Анотація діяльності: вантажні перевезення по Росії, консолідація вантажів, перевезення вантажів, морські контейнерні перевезення вантажів, митне оформлення вантажів, розрахунок митних платежів, пошук китайських виробників, послуги представництва в Китаї й інше.

Інформаційні відомості, частина 8

  1. Як підкреслив президент Україна, мова...
  2. Як передає Бі-бі-сі, у документі, представленому...
  3. Як говориться в офіційному повідомленні товариства, також...
  4. Наприклад, законопроектом встановлюється, що проводка...

Як підкреслив президент Україна, мова...

Україна і Греція мають намір підготувати міжурядову угоду про відкриття поромного сполучення між двома країнами
Така інформація оприлюднена секретаріатом президента України за підсумками зустрічі в Афінах президента України Віктора Януковича з президентом Грецької Республіки Каролосом Папульясом.
«Ми з президентом Греції домовилися істотно активізувати наші відносини.Для цього сьогодні необхідно на рівні міжурядової комісії підготувати цілий ряд угод», - заявив В.Янукович.Як підкреслив президент Україна, мова йде, насамперед, про відкриття поромного сполучення між двома країнами, що дуже важливо напередодні української частини чемпіонату Євро-2012.
Ще одним транспортним проектом, винесеним на двосторонньо обговорення, стало будівництво моста через морську ділянку між українським Кримом і Краснодарським краєм (РФ).Створюваний проектом новий транспортний коридор може влитися в систему перевезень, що охоплює Середземномор'ї і Грецію.«Всі ці питання нам необхідно обговорювати» , - підкреслив В.Янукович.
Нагадаємо, ідею створення системи поромних перевезень , що з'єднують Чорне і Середземне моря, висунула судноплавна компанія «Укрферрі» - залізнично-поромний перевізник Україна.Плани компанії організувати поромне сполучення між Україною та Грецією залишилися не реалізованими.
Інтерфакс-Україна 11 червня 2010 р.

Як передає Бі-бі-сі, у документі, представленому...

Активність піратів у берегів Сомалі зросла на 95%
Активність піратів біля узбережжя Сомалі зростає, незважаючи на зусилля 45 країн і семи міжнародних організацій, що оголосили їм війну.Про це йдеться в оприлюдненій доповіді групи контролю по Сомалі, яка стежить за виконанням ембарго на поставки зброї в цю країну.
Як передає Бі-бі-сі, у документі, представленому на розгляд членів Ради Безпеки ООН, зазначається, що в 2009 році центр повідомлень про піратство Міжнародного морського бюро зареєстрував у цілому 217 нападів сомалійських піратів в районі Африканського Рогу.Це на 95% більше в порівнянні з попереднім роком.
ЛIГАБiзнесIнформ 18 березня 2010 г.

Як говориться в офіційному повідомленні товариства, також...

Північне річкове пароплавство не буде виплачувати дивіденди за 2009 рік у зв'язку з відсутністю прибутку
Акціонери ВАТ «Північне річкове пароплавство» на річних загальних зборах 28 травня 2010 прийняли рішення не виплачувати дивіденди за акціями за 2009 рік у зв'язку з відсутністю прибутку.Як говориться в офіційному повідомленні товариства, також акціонери переобрали до ради директорів 9 осіб.Також присутні взяли рішення про схвалення угоди між СРП і ВАТ «Архангельська РЕБ флоту» на загальну суму до 40 млн руб.Аудитором суспільства на 2010 рік затверджено ЗАТ «Інтерком-Аудит».
PortNews 1 червня 2010 р.

Наприклад, законопроектом встановлюється, що проводка...

Хто головний на Північному морському шляху? Його Адміністрація!
Міністерство транспорту РФ підготувало законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів РФ в частині державного регулювання торгового мореплавання по трасах в акваторії Північного морського шляху».Про це йдеться в матеріалах відомства.
Зокрема, в документі підкреслюється, що акваторія «Північного морського шляху - історично що склалася національна єдина транспортна комунікація Російської Федерації в Арктиці, розташована у внутрішніх морських водах, територіальному морі та у виключній економічній зоні Російської Федерації від Берингової моря на сході до меридіана мису Канин ніс Баренцева моря на заході, включаючи протоки Вилькицкого, Шокальського, Дмитра Лаптєва, Санникова ».
Законопроект встановлює, що організація плавання суден по трасах СМП здійснюється федеральним державною установою - Адміністрацією Північного морського шляху.У його функції входять: регулювання плавання на трасах СМП, координація використання криголамного флоту на трасах СМП, радіозв'язок з судами на трасах СМП, керівництво заходами щодо запобігання забруднення акваторії СМП, вжиття заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій, організації пошуку і рятування людей і суден на трасах СМП.
Крім того, в документі описується організація судноплавства на трасах СМП і правила криголамних і криголамно-лоцманської проводки суден.Наприклад, законопроектом встановлюється, що проводка судів є платною послугою, яка здійснюється за правилами надання послуг на трасах СМП, який затверджується федеральним органом виконавчої влади в галузі транспорту.
Бі-порт 17 березня 2010 г.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Інформаційні відомості: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Відповідно до правил Системи сертифікації ГОСТ Р.Для проведення випробувань Декларант або одержувач має право взяти зразки товару, що знаходиться на зберіганні в митниці.
Потерпілому або його представнику; така постанова може бути оскаржена особою, щодо якої її винесено, а також потерпілим або їх представниками У десятиденний строк з дня винесення рішення вищій посадовій особі Митного органу або в районний (міський) суд.
Режиму; продукти переробки вивозяться не пізніше дворічного терміну з дня Переміщення товарів через митний кордон Російської Федерації.

Новини

У ЗАТ «Астраханський морський порт» введений в експлуатацію новий кран «Кіровець 16/32», який дозволяє перевантажувати вантажі вагою до 32 тонн Крім того, завершені переговори і проведені виплати з придбання крана «Альбатрос 10/20», монтаж якого буде проведений в Протягом вересня, а введення в експлуатацію буде проведений в 4-му кварталі.
Ходові випробування найбільшого в світі круїзного лайнера Oasis of the Seas Днями в Турку, Фінляндія, вийшов на ходові випробування найбільший у світі круїзний лайнер Oasis of the Seas компанії Royal Caribbean, над лайнером аеростат, який можливо стане ще одним атракціоном цього нового дива світу, а можливо і ні, випробування покажуть.
очного митного управління, даний митний пост розташований на видаленні близько 700 км від міста Находка.


Огляд преси

Межі території морського...
Пошкоджень та розливу...
Повідомлення про проведення...