Анотація діяльності: доставка вантажів з Китаю, фрахтування суден, перевезення збірних вантажів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, розмитнення авто і інших популярних вантажів, розрахунок вартості розмитнення, пошук товарів у Китаї, консалтинг в Китаї та багато іншого.

З новин, частина 7

  1. Банк "Відродження" входить до реєстру...
  2. Балкер Eleni P - дедвейт...
  3. Аналітики агентства...
  4. Автомобілевоз сів на мілину...

Банк "Відродження" входить до реєстру...

Магаданський морський торговельний порт отримає гарантію банку " Відродження " для забезпечення сплати митних платежів
Магадан, 18 березня, Північ ДВ.Магаданський філія банку " Відродження " виграв конкурс на надання безвідкличної банківської гарантії для забезпечення сплати митних платежів для ВАТ " Магаданський морський торговельний порт " на суму 8400000.руб.Гарантія надається на 14 місяців, повідомили РІА Північ ДВ в Магаданському філії банку.
" Наш філіал співпрацює з ВАТ " Магаданський морський торговельний порт " більше трьох років.Підприємство користується широким спектром послуг банку, серед яких кредитування, зарплатний проект, - зазначила керівник Магаданського філії банку " Відродження " Олександра Усачова.- Надана підприємству банківська гарантія послужить забезпеченням сплати ВАТ " ММТП " митних платежів.Банк " Відродження " входить до реєстру банків, що мають право видачі гарантій на користь митних органів, що ще раз підкреслює довіру до банку з боку митних органів, його стійкість і надійність ".
Нагадаємо, що Магаданський філія банку " Відродження " працює з ВАТ " Магаданський морський торговельний порт " з 2007 року, коли був відкритий розрахунковий рахунок, укладений договір на реалізацію зарплатного проекту і випущені банківські картки співробітникам підприємства.Для зручності співробітників морського порту на його території було встановлено банкомат банку " Відродження ".У лютому 2010 банк виграв конкурс на надання кредитної лінії ВАТ " ММТП ".
РИА Північ ДВ 18 березня 2010 г.

Балкер Eleni P - дедвейт...

Сомалійські пірати захопили грецький балкер Eleni P
12 травня сомалійські пірати захопили грецький балкер Eleni P., що виходив з Південного України на Сяминь Китай.Захоплення відбулося в точці 15 55N, 060 50E в Аравійському морі за межами Аденської затоки і коридору безпеки, в 250 милях від узбережжя Ємену.Балкер Eleni P - дедвейт 72119 тонн, будівлі 1997, прапор Ліберія, оператор грецька Eurobulk Ltd.Екіпаж 26 осіб, 23 Філіппіни, 2 Румунія і 1 Індія.
Морський бюлетень 12 травня 2010 р.

Аналітики агентства...

Ставки на чартерні морські перевезення на початку травні виросли на 27%
Ставки на чартерні морські перевезення на початку травні виросли на 27%, в порівнянні з квітнем.Про це повідомляється в звіті аналітичної компанії Clarkson.
Згідно з представленими даними, вартість фрахту для суден типу Панамакс на початку травня зросла до $ 9,5 тис.за добу, тоді як у квітні ціна становила $ 7,5 тис.за добу.
«Це дуже істотне підвищення для такого короткого проміжку часу.Якщо врахувати, що в першому кварталі 2010 р.вартість фрахту підвищилася на 20%, то 27% за кілька тижнів - це вельми значне зростання.» - заявили представники Clarkson.
Аналітики агентства прогнозують, що зростання ставок, на популярних маршрутах, продовжиться протягом кількох наступних тижнів.
Транспортний бізнес 12 травня 2010 р.

Автомобілевоз сів на мілину...

Автомобілевоз сів на мілину у Внутрішньому Японському морі
Автомобілевоз Leo Leader сів на мілину 16 квітня під Внутрішньому Японському морі, знятий з мілини і наведений у Міцусіма 17 квітня.Автомобілевоз Leo Leader - дедвейт 22733, будівлі 1999, прапор Панама, оператор Nippon Yusen Kaisha (NYK).
Морський Бюлетень 20 квітня 2010 г.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

З новин: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Обсяг владних повноважень у посадових осіб різний, він залежить від займаної Посади і визначається посадовими інструкціями, положеннями і статутами Про відповідних органах.
«Коммерсант»: Тендер залишився на плаву.- Відновлено облаштування судноплавного каналу Дунай-Чорне море Як стало відомо, Мінекономіки визнало дійсними результати проведеного ДП
Федерації в Азербайджан, Вірменію, Білорусь, Казахстан, Киргизію, Молдову, Таджикистан, Туркменію, Узбекистан і з цих країн; 10) щодо товарів, які розміщені під митний режим транзиту, коли Митний орган відправлення збігається з митним органом призначення (для Повітряних і водних перевезень).Крім того, відповідно до вказівки ГТК від 19 січня 1995 року N 01-12/52 Збори за митне оформлення не стягуються з іммігрантів і вимушених переселенців За умови, що переміщувані ними товари і транспортні засоби не призначені Для комерційних цілей.

Новини

Всеросійський форум «Сучасний стан та перспективи розвитку російського ринку бункерувальних послуг» відбудеться 25-26 червня в Петербурзі Російська Асоціація морських і річкових Бункерувальники 25-26 червня 2009 року проведе в Санкт-Петербурзі I всеросійський форум «Сучасний стан та перспективи розвитку російського ринку бункерувальних послуг ». Як повідомляє оргкомітет заходу, до участі у форумі запрошуються: керівники компаній та організацій, комерційні та фінансові директори, директори з виробництва та розвитку бізнесу найбільших бункерних, транспортних, стивідорних, судноплавних, інжинірингових, страхових компаній, керівники портових терміналів, перевалочних баз, банків, фінансових інститутів, представники морських адміністрацій портів транспортних організацій та асоціацій.
Хто ж буде керувати Ризьким портом? За даними латвійської передачі Neka personiga, наближені Айнара Шлесерса вели переговори і консультації з деякими членами правління Ризького вільного порту щодо заміни нинішнього керуючого Леоніда Логінова на, наприклад, шефа латвійської залізниці УГИС Магоніса.
«Укрзалізниця» і ВАТ «РЖД»: новий проект контрейлерних перевезень Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця») і ВАТ «РЖД» розглядають проект організації контрейлерних перевезень з Угорщини на Росію.


Огляд преси

Глава комітету...
На думку Наталії Берденніковой, реалізація...
" Ідеї щодо співпраці у сфері...