Наш профіль: міжнародні вантажні перевезення, страхування вантажів, перевезення збірних вантажів, морські міжнародні перевезення вантажів, розмитнення вантажів, розрахунок вартості розмитнення, пошук обладнання в Китаї та інших товарів, консалтинг в Китаї і т.п..

Огляд преси, частина 8

  1. "Finlandia", втім, в Пітері...
  2. ФГУП «махачкалінський морський торговий порт» (ММТП) проходить...
  3. Щорічні обсяги перевезень компанії...
  4. Електронна вантажна митна...

"Finlandia", втім, в Пітері...

На лінії TransRussiaExpress (TRE), що зв'язує німецький Любек з Санкт-Петербургом, сталася тимчасова заміна судна
Сьогодні замість порома "Transeuropa" в петербурзький порт зайшла " Finlandia ", раніше задіяна в трафіку Finnlines." Finlandia ", втім, в Пітері вже бувала, і не раз.
Як повідомив представник SeaNews агента, " Finlandia " працюватиме на лінії протягом 3 тижнів.Протягом цього періоду "Transeuropa" проходитиме докование на одній з європейських верфей.
Ніяких змін в розкладі лінії у зв'язку з заміною відбулася не передбачено.Пороми, задіяні на TRE, будуть як і раніше заходити в Пітер два рази на тиждень на термінал Першої стивідорної компанії (ПСК).Другим поромом, що працюють на лінії, є "Translubeca".
SeaNews 20 квітня 2010 г.

ФГУП «махачкалінський морський торговий порт» (ММТП) проходить...

Махачкалінський морський торговий порт планує до 2015 року наростити вантажообіг до 15 - 20 млн тонн
Керівництво головних морських і річкових портів півдня Росії заявило про реалізацію програми реконструкції з метою наростити вантажообіг і перевести до себе найбільш вигідні вантажі.Про це повідомляє «Експерт ЮГ».
Завершення проектів очікується через 3 - 5 років, що зробить їх основними транспортними воротами міжнародних коридорів "Північ - Південь» і «Захід - Схід» в той час, коли у світі почнеться новий економічний ріст.
За даними інституту ГіпротрансНІІ, вантажопотік по МТК «Північ - Південь», інтерес до якого вже проявили більше двох десятків країн, з 2002 року зріс з 5,3 до 12,8 млн тонн, а до 2012 року може скласти 20 - 22 млн тонн , 75% з яких будуть мати російське походження.
ФГУП «махачкалінський морський торговий порт» (ММТП) проходить другий етап своєї модернізації і розраховує до 2015 року наростити свій вантажообіг з нинішніх 7,9 до 15 - 20 млн тонн, зробивши порт основним пунктом декількох міжнародних транспортних коридорів.
Зробити це в ММТП намір за рахунок будівництва єдиного багатофункціонального залізничного поромного комплексу, автодороги з врізкою у федеральну трасу (загальна вартість 2,5 млрд рублів), внесений платформи в морі (9 - 12 км від берега) і підводного нафтопроводу на глибині 16 м для перевалки нафти на великотоннажні танкери.
За останні 10 років з федерального бюджету в реконструкцію порту було вкладено 1,6 млрд рублів.
Махачкала - другий за значенням на Каспії порт.У його реконструкцію і розвиток з 2000 року вже вкладено більше 1,9 млрд рублів, 65% з яких - бюджетні кошти.На першому етапі модернізації в Махачкалінському порту був введений в експлуатацію автопоромних причал для перевезення автомобілів і контейнерів загальною вантажопідйомністю до 1,6 млн тонн на рік і побудована перша черга залізничної поромної переправи пропускною здатністю більше 20 тисяч вагонів на рік для забезпечення прямого залізничного сполучення з портами Казахстану, Туркменії та Ірану.
На суднобудівної верфі Уляники (Хорватія) в 2003 - 2006 роках були побудовані перші пороми типу «Махачкала» місткістю 52 вагона.
Чотири залізничних порома будуть перевозити вантажі через ММТП в порти Актау (Казахстан), Туркменбаши (Туркменія), Амірабад (Іран).
Крім того, в рамках першого етапу реконструкції введено в експлуатацію два нефтепірса сумарною потужністю перевантажувальної 7,9 млн тонн нафти і нафтопродуктів на рік, здатних обробляти одночасно до 5 танкерів, Північний і Південний моли, хвилелом в нафтогавані, причали для генеральних вантажів сумарною продуктивністю 3 , 5 млн тонн на рік, зерновий комплекс продуктивністю до 1 млн тонн зерна на рік і т.д.Нафтогавань порту примикає до однієї з найбільших на півдні Росії Махачкалінському нафтобазі, котра володіє терміналом ємністю одночасного зберігання 540 000 кубометрів і залізничними наливними естакадами, здатними переробити більше 260 цистерн на добу.Нафтобаза з'єднана з магістральним нафтопроводом Баку - Новоросійськ (пропускна здатність 5 млн тонн на рік).
Очікується, що в найближчій перспективі саме поставки нафти з Актау будуть давати стабільний дохід махачкалінської порту, для чого необхідно розвивати саме споруди в нафтогавані і на прилеглій території.
На сьогоднішній день порту вдалося суттєво розширити номенклатуру перевалюємо вантажів.Сьогодні порт може переробляти практично всі види вантажів: нафта і нафтопродукти, метал, деревину, папір, скраплений газ, зернові, хімічні та інші вантажі.
За прогнозами, вже в поточному році ММТП може вийти на показники вантажообігу до 12 - 15 млн тонн.
РИА Дагестан 8 червня 2010 р.

