Послуги коротко: доставка з Китаю, фрахтування, перевезення вантажів, морські перевезення, митне очищення вантажу, розрахунок цін розмитнення, пошук фабрик Китаю, постачання з Китаю різних товарів і так само багато що інше.

Огляд преси, частина 9

  1. Elise - дедвейт 3020, прапор...
  2. Якщо буде прийнято...
  3. Якщо дійсно буде прийнято остаточне...
  4. Ця стаття передбачає узгодження...

Elise - дедвейт 3020, прапор...

Суховантаж на мілині, Голландія
Суховантаж Elise сів на мілину поблизу села Зуйліхем, на ВВП Голландії, 12 червня.Elise - дедвейт 3020, прапор Антигуа, оператор Van Dam Shipping.
Морський бюлетень 12 червня 2010 г.

Якщо буде прийнято...

БПК "Маршал Шапошников» не буде звільняти захоплений піратами болгарський танкер
Болгарський танкер для перевезення хімікатів, на борту якого знаходилося 15 чоловік, був захоплений піратами в Аденській затоці
У вівторок опівдні судно MV Panega під прапором Болгарії було захоплене приблизно в 185 кілометрах на схід від міста Аден.Судно прямувало з Червоного моря до Індії.Екіпаж складається з громадян Болгарії.
БПК "Маршал Шапошников" знаходиться на великій відстані від місця захоплення болгарського танкера, а тому не буде брати участь у звільненні корабля, заявили в штабі Тихоокеанського флоту.
Зараз російський військовий корабель знаходиться в Аравійському морі недалеко від острова Сокотра і готується до формування міжнародного конвою, який йому належить провести в кінці травня.«Маршал Шапошников» продовжить виконувати бойове завдання щодо забезпечення безпеки морського цивільного судноплавства в районі Аденської затоки.
Якщо буде прийнято рішення про проведення силової операції, її повинні в першу чергу проводити ті кораблі, які супроводжували танкер, відзначають в ТОФ.Однак російські військові моряки готові надати сприяння своїм зарубіжним колегам у боротьбі з піратами.
Нагадаємо, що БПК Тихоокеанського флоту "Маршал Шапошников" звільнив 6 травня від піратів захоплений ними танкер «Московський університет», на борту якого перебували 23 російських моряків.
За інформацією офіційного представника Новоросійського морського пароплавства, танкер благополучно прибув в один портів Об'єднаних Арабських Еміратів.Тут буде проведений необхідний ремонт незначних пошкоджень, отриманих в результаті захоплення судна піратами.Танкер в морехідному стані, екіпаж живий і здоровий.
ИТАР-ТАСС 12 травня 2010 р.

Якщо дійсно буде прийнято остаточне...

Наприкінці червня в Україну приїдуть російські експерти для вивчення ситуації в суднобудуванні
Наприкінці червня в Україну прибудуть російські фахівці для ознайомлення з ситуацією в українській суднобудівній галузі.Про це на прес-конференції заявив посол РФ в Україні Михайло Зурабов.
Він зазначив, що це буде свого роду " паспортизація " українських підприємств." Тобто, на сьогодні паспортизація, ревізія та оцінка якості основних фондів, виробничого потенціалу та кваліфікаційного рівня фахівців, які продовжують працювати або можуть у разі необхідності приступити до роботи, є ключовим питанням.Якщо дійсно буде прийнято остаточне рішення в Росії, а я знаю, воно готується, воно доповідалося Президенту Росії, воно доповідалося голові уряду Росії, за темпами модернізації російського флоту...то я не виключаю, що в цьому випадку, якщо можливостей російських суднобудівних компаній буде недостатньо для амбітної програми розвитку, то замовлення будуть розміщуватися на українських компаніях.Саме в цьому і полягає необхідність на сьогодні проревізовать стан основних фондів та кадрового потенціалу українських суднобудівних підприємств ", - підкреслив М.Зурабов.
Trans-Port 11 червня 2010 р.

Ця стаття передбачає узгодження...

Мінтрансзв'язку має намір впорядкувати виконання робіт в зоні дії навігаційного обладнання і морських шляхів
Міністерство транспорту та зв'язку України розробило проект порядку розгляду та узгодження пропозицій, які надаються суб'єктами господарювання щодо будівництва або будь-якої роботи в зоні дії навігаційного обладнання і морських шляхів, повідомляє прес-служба відомства.
Міністерство планує розтлумачити механізм дії ст.12 Кодексу торговельного мореплавства Україні.Ця стаття передбачає узгодження відповідних робіт з Мінтрансзв'язку, але не вказує на порядок самої процедури.
Після прийняття проекту суб'єкти господарювання, які будуть намір починати будівництво або роботи в зоні дії навігаційного обладнання і морських шляхів, будуть володіти інформацією про чіткий перелік необхідних для цього документів завчасно і зможуть ретельно підготувати лист-звернення.
Також проектом порядку надається вичерпна інформація щодо процедури надання погодження вищезазначеним суб'єктам господарювання.
РБК-Україна
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Огляд преси: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Тим часом нові дороги потрібні не для обдирання українських власників автотранспорту, а для залучення транзитних перевізників, щоб держава, не вклавши гроші в будівництво, почало отримувати додаткові кошти в бюджет.Чи не переконувало і та обставина, що спорудження доріг за рахунок концесіонерів дозволить створити близько півмільйона робочих місць.
Вищестоящий митний орган має право прийняти до свого провадження будь-яку справу Про порушення митних правил або передати його з нижчого митного Органу в іншій (ст.297).4.Відповідно до ст.292 провадження у справі про порушення митних Правил, так зване митне розслідування, повинно бути закінчено в місячний термін з дня заклади справи.
порушення митних правил (ст.383-386) У цьому розділі ТК встановлені підстави і порядок застосування стягнення За порушення митних правил у спрощеній формі - на місці виявлення правопорушення Без складання протоколу.

Новини

Укртрансконтейнер в травні 2009 р.зменшив перевалку контейнерів на 6,8% - до 15,7 тис.
CEVA Logistics оголосила фінансові показники другого кварталу 2009р.Виручка за звітний період склала 1339000000 євро CEVA Logistics оголосила фінансові показники другого кварталу 2009р.
Термінальний оператор DP World 1 жовтня 2009 збирається відкрити контейнерний термінал у В'єтнамі Термінальний оператор DP World 1 жовтня 2009 збирається відкрити контейнерний термінал у В'єтнамі - Saigon Premier Container Terminal (SPCT).SPCT буде спільним підприємством DP World і в'єтнамської компанії IPC.


Огляд преси

Ua-Tenders.com 17 березня 2010...
ФГУП «махачкалінський морський торговий порт» (ММТП) проходить...
Електронна вантажна митна...