Анотація діяльності: перевезення по Росії, експедирування, доставка вантажів, морські перевезення, розмитнення автомобілів та інших затребуваних вантажів, розрахунок митних платежів, пошук бізнес партнерів в Китаї, організація бізнес турів до Китаю і т.п..

Інформаційні відомості, частина 10

  1. Відомо, що судна належать...
  2. З пробоїни, знову ж умовно, в Кольський...
  3. З шести судів п'ять будуть...
  4. Зміни пропонується внести в статтю...

Відомо, що судна належать...

Сомалійські пірати захопили 3 таїландських судна з 77 моряками на борту
20.04.2010, Найробі 15:12:18 Сомалійські пірати захопили три таїландські судна з 77 моряками на борту.Про це повідомили сьогодні представники європейської патрульної місії.За їхніми словами, інцидент стався в 1,930 км від узбережжя Сомалі.Крім того, представники європейської антипіратської місії уточнили, що мова йде про риболовецьких судах, всі захоплені моряки є громадянами Таїланду, передає Associated Press.
Відомо, що судна належать компанії PT Interfishery Ltd.
Останнім часом атаки піратів почастішали, незважаючи на присутність кораблів патрульної місії Євросоюзу.Представники антипіратської місії зазначають, що акваторія занадто велика для того, щоб її можна було ефективно патрулювати.
РБК 20 квітня 2010 г.

З пробоїни, знову ж умовно, в Кольський...

Танкери ... ЧП ... Витік ... - Мурманське морське пароплавство провело навчання з ліквідації нафтового забруднення в акваторії Кольського затоки
Мурманське морське пароплавство провело навчання з ліквідації нафтового забруднення в акваторії Кольського затоки.Дані навчання стали завершальним етапом у розробці компанією нового плану щодо попередження та ліквідації розливів нафти і нафтопродуктів на рейдовому комплексі № 1.Прес-служба пароплавства повідомляє наступні подробиці ...
За легендою навчань, під час перевантаження з танкера «Варзуга» (вантажомісткість 16 тисяч тонн) на танкер «Стенберг» сталося зіткнення суден, і в результаті утворилася пробоїни почалася аварійний витік нафти.Щоб максимально наблизити навчання до реальних умов, в момент їх проведення « Стенберг »справді перекачував паливо.Умовний розлив фахівці Мурманського морського пароплавства ліквідували спільно з співробітниками Мурманського морського аварійно-рятувального управління.
З пробоїни, знову ж умовно, в Кольський затоку вилилося пляма діаметром 60 метрів.На місце НП прибули аварійно-рятувальні служби, які оперативно розставили бонові загородження.Однак частина нафти, що розлилася все ж «пішла в бік мису Мішукова» і вже там була ліквідована силами рятувальників.
- Всі фахівці і засоби показали себе в роботі добре, - підбив підсумок навчань директор департаменту об'єктів нефтеобеспеченія Мурманського морського пароплавства Олександр Жарко.- Пароплавство завжди приділяла особливу увагу екологічному супроводу своїх проектів і випереджувальним заходам щодо захисту навколишнього середовища при експлуатації не тільки флоту компанії, але та об'єктів нафтогазового комплексу.Тому нами була поставлена ??задача вийти на федеральний рівень превентивних заходів у природоохоронному законодавстві.Компанією був розроблений більш строгий і якісний план щодо попередження та ліквідації розливів нафти і нафтопродуктів.Ми задоволені результатами спільних навчань, які пройшли на «відмінно».
Корабельна сторін 12 травня 2010 р.

З шести судів п'ять будуть...

Baosteel отримала перше судно для перевезення залізної руди
Hong Kong Haibao Shipping Ltd спільне підприємство (CП) китайської компанії Baosteel Resources Co Ltd (BRCL, дочірнє підприємство Baosteel Group Corporation, найбільшого в Китаї виробляє сталі) і China Shipping Developing Co Ltd (CSDCL) отримала перше морське судно для перевезення залізної руди.
Представник Baosteel Resources сказав, що перший рудовоз зможе перевозити 230 тис т залізної руди і буде використовуватися для перевезення сировини з Австралії.Ще буде побудовано п'ять рудовозів, з яких три 230-тисячника будуть використовуватися для перевезення залізної руди в Китай з Австралії та ще два 300 -тисячника для перевезень сировини з Бразилії.Побудований рудовоз виконає свій перший рейс в травні 2010 року.З шести судів п'ять будуть використовуватися Baosteel за договорами оренди строком на 15-20 років.Один рудовоз призначений для використання невеликими заводами по три-п'ятирічним договорами оренди.
«Будуючи свій власний флот для перевезення залізної руди, Baosteel має намір знизити ризики різких змін цін на морські перевезення », вважає трейдер з Шанхаю.СП було створено в 2008 році.49% належить Baosteel Resources, 51% - CSDCL.
Steel Business Briefing 17 березня 2010 г.

Зміни пропонується внести в статтю...

Дума ухвалила закон про обгрунтування нульової ставки ПДВ при експортних перевезеннях
Держдума на пленарному засіданні в середу прийняла в третьому, остаточному, читанні закон, уточнюючий порядок обгрунтування нульової ставки податку на додану вартість (ПДВ) при міжнародних перевезеннях, здійснюваних російськими залізничними перевізниками.
Авторами документа є перший заступник голови Держдуми Олег Морозов, голова думського комітету з бюджету і податків Юрій Васильєв, перший заступник голови цього комітету Гліб Хор і заступник голови комітету Андрій Макаров.Зміни пропонується внести в статтю 164 частини другої Податкового кодексу (НК) РФ.
Як говориться в пояснювальній записці до закону, відповідно до цієї статті, при наданні послуг з перевезення або транспортування експортованих товарів та з вивезення з митної території РФ продуктів переробки застосовується нульова ставка ПДВ.
Аналогічна ставка застосовується і при наданні залізничними перевізниками супутніх послуг із супроводу, навантаження, перевантаження цих товарів.
У той же час, відзначають депутати, інша стаття НК РФ - 165 - зобов'язує платників податків для обгрунтування застосування нульової ставки ПДВ надавати документи із зазначенням дат відміток митних органів про приміщенні товарів під відповідний митний режим (експорт).
Таким чином, нульова ставка повинна застосовуватися не по всіх послугах з перевезення або транспортування, а тільки по тих, по яких на момент прийняття вантажу до перевезення товари поміщені під митний режим експорту або під процедуру внутрішнього митного транзиту.Але у чинній редакції статті 164 це положення не прописано, і норма про нульову ставку може бути витлумачена більш широко, вважають депутати.
У зв'язку з цим стаття 164 доповнюється умовою застосування нульової ставки тільки при наявності спеціальної відмітки митного органу, яка підтверджує приміщення вантажу під відповідний митний режим.
Крім того, уточнюється перелік робіт чи послуг, пов'язаних із залізничними перевезеннями, які оподатковуються за нульовою ставкою ПДВ.Зокрема, вона може застосовуватися тільки щодо послуг або робіт, вартість яких зазначається у перевізних документах.
Документ набуде чинності після закінчення одного місяця з дня його офіційного опублікування, але не раніше першого числа чергового податкового періоду з ПДВ.
Інтерфакс 17 березня 2010 г.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Інформаційні відомості: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Надійний причал.- Цього року Мурманського морського рибного порту виповнюється 75 років (Стаття) У витоків створення Мурманського морського рибного порту лежать рибальські становища, засновані першими поселенцями на Мурманськом березі в XVI столітті.
Б.7.Повідомлення продавцю У випадку, якщо покупець вправі визначити термін, протягом якого товар повинен бути відвантажений, і / або порт призначення - він зобов'язаний належним чином сповістити про це продавця.
Правила перевезення контейнерів морським транспортом 2.Організація перевезень 2.1.Планування перевезень вантажів у контейнерах здійснюється відповідно до Основних положень про річний і квартальному плануванні перевезень вантажів, затвердженими постановою Ради Міністрів СРСР від 4 січня 1970 р.N 6; Правилами планування перевезень вантажів морським транспортом, затвердженими Міністерством морського флоту 29 червня 1970 г., та іншими діючими нормативними актами.

Новини

Таганрозький морський торговельний порт збільшить статутний капітал у 47 разів Ростов-на-Дону.15 червня.IНТЕРФАКС-ЮГ - Акціонери ВАТ
Китай відкликав в порти 20 тисяч суден через наближення шторму ПЕКІН, 4 серпня - РІА Новини, Костянтин Щепін.Китай відкликає в порти 20 тисяч суден у зв'язку з наближенням тропічного шторму


Огляд преси

Як підкреслив президент Україна, мова...
Вони повинні підійти до аварійних...
Підготовлено проект розпорядження...