в Босфорі 11 травня під час прямування...
  3. Порт має цілорічну...
  4. Межі території морського...

Положення не застосовується щодо закінчених...

Дума схвалила пільги з податку на майно для портів, модернізують інфраструктуру
Москва.11 червня.ІНТЕРФАКС-НЕРУХОМІСТЬ - Держдума на засіданні в п'ятницю прийняла в першому читанні урядовий законопроект, який передбачає податкові преференції для морських, річкових і повітряних портів, які модернізують перебувають на їх балансах об'єкти транспортної інфраструктури.
Відповідні зміни пропонується внести в статтю 376 частини другої Податкового кодексу.
Зокрема, пропонується не включати в оподатковувану базу з податку на майно ту вартість об'єктів, яка утворилася в результаті модернізації та реконструкції судноплавних гідротехнічних споруд, розташованих на внутрішніх водних шляхах РФ, портових гідротехнічних споруд, споруд інфраструктури повітряного транспорту, за винятком системи централізованої заправки літаків , космодрому.
Передбачається, що ця норма буде діяти до 1 січня 2025.
Положення не застосовується щодо закінчених капітальних вкладень, врахованих в балансовій вартості об'єктів до 1 січня 2010.
Інтерфакс 11 червня 2010 р.

Поломка суховантажу в Босфорі 11 травня під час прямування...

Поломка суховантажу в Босфорі
11 травня під час прямування Босфором позбувся управління суховантаж Messenger K., поставлений на рейді Буюкдере для ремонту, оштрафований за порушення правил безпеки мореплавання в протоці.Messenger K.- дедвейт 3978, споруди 1996, прапор С.Вінсент, оператор Westberg Ltd.
Морський бюлетень 12 травня 2010 р.

Порт має цілорічну...

Вантажообіг порту Находка в I кварталі 2010 року виріс на 4,5% в порівнянні з показником аналогічного періоду 2009 р.- до 3,98 млн тонн
Обсяг перевалки кам'яного вугілля, коксу, включаючи шихту і антрацит виріс на 64% - до 597 тис тонн., лісових вантажів на 14% - до 191,7 тис т.. (у тому числі 126,3 тис.тонн круглого лісу і 65 , 4 тис.тонн пиломатеріалів), чорних металів на 5,3% - до 1,3 млн тонн.Обсяг перевалки кольорових металів, навпаки, знизився - на 26% - до 73,6 тис тонн.. Незначно знизився і вантажообіг нафтопродуктів - до 1,71 млн тонн.
Контейнерообіг порту зріс в 1,8 рази - до 2,37 тис.TEU.
У маті вантажообіг порту зріс на 7,3% - до 1316000 тонн.
Наша довідка: Порт Знахідка розташований у північній частині бухти Находка на обох берегах.Порт має цілорічну навігацію, пов'язаний із залізничною системою Росії і Західною Європою Транссибірської магістраллю.
Східний філія ФГУП " Росморпорт " 20 квітня 2010 г.

Межі території морського...

Підготовлено проекти розпоряджень про встановлення кордонів двох морських портів на Чукотці
Міністерство транспорту РФ підготувало проекти розпоряджень Уряду РФ про встановлення кордонів двох морських портів, розташованих в Чукотському автономному окрузі.Межі території морського порту Провидіння пропонується обмежити трьома ділянками, межі акваторії - також трьома ділянками.Окремим розпорядженням пропонується встановити межі морського порту Егвекінот.
Порт Провидіння розташований в південно-східній частині Чукотського півострова на узбережжі Берингової моря в бухті Провидіння.Він є пунктом формування караванів суден, що прямують під проводкою криголамів по Північному морському шляху.Єдина стивідорна компанія, що діє на території порту - ВАТ «Провіденскій морський порт», вантажообіг підприємства в 2009 році склав 20,9 тис тонн..
Порт Егвекінот - найпівнічніший порт Берингової моря, розташований біля південного підстави Чукотського півострова в бухті Егвекінот затоки Хреста.У порту здійснює діяльність ВАТ «Морський порт Егвекінот».Вантажообіг у 2009 році становив 118,6 тис тонн..
Прес-служба Мінтрансу РФ 6 квітня 2010 р.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Новини по темі: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Залежно від: а) виду транспортного засобу; б) характеру перевезення - пасажирська або вантажна (зовнішньоторговельна).Транспортні засоби, що перевозять товар (крім морських, річкових і повітряних Судів), декларуються одночасно з товарами.
CMA CGM оголосила про те, що знову підвищує ставки на маршрутах Азія - Європа CMA CGM оголосила про те, що знову підвищує ставки на маршрутах Азія - Європа.
Литовська судноверф побудувала унікальну трансформаторну платформу Товариство Vakaru laivu statykla (Західна судноверф) завершила будівництво трансформаторної платформи.

Новини

Ігор Левітін запропонував змінити одну формулювання в документі про розвиток морського пасажирського транспорту в Санкт-Петербурзі Міністр транспорту РФ Ігор Левітін запропонував голові комітету з транспортно-транзитної політики Санкт-Петербурга Микола Асаул змінити одну формулювання в документі про розвиток морського пасажирського транспорту в Санкт-Петербурзі.
ФТС скорочує кількість постів, правомочних оформляти імпорт легкових автомобілів Федеральна митна служба з 2 листопада залишає 33 поста, які зможуть оформляти імпортовані в Росію легкові автомобілі.
«Коммерсант»: «Червоне Сормово» добудовує перший танкер для «Казмортрансфлота» ВАТ «Завод« Червоне Сормово "» (входить до групи «Морські та нафтогазові проекти») 18 липня 2009 спустить на воду перший з трьох нафтоналивних танкерів, що будуються для Національної морської судноплавної компанії «Казмортрансфлот».Про це йдеться у вчорашньому повідомленні підприємства.


Огляд преси

50% плюс одна акція в проекті...
Звіт про результати...
2) пункт 5 доповнити абзацом другим...