Коротко про нас: перевезення по Росії, фрахтування, доставка вантажів, морські контейнерні перевезення вантажів, митне очищення вантажу, розрахунок розмитнення, пошук бізнес партнерів в Китаї, організація бізнес турів до Китаю та інше.

З новин, частина 6

  1. Буксир РБТ-384 належить...
  2. Завдяки відновленню ряду лінійних...
  3. Бердянський морський торговельний порт...
  4. Балкер оштрафований за порушення...

Буксир РБТ-384 належить...

Буксир РБТ-384 затонув на Волзі вранці 20 квітня в районі Ярославля
Буксир РБТ-384 затонув на Волзі вранці 20 квітня.За даними Головного управління МНС по Ярославській області, причиною затоплення судна стало захлестиваніе буксира хвилею, піднятою проходили повз судами.Буксир РБТ-384 належить Мостозагін N 6.Судно штовхало баржу, завантажену залізобетонними блоками.Вантаж призначався для зміцнення берегових стінок реконструюється в Ярославлі Волзької набережній.
За свідченням очевидців, два суховантажі, що рухалися з більшою швидкістю, ніж буксир і баржа, обійшли зліва РБТ-384.Хвиля, піднята ними, була настільки високою, що завантажену металом баржу захлеснуло і початок перевертати.Екіпаж буксира встиг відчепити тягач від баржі, але його все одно перекинуло, після чого судно пішло на дно.Глибина фарватеру в цьому місці становить 10 метрів, ширина - 400-500 метрів.
Перевернута баржа залишилась на плаву, але вантаж втрачено.За допомогою знаходився неподалік судна «Шлюзовий» баржу вдалося відтягнути до берега.
Двох членів екіпажу зазнав аварії буксира - капітана і моториста - врятував катер «Шляховий», який займався поблизу розстановкою бакенів і буїв перед початком навігації.
Російська газета 20 квітня 2010 р.

Завдяки відновленню ряду лінійних...

Порт Гамбург в I кварталі збільшив вантажообіг на 4,6%, - було оброблено 28600000 тонн вантажів різної номенклатури
У першому кварталі 2010 року в порту Гамбург (найбільший порт Німеччини) було оброблено 28600000 тонн вантажів різної номенклатури, що вище минулорічного показника на 4,6%, повідомили кореспондентові ІА «РЖД-Партнер.Ру» в прес-службі порту.
Обсяг перевалки вантажів на імпорт виріс на 0,6% і склав 16700000.тонн, в експортному напрямку було перероблено 11900000.тонн вантажів, що відповідає збільшенню на 2,7% в порівнянні з результатами першого кварталу минулого року.
Обсяг перевалки генеральних вантажів збільшився на 1,1% і склав у першому кварталі 18600000.тонн.Вантажообіг у сегменті масових вантажів зріс до 9,9 млн.тонн, демонструючи зростання в 11,9%.
Цифри контейнерообігу показують поки негативну динаміку, за перші три місяці поточного року було оброблено 1700000.TEU (еквівалент двадцятифутовому контейнера), що нижче показника минулого року на 0,4%.
Однак, оборот навантажених контейнерів (TEU) показує помірне зростання в 1,6%.У березні вантажообіг досяг позначки в 642.000 TEU, що вище показника березня минулого року на 10,9%.
За портової залізниці вглиб континенту було перевезено 448.238 TEU, що відповідає плюса в 16% в порівнянні з результатами першого кварталу минулого року.
Завдяки відновленню ряду лінійних сервісів на азіатському напрямку, призупинених через економічну кризи, в Гамбурзі прогнозується зростання обсягу контейнерних перевезень.Контейнерообіг з країнами Азії склав за перші три місяці 1100000.TEU, що нижче рівня минулого року на 2,1% ; на американському напрямі було перевезено 182.000 TEU (+ 9,2%); на африканському 47.000 TEU (+ 7,4%).Між Гамбургом і найважливішими європейськими портами обсяг контейнерних перевезень склав 470.000 TEU (-12, 9%).
Голова правління Об'єднання «Порт Гамбург Маркетинг» Клаудія Роллер, коментуючи квартальні цифри контейнерообігу порту Гамбург, пояснила, що результати перших трьох місяців не відображають впливу виявлених лінійних сервісів азіатського напрямку.Їх позитивний вплив буде відчутно тільки при аналізі піврічних показників вантажообігу.
Яна Кляйншмітт фон Ленгефельд, член правління ADM Hamburg Aktiengesellschaft, провідного підприємства в сфері перевезень сільськогосподарських вантажів, підкреслив значення сегмента масових вантажів у вантажообігу Гамбурзького порту.Багато промислових підприємства, розташовані в області порту, отримують масові вантажі для подальшої переробки, і тим самим, порт є важливою складовою загальносвітовий економічний ланцюжки.
РЖД-Партнер 19 травня 2010 р.

Бердянський морський торговельний порт...

Вантажообіг Бердянського МТП (України) за січень-квітень 2010 року виріс на 2,6% - до 482,3 тисячі тонн
Вантажообіг ДП «Бердянський морський торговельний порт» (України) за січень-квітень 2010 року виріс на 2,6% порівняно з аналогічним показником минулого року - до 482,3 тис тонн.. За даними держпідприємства, у квітні вантажообіг склав 243,4 тис.тонн.В цьому місяці було оброблено 198,7 тис.тонн експортних вантажів, 31,4 тис.тонн імпортних вантажів, 13,3 тис.тонн транзитних вантажів.Збільшилися обсяги перевалки зернових і мінерально-будівельних вантажів, коксу, вугілля, але зменшилися обсяги перевалки металів.
Бердянський морський торговельний порт - морський транспортний вузол Запорізького регіону України і один з динамічно розвиваються портів на Азовському морі з переробки експортно-імпортних, транзитних і каботажних вантажів.За підсумками 2009 року вантажообіг Бердянського МТП склав 2 млн 239,6 тис.тонн.
РБК-Україна 12 травня 2010 р.

Балкер оштрафований за порушення...

Балкер позбувся ходу в Босфорі, оштрафований
Балкер JOSCO Nanjing зламався в Босфорі 12 червня, поставлений на рейді на якір за допомогою буксира, для ремонту своїми силами.Балкер оштрафовано за порушення правил безпеки в Босфорі.JOSCO Nanjing - дедвейт 49326 тонн, будівлі 2003, прапор Гонконг, оператор Jiangsu Ocean Shipping Co.
Морський бюлетень 12 червня 2010 г.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

З новин: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Їх переробки.Таким чином, можливість отримання податкових пільг створює Свого роду гарантію дотримання регламентації режиму і, як наслідок, зворотного Вивезення.
Банком кредитами.ГТК доводить до відома митних органів інформацію про ставки за кредитами, що надаються Банком Росії.
Документах, і для інших митних цілей "(ч.2 ст.174).Обов'язки декларанта Пред'явити митному органу декларовані товари і транспортні засоби кореспондує відповідне право митного органу, закріплене в ч.2 Ст.142:" На вимогу митного органу Російської Федерації представлені Товари та транспортні товари фактично пред'являються цього органу ". Враховуючи характер реально створених взаємин декларанта і Митного органу, що проводить митне оформлення, законодавець, визначаючи Правовий статус декларанта, на перше місце виносить його обов'язки.

Новини

Антимонопольний комітет України оштрафував ДП «Скадовський морський торговий порт» за ненадання інформації Антимонопольний комітет України оштрафував ДП «Скадовський морський торговий порт» за неподання інформації на запит відомства у встановлений законодавством термін.
Другий завод з виробництва зрідженого природного газу (СПГ) може бути побудований на заході острова Сахалін Про це на


Огляд преси

Обсяг вантажообігу за 5 місяців...
19 травня.ІНТЕРФАКС - ФГУП " Росморпорт " отримало...
Вони здатні обробляти контейнери...