Наші сильні сторони: доставка з Китаю, фрахтування суден, доставка вантажів, морські вантажоперевезення, розмитнення машин та інших популярних вантажів, розрахунок митних зборів, пошук фабрик Китаю, консалтинг в Китаї та багато іншого.

Інформаційні відомості, частина 1

  1. Опціон на четверте судно був підтверджений...
  2. Оператор другого за обсягом...
  3. Оргкомітет виставки очолює...
  4. Вони здатні обробляти контейнери...

Опціон на четверте судно був підтверджений...

16 квітня 2010 на ходові випробування відправився танкер «Енцелад», побудований на заводі «Червоне Сормово» на замовлення компанії Saturn Shipping (Панама)
Контракт на будівництво трьох танкерів був укладений в квітні 2008 року.Опціон на четверте судно був підтверджений влітку 2008 року, термін його здачі - жовтень 2010 року.
Перший танкер «Titan» вже переданий замовнику в жовтні 2009 року, з випередженням контрактних строків, «Енцелад» за термінами, вказаними в контракті, повинен бути зданий в червні, а третій танкер - в липні поточного року.
ВАТ " Завод " Червоне Сормово " 20 квітня 2010 г.

Оператор другого за обсягом...

Ningbo Port планує за допомогою IPO залучити близько 13,3 млрд юанів на будівництво і ремонт причалів
Китайська компанія Ningbo Port Co.планує залучити близько 13,3 млрд юанів ($ 1,9 млрд) в ході первинного розміщення акцій в Шанхаї.Заявка Ningbo на лістинг буде розглянута Китайської комісією з регулювання ринку цінних паперів 4 червня, дата проведення IPO поки не названа.Передбачена продаж 2500000000 штук або 19% акцій Ningbo в Шанхаї і передбачається розміщення ще 2350000000 акцій в Гонконзі.Оператор другого за обсягом перевалки вантажів порту Китаю планує направити більшу частину коштів (84%) на будівництво та ремонт причалів, решту коштів направлять на закупівлю обладнання та фінансування поточних операцій.
Порт Нінбо - один з найбільших у Китаї, через причали порту перевалюються переважно контейнери, залізна руда, інші сировинні вантажі, у тому числі нафту.
Sharenet.co.za 1 червня 2010 р.

Оргкомітет виставки очолює...

ЗАТ «Біломорський порт» представить звіт про хід вишукувальних роботах за проектом у червні 2010 року
ЗАТ «Біломорський порт» на виставці-ярмарку «Економіка Карелії: вчора, сьогодні, завтра», яка відбудеться в Петрозаводську 8-10 червня 2010 року, представить звіт про хід вишукувальних роботах за проектом створення в Карелії нового порту.Про це ІАА «ПортНьюс »повідомив генеральний директор ЗАТ« Біломорський порт », яке виступає генеральним спонсором виставки, Андрій Кячін.
Нагадаємо, проект «Біломорський порт» передбачає будівництво морського порту на березі Білого моря (Карелія) вантажообігом приблизно 9 млн тонн на рік.Порт буде спеціалізуватися на експорті вугілля (85% вантажообігу), лісових і металургійних вантажів (15%).
На експозиції виставки-ярмарку «Економіка Карелії: вчора, сьогодні, завтра» буде представлено близько 100 підприємств і організацій республіки.Оргкомітет виставки очолює віце-прем'єр Уряду Росії Віктор Зубков.
ІАА «ПортНьюс» 12 травня 2010 р.

Вони здатні обробляти контейнери...

У порту Владивостока сталася аварія з вантажною технікою
У порту Владивостока під час роботи впала на бік одна з великовантажних спецмашин - річстакерам.У результаті події ніхто не постраждав.НП сталася на території терміналу Дальрефтранса - " дочки " ДВМП.
Річстакерам призначені для обробки контейнерів малих і середніх розмірів.Вони здатні обробляти контейнери та причепи, а також виконувати вантажно-розвантажувальні роботи в промислових умовах.
Новини Владивостока 2 червня 2010 р.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Інформаційні відомості: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

У ролі законних представників можуть виступати батьки, усиновителі, Опікуни чи піклувальники.Для участі у провадженні у справі і при його розгляді Вони зобов'язані подати посадовій особі, в провадженні якого знаходиться Справа, документи, що засвідчують їх родинні зв'язки або їх повноваження (паспорт, Свідоцтво про народженні, рішення про усиновлення, про встановлення опіки чи піклування).ТК не виключає того, що законний представник може виступати в процесі Одночасно і в якості свідка.
А.8.Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Продавець зобов'язаний надати покупцю за свій рахунок як доказ постачання товару звичайні транспортні документи у відповідності зі статтею А.4.У випадку, якщо таке згадане вище доказ не є транспортним документом, продавець зобов'язаний надати покупцю на прохання, за рахунок і на його ризик усіляке сприяння в одержанні транспортного документа (наприклад, оборотного коносамента, необоротної морської накладної, документа перевезення внутрішнім водним транспортом, повітряної накладної, накладної залізничного чи автотранспортної накладної змішаного перевезення) У випадку, якщо продавець і покупець домовилися про використання засобів електронного зв'язку, згадані вище документи можуть бути замінені еквівалентними електронними повідомленнями (EDI).А.9.Перевірка - упаковка - маркування Продавець зобов'язаний нести витрати, пов'язані з перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості , розмірів, ваги, кількості), необхідної для поставки товару у відповідності зі статтею А.4.Продавець зобов'язаний за свій рахунок оплатити витрати, пов'язані з упаковкою, необхідної для перевезення товару (за винятком випадків, коли в даній галузі торгівлі звичайно прийнято відправляти контрактом товар без упаковки).Останнє здійснюється в тій мірі, в якій обставини, що стосуються транспортування (наприклад, засоби перевезення, місце призначення), були відомі продавцеві до укладення договору купівлі-продажу.
Проведені ним дослідження, зроблені в результаті їх висновки та обгрунтовані відповіді на поставлені перед ним питання.Висновок експерта не має жодних переваг перед іншими доказами у справі і підлягає обов'язковій Оцінкою посадовою особою митного органу, провідним провадження у справі Або розглядає справу.

Новини

«Транссиб Ре» виплатило СК «Дальакфес» за пошкодження суднового крана 724 000 рублів Філія «Європейське бюро» ВАТ «Транссибірська перестрахувальна корпорація» виплатив страхової компанії «Дальакфес» (г.Владивосток) 723,7 тис.
Контейнерний проект в таллінському порту під загрозою зриву через політику - експерт Таллін.
Глобальний логістичний оператор призначив головного фінансиста Компанія CEVA Logistics оголосила про призначення нового CFO.


Огляд преси

Загальний вантажообіг порту за травень виріс в три рази...
Як говориться в офіційному повідомленні товариства, також...
Як раби на іноземні галери...