Щорічні обсяги перевезень компанії...

Wartsila і Neste Oil уклали угоду на сервісне обслуговування
Контракт покриває обслуговування головних і допоміжних двигунів виробництва компанії, встановлених на 8 судах Neste Oil.
Відповідно до контракту, Wartsila буде здійснювати техобслуговування, постачання запчастин, оптимізацію і щорічні профілактичні огляди двигунів.
У складі флоту Neste Oil - близько 30 суден.Щорічні обсяги перевезень компанії складають близько 40 млн т.сирої нафти, нафтопродуктів та хімічного наливу.
Основний регіон перевезень - Балтійське і Північне моря і північна частина Атлантичного океану.Всі танкери компанії мають подвійний корпус і льодовий клас.
Рейтер 11 лютого 2010 г.

Електронна вантажна митна...

На Сочинському центральному митному посту, розташованому в морському порту курорту, випустили першу електронну декларацію
Однією з перших можливостями інтернет-декларування скористалася компанія, що займається поставками будівельних матеріалів та деревообробкою, повідомили сьогодні в митниці.
Тут зазначили, що впровадження нової технології дозволить скоротити число використовуваних програмних засобів і прискорити процес митного оформлення і митного контролю товарів." Електронна декларація випускається в середньому від 30 хвилин до 3 годин.При цьому подає її необов'язково бути присутнім на митному посту ", - підкреслила прес-секретар Сочинської митниці Олена Хохлачова.За її словами, весь пакет документів, необхідний для митного оформлення, надається учасником зовнішньо-економічної діяльності в електронному вигляді.У свою чергу, інспектор митниці тільки в міру необхідності в діалоговому режимі запитує додаткову інформацію до перерахованих в опису документів.Електронна вантажна митна декларація підписується електронним цифровим підписом, який має свою юридичну силу.
Перехід Сочинської митниці на електронне декларування дозволить спростити та прискорити доставку вантажів, необхідних для будівництва олімпійських об'єктів.Для цього електронна форма декларування незабаром також буде введена на інших митних постах Сочі, в тому числі і на посту, розташованому в споруджуваному вантажному порту в Імеретинській низовини.
Північний Кавказ 6 квітня 2010 р.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Огляд преси: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Міністри транспорту північних країн та країн Балтії зустрінуться в Ризі 10 вересня на форумі Nordic-Baltic 8 міністрів транспорту північних країн та країн Балтії зустрінуться в Ризі 10 вересня на форумі Nordic-Baltic 8, щоб обговорити питання логістики, транспорту і транзиту, у тому числі і в період кризи.
6.Погроза вчинення насильницьких дій щодо посадової особи митного органу РФ, осіб, які беруть участь у проведенні митного контролю, Виробництві митного оформлення, а також виробництві у справі про порушення Митних правил або у його розгляді, в тому числі понятих (ст.439 ТК).Під загрозою вчинення насильницьких дій, які кваліфікуються по цій статті ТК, розуміються висловлювання чи інші дії винного, що виражають Реальне намір нанести легкі тілесні ушкодження, побої або вчинити Інші насильницькі дії (наприклад, позбавити або обмежити свободу) відносно посадової особи митного органу у зв'язку з виконанням ним службових обов'язків, А також відносно залучених або запрошених осіб для участі в проведенні Митного контролю, виробництві митного оформлення, участі у виробництві У справі про порушення митних правил або у його розгляді (ревізорів, експертів, спеціалістів, перекладачів, свідків, понятих ).Погроза вбивством, нанесенням тяжких тілесних ушкоджень або знищенням майна шляхом підпалу по відношенню до зазначених осіб, що застосовується з метою Припинення цими особами своєї діяльності, визнається злочином і карається Відповідно до ч.1 ст.193 КК.Санкція ст.439 ТК передбачає штраф у розмірі від двох до п'яти мінімальних Розмірів оплати праці, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням 20 відсотків заробітку, або адміністративний арешт до 15 діб.

Новини

У Феодосії спустили на воду нове високошвидкісне всепогодне судно для «Чорноморнафтогазу» У Феодосії спустили на воду новий високошвидкісний всепогодний корабель «Чорноморськ», створений спеціально для Державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз».Про це повідомляє прес-служба підприємства.
З норвезької платформою Ekofisk зіткнулося судно.- Пошкодження її двигуна призвело до тимчасового припинення видобутку нафти в море Норвезька платформа Ekofisk, що знаходиться у водному просторі Північного моря, була закрита з технічних причин у зв'язку з надзвичайною подією.
Китай підтримав ідею міжнародного маркування контейнерів Пекін, 3 липня / ChinaPRO.ru / - У Парижі відбулася 17-та сесія робочої групи Міжнародної організації зі стандартизації (ISO), на якій було прийнято пропозицію про міжнародні стандарти електронного маркування контейнерів.


Огляд преси

Акцій.АРМС-ТАСС...
Прибуток від перевезень склала 278 100 000.манатів, і 42,2% цієї...
Бердянський морський торговельний порт...