Анотація послуг: доставка вантажів з Китаю, фрахтування, перевезення контейнерів, морські вантажоперевезення, митне оформлення вантажів, розрахунок митних зборів, пошук виробників в Китаї, організація бізнес турів до Китаю та інше.

З новин, частина 4

  1. Через 10-15 днів воно буде замінено...
  2. Найчастіше виглядає з службового кабінету...
  3. CEVA буде відповідати за митне очищення...
  4. Метою навчань є перевірка ефективності...

Через 10-15 днів воно буде замінено...

Танкери «Совкомфлота» і «Новошип» встають на рейд
На зовнішньому рейді порту Санкт-Петербург завершена установка трьох танкерів-накопичувачів.Як розповіли SeaNews в Інспекції портового контролю ФДМ "АМП Санкт-Петербург" по г.Кронштадту, рапорт про готовність до приймання нафти третє танкера "Kazan" був відправлений сьогодні в 13: 00.
Однак пропрацює на якірній стоянці № 5А судно недовго.Через 10-15 днів воно буде замінено танкером "NS Burgas".
Сьогодні