Профільні послуги: перевезення вантажів по Росії, фрахтування суден, доставка вантажів, морські контейнерні перевезення, розмитнення широкого спектру вантажів, розрахунок митних платежів, пошук бізнес партнерів в Китаї, різні послуги з Китаю і багато іншого.

Інформаційні відомості, частина 4

  1. Один з них вже доставили...
  2. Однак, як повідомило джерело...
  3. Ua-Tenders.com 17 березня 2010...
  4. Одеський порт достроково виконав план кварталу...

Один з них вже доставили...

Шлях до порома у Владивостоці перегородили бетонні плити
ВЛАДИВОСТОК, 8 червня, PrimaMedia.Бетонні блоки у вівторок перегородили шлях до пірсу № 3 в районі 36-го причалу під Владивостока.Користуються послугами морського пасажирського транспорту змушені перебиратися через масивну перешкоду, найважче доводиться інвалідам, пенсіонерам та вагітним, повідомляє кор.РИА PrimaMedia.
" Ми живемо на Російському, щодня добираємося поромом на роботу на материк і назад додому, - обурюються пасажири.- Раніше були в шоці від того, що зруйнували будівлю вокзалу морських прибережних повідомлень, а тепер ще й від пірсів вирішили позбутися ".
У мерії Владивостока відзначили, що найближчим часом проблем з поромним сполученням виникнути не повинно.
" Ведуться переговори із забудовником території, які планують демонтувати 36-й причал.Виникли деякі нюанси, які треба буде владнати так, щоб не постраждали пасажири ", - уточнило джерело.
Як заявлялося раніше, для організації поромного сполучення на час реконструкції наявних пірсів будуть використовуватися понтони.Один з них вже доставили до Владивостока.Проте, залишаються питання з приводу того, на чиї плечі має лягти фінансовий тягар їх утримання.
РИА PrimaMedia 8 червня 2010 р.

Однак, як повідомило джерело...

Морпорт " Південний " виплатив 1 млн грн штрафу за рішенням Антимонопольного комітету України
Сьогодні, 19 травня, стало відомо, що державне підприємство " Морський торговий порт " Південний " (МТП " Південний ") виплатило 1 млн грн штрафу за рішенням Антимонопольного комітету України (АМКУ) за зловживання монопольним становищем.
" Порт " Південний " виплатив штраф у розмірі 1 млн грн до державного бюджету.За інформацією порту, питання про встановлення однакового розміру знижки до портових зборів для всіх судів врегульовано, завершується оформлення відповідного наказу ", - повідомив голова АМКУ Олексій Костусєв.
Однак, як повідомило джерело " Інтерфакс-Україна " в МТП " Південний ", зараз ще не врегулював питання про створення рівних умов роботи для всіх компаній, які ведуть господарську діяльність на території морпорту.
АМКУ оштрафував МТП " Південний " за необгрунтоване надання знижки на сплату портових зборів для суден, які підходили до причалів самого порту, проте відмовлявся надавати її суднам, які розвантажувалися біля причалів приватних стивідорних компаній.
Коммерсант (України) 19 травня 2010 р.

Ua-Tenders.com 17 березня 2010...

Одеський " Чорномортехфлот " поглиблюватиме акваторію Генічеського портопункту
ВАТ " Чорномортехфлот " стало переможцем тендеру на право здійснення робіт з техобслуговування в поточному році каналу " Дунай - Чорне море ".Замовником робіт на тендері виступило Миколаївське ДП " Дельта-лоцман ".Загальна сума договору закупівлі робіт підприємства, підписаного сторонами за підсумками тендеру, склала 60, 8 млн.Даний договір сторони уклали в лютому.Відповідно до його умов, ВАТ " Чорномортехфлот " виконає роботи, необхідні для підтримки справного стану підхідного морського каналу, призначеного для ходу глибоководних суден.
Також за інформацією Ua-Tenders.com, ВАТ " Чорномортехфлот " отримало право здійснювати роботи з поглиблення дна в Генічеському портопункті.Вартість договору, укладеного між сторонами з метою забезпечення виконання даних робіт склала 61, 1 млн.гривень.ВАТ " Чорномортехфлот " спеціалізується на виконанні робіт з намиву пляжів і берегових територій, створення котлованів під гідротехнічні споруди і плавучі доки, а також реконструкції та будівництві нових каналів, причалів і акваторій.Також ВАТ " Чорномортехфлот " виконує роботи прокладки підводних газопроводів, мереж та кабелів каналізації.
Ua-Tenders.com 17 березня 2010 г.

Одеський порт достроково виконав план кварталу...

Одеський порт достроково виконав план кварталу з вантажопереробки
Так, станом на 26 березня 2010 року план з вантажопереробки на перший квартал виконаний на 101%, у тому числі по сухих вантажах виконання склало 102%, по наливним - 100%.
Всього за підсумками першого кварталу 2010 року очікується вантажопереробка на рівні 6870 тис.тонн, що складе 107% до плану першого кварталу.
Одеський МТП 6 квітня 2010 р.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Інформаційні відомості: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Відмови товар з метою ведення митної статистики.Заява адресується начальнику Структурного підрозділу митного органу (або особі, яка його заміщає), Який має право дати дозвіл на використання режиму відмови на користь держави.
Таку постанову перед початком виробництва процесуальної дії Пред'являється особі, щодо якої ця дія проводиться, а в разі відсутності таких - особам, його заміняє.

Новини

Пором «Георг ОТС» відкрив навігацію Напередодні він пішов у перший рейс по маршруту «Петербург-Калінінград».Хоча квитки стали продавати місяць тому, пасажирів на борту трохи.
Учасники проекту «Зубр» (контейнерний поїзд за маршрутом Таллінн / Рига - Мінськ) мають намір довести напрям до портів України, із залученням турецької завантаження Учасники проекту «Зубр» (контейнерний поїзд Таллінн / Рига - Мінськ) мають намір продовжити маршрут до півдня, з виведенням його білоруського плеча на Україна.


Огляд преси

Перевірка очікується на Каспії...
/ ПРАЙМ-ТАСС /.Прем'єр-міністр...
А звати на допомогу - так прапор...