Анотація діяльності: перевезення з Китаю, розрахунок ставок фрахту по основним контейнерним лініях, перевезення збірних вантажів, морські міжнародні контейнерні перевезення, митне оформлення вантажів, розрахунок митних платежів, пошук китайських виробників, послуги представництва в Китаї і так само багато що інше.

З новин, частина 5

  1. Цементовоз сів на мілину...
  2. CEO компанії призначений Андерс...
  3. Колишній керівник...
  4. Було опрацьовано 700 тис.TEU.Термінал...

Цементовоз сів на мілину...

Цементовоз сів на мілину і частково затонув
У Перській затоці поблизу Хор аль Зубайр, Ірак, 28 травня сів на мілину і частково затонув цементовоз Adriatic Arrow, дедвейт 9407, споруди 1973, прапор Панама.
Морський бюлетень 1 червня 2010 р.

CEO компанії призначений Андерс...

Новий гравець на танкерні ринку
Роботу на танкерні ринку почала Hafnia Management A / S.Як повідомили SeaNews в компанії, Hafnia вже приступила до діяльності на ринку фрахтування танкерів LR1.З серпня компанія почне працювати в MR-сегменті.
Основними видами діяльності Hafnia Management є фрахтування та оперування танкерами-продуктовози і хімовозами таких власників як Lauritzen, Gotlandsbolaget, Nordic Tankers, LGR, Skagerack Invest і Marinvest.
CEO компанії призначений Андерс Енгхольм, комерційними директорами - Петер Ларсен і Сорен Стеенберг.
SeaNews 8 червня 2010 р.

Колишній керівник...

Колишній керівник Служби порятунку Якутії Євген Баришев очолив ФДМ «Госморспасслужба Росії»
ІА SakhaNews.Колишній керівник державної установи «Служба порятунку Республіки Саха (Якутія)» Євген Баришев очолив Федеральне державне установа "Госморспасслужба Росії».
На цю посаду Євген Васильович був призначений ще 19 квітня наказом Росморречфлота.
Довідка:
Морська рятувальна служба була створена в 1956 році.В даний час морська рятувальна служба являє собою систему державних організацій призначених для вирішення завдань з пошуку та рятування людей, що зазнають лиха на морі, надання допомоги аварійним судам, ліквідації розливів нафти на море, обслуговування нафтовидобувних платформ, нафто-газоразведочних бурових установок, проведенню буксирувальних операцій, підводно - технічних, водолазних, гідростроітельних робіт різного призначення.
Госморспасслужба - відповідальна організація з практичної реалізації зобов'язань Російської Федерації відповідно до положень конвенцій з пошуку і рятування людей терплять лихо на воді, надання допомоги потерпілим судам, ліквідації аварійних розливів нафтопродуктів, а також низки регіональних і двосторонніх міжнародних угод.
Підвідомчі організації: ФГУП " Мурманське басу ", ФГУП " Сахалінське басу ", ФГУП " Далекосхідне басу ", ФГУП " Балтійське басу ", ФГУП " Новоросійське УАСПТР ", ФГУП " Північно-Каспійське УАСПТР ".
ІА SakhaNews 12 травня 2010 р.

Було опрацьовано 700 тис.TEU.Термінал...

Shanghai International Port Group купує частку в терміналі APM Terminals
APM Terminals оголосили про продаж частки в своєму контейнерному терміналі в Зеебрюгге - APM Terminals Zeebrugge китайської Shanghai International Port Group (SIPG).Відповідну угоду було підписано 28 травня в Шанхаї.
Частка SIPG складе 25%.Вартість угоди - 27160000 євро ($ 33,7 млн).Оперативне управління терміналом у Зеебрюгге буде продовжувати здійснювати APM Terminals, який зберігає за собою 75% статутного капіталу терміналу.
APM Terminals Zeebrugge був запущений в експлуатацію в 2006р.Пропускна спроможність терміналу становить 850 тис.TEU.У 2009р.було оброблено 700 тис.TEU.Термінал не приймає до обробки судна різних ліній.
APM Terminals і SIPG в даний час реалізують спільно інвестиційний проект з розвитку терміналу Shanghai East Container Terminal (SECT) потужністю 4 млн TEU в Шанхаї.Проект реалізується у форматі СП, в якому APM Terminals належить 49%.
Агентство Сіньхуа 1 червня 2010 р.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

З новин: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

І складної побутової техніки, - не менше 15 відсотків і його обробка (переробка) Тягнуть за собою зміну коду товару по митній класифікації.
Виготовленими тайниками, використаними для переміщення через митний Кордон РФ з приховуванням предметів, є безпосередніми об'єктами порушення Митних правил (п.4); - конфіскація транспортних засобів, на яких перевозилися товари, є Безпосередніми об'єктами порушення митних правил (п.6).Логічне тлумачення санкцій митно-правових норм дає підстави дійти висновку про те, що конфіскація першого виду може застосовуватися в якості Як основного, так і додаткового стягнення, а конфіскація другого виду - тільки в якості додаткового стягнення (см., наприклад, санкцію ст.276 ТК ).Конфіскацію, яка застосовується в якості міри відповідальності за порушення Митних правил, слід відрізняти від іншої міри примусу - вилучення товарів І транспортних засобів, - передбаченої ст.337 ТК.Вилучення товарів і транспортних засобів, що є безпосередніми об'єктами порушення митних правил, товари і транспортні коштів із спеціально виготовленими тайниками, використаними для переміщення через митний кордон РФ з приховуванням предметів, що є Безпосередніми об'єктами порушення митних правил, транспортних засобів, На яких перевозилися товари, є безпосередніми об'єктами порушення Митних правил, документів, засобів ідентифікації та інших предметів, які мають Ознаками речових доказів, є мірою процесуального забезпечення У справі про порушення митних правил.
Експерта, спеціаліста, перекладача, понятого, зберігається за час їх відсутності У зв'язку з явкою в митний орган середня місячна оплата праці за місцем Роботи.

Новини

Микола Асаул: Необхідно переосмислити і серйозно відкоригувати Стратегію розвитку ТЛК Санкт-Петербурга (стаття) Уряд Санкт-Петербурга прийняв звіт голови Комітету з транспортно-транзитної політики (КТТП) Санкт-Петербурга Миколи Асаула про реалізацію Стратегії розвитку транспортно-логістичного комплексу (ТЛК) Санкт -Петербурга.
Нижегородський теплохід розробить проекти днопоглиблювальних судів для Росморречфлота Нижній Новгород.13 липня.НТА-Приволжжя - ВАТ
«Коммерсант»: Тендер залишився на плаву.- Відновлено облаштування судноплавного каналу Дунай-Чорне море Як стало відомо, Мінекономіки визнало дійсними результати проведеного ДП


Огляд преси

Зміни пропонується внести в статтю...
До кампанії приєдналися як профспілки, так і судновласники.Серед...
Причому на останньому дуже...