Коротко про нас: вантажоперевезення з Китаю, розрахунок фрахту, доставка вантажів, морські контейнерні перевезення вантажів, митне оформлення, розрахунок митних платежів, пошук китайських виробників, консалтинг в Китаї та багато іншого.

Огляд преси, частина 5

  1. Вантажообіг морських портів...
  2. Вантажообіг компанії Tallinna Sadam...
  3. Державне підприємство «Керченський...
  4. Держдума в п'ятницю ратифікувала міжурядову...

Вантажообіг морських портів...

Вантажообіг портів Китаю в січні-лютому 2010 року зріс на 29% - до 1,196 мільярда тонн
Вантажообіг портів Китаю в січні-лютому 2010 року зріс на 29% в порівнянні з показником аналогічного періоду 2009 р.- до 1,196 мільярда тонн.Вантажообіг морських портів виріс на 28,6% - до 833 340 000 т., річкових на 29, 9% - до 362 800 000 т.
Контейнерообіг портів Китаю виріс на 28,4% - до 20 млн 964 тис.TEUs, у тому числі морських на 26,5% - до 18 млн 867 тис.TEUs, річкових на 49,4% - до 2 млн 973 тис.TEUs.
Зокрема, вантажообіг порту Шанхай виріс на 39% - до 89200000 т., Тяньцзінь на 10,1% - до 58,5 млн т., Ціньхундао на 27,4% - до 41,3 млн т., Циндао на 8,2% - до 56260000 т.
Відзначимо, що сукупний вантажообіг портів КНР за 2009 рік наблизився до позначки в 7 млрд тонн.
Агентство Сіньхуа 17 березня 2010 г.

Вантажообіг компанії Tallinna Sadam...

Вантажообіг компанії Tallinna Sadam в I кварталі виріс на 12%
Вантажообіг компанії Tallinna Sadam, в яку входять порт Мууга, південний порт Палдиски, Пальясаре і Старий порт склав у першому кварталі 2010 року 8480000 тонн, що на 11,7% більше, ніж за відповідний період роком раніше, коли було оброблено 7 , 59 млн тонн.
За інформацією сайту компанії найбільше традиційно перевалено наливних вантажів (нафтопродуктів) - 5,72 млн тонн (-6,4%), контейнерних вантажів - 36,360 тис.TEU (+2,6%).
Насипних вантажів перевалено 1480000 тонн (+215%), змішаних вантажів 127 тис.тонн (+30%), ro-ro - 808,1 одиниць (+33,9%).
Кількість пасажирів, обслужених в порту, досягло 1450000 осіб (+6,1%).
У порту прийняли 1,58 тис.судів (-6,5%), з них пасажирських - 1,10 тис., вантажних - 479 (-4,3%).
DELFI 20 квітня 2010 г.

Державне підприємство «Керченський...

У Керченському порту прогнозують зростання вантажообігу переправи Керч-Поті-Батумі до 500 тис.тонн на рік
Заступник начальника Керченського морського торгового порту Олександр Коцарь прогнозує, що до 2015 року переправа Керч-Поті-Батумі збільшить вантажообіг до 500 тис.тонн на рік.
На колегії міністерства транспорту і зв'язку Криму, з квітня минулого року, тобто з початку роботи переправи, по квітень поточного року вантажопотік склав 215 тис.тонн, а дохід - більше 2 млн грн..
Обсяги перевалки вантажів планується збільшити за рахунок залучення нових поромних ліній.
ДОВІДКА: Переправа "Керч-Поті-Батумі» введена в експлуатацію в квітні 2009 року.Для забезпечення залізнично-поромного сполучення по цьому маршруту була реконструйована причальна лінія, під'їзні залізничні колії, а також розширені складські площі причалу.
Державне підприємство «Керченський морський торговий порт» (г.Керч, Крим) спеціалізується на вантажопереробки та обслуговування флоту.
У 2009 році Керченський порт збільшив вантажообіг на 10% до 4,7 млн ??. тонн, збільшив прибуток в 2,7 рази до 35 млн грн..
Е-Крим 11 червня 2010 р.

Держдума в п'ятницю ратифікувала міжурядову...

Держдума ратифікувала угоду з Грецією про торговельне судноплавство
МОСКВА, 11 червня - РІА Новини.Держдума в п'ятницю ратифікувала міжурядову угоду з Грецією про торговельне судноплавство, передає кореспондент РІА Новини.
Угода, підписана в Афінах у грудні 2001 року, регулює питання судноплавної політики, механізм співробітництва компетентних органів, відповідальних за виконання угоди, вирішення спорів, що стосуються його тлумачення або застосування, а також питання режиму перебування суден, членів екіпажу та вантажів на території обох держав.
Зокрема, згідно документу, поки судно однієї з країн стоїть у порту іншої країни, членам екіпажу не потрібна буде віза, щоб зійти на берег.
При наявності візи угода дає членам екіпажу можливість в'їжджати на територію іншої держави будь-яким транспортом або ж проїжджати по її території транзитом, якщо вони прямують на своє судно або їдуть з іншої причини, схваленої владою цієї країни.
Угода також створює договірну основу для подальшого розвитку співробітництва в галузі морського судноплавства між Росією та Грецією, їх компетентними органами і судноплавними організаціями.
" Практична значимість укладення даної угоди обумовлена ??необхідністю заміни застарілого угоди між урядом СРСР і урядом Грецької республіки про торговельне судноплавство від 16 грудня 1975 року, яке містило ряд положень, що не відповідають сучасним умовам ", - відзначається в пояснювальній записці.
Ратифікація нової угоди дозволить створити стійку довгострокову базу для безперешкодного здійснення вантажних і пасажирських перевезень між портами обох країн, йдеться в супровідних документах.
РИА Новини 11 червня 2010 р.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Огляд преси: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Лінія вивела на сервіс судно більшої місткості 21 липня на терміналі ВАТ «Петролеспорт» пришвартувався т / х «Herm J», повідомив SeaNews генеральний директор ТОВ «Морське Агентство Ренесанс» Антон Ларкін.
Призначення.Місцем ввезення на митну територію Російської Федерації вважається Для авіаперевезень - аеропорт призначення; для морських перевезень - порт розвантаження Або навантаження; для автомобільних і залізничних перевезень - пункт перетину Кордони при в'їзді на територію Російської Федерації.
РОСНО в Санкт-Петербурзі виступило організатором круглого столу зі страхування вантажоперевезень У Санкт-Петербурзі був організований і проведений тематичний круглий стіл «Страхування вантажів як один із способів зниження ризиків при перевезеннях».Від РОСНО в заході взяла участь Анастасія Лук'янова, заступник директора Центру страхування транспортних ризиків (Північно-Західна дирекція РОСНО).У заході взяло участь 10 компаній - представників усього логістичного ланцюжка: вантажовласники, транспортні оператори - перевізники та експедитори, страхові компанії, а також журналісти ділових і галузевих ЗМІ.

Новини

Губернатор Астраханської області А.Жилкін:
Два судна-порушника затримано в Татарській протоці і Охотському морі Южно-Сахалінськ, Вересень 05 (Новий Регіон, Дар'я Неклюдова) - Два судна-порушника затримали співробітники Сахалінського прикордонного управління берегової охорони ФСБ Росії (СПБУ) в рамках операції по припиненню діяльності іноземних судів, здійснюють незаконний вилов водних біологічних ресурсів в територіальному морі та у виключній економічній зоні Російської Федерації.
«Гудок»: Белкомур протягнули в часі.- Будівництво відклали на невизначений срокІнвестіціонная комісія Мінрегіонрозвитку схвалила проект будівництва залізниці Біле море - Комі - Урал (Белкомур).Проте термін початку фінансування перенесено з 2010-го на наступні роки.


Огляд преси

Експорт легкових автомобілів...
Даний проект є першим прецедентом...
Раніше відповідну пропозицію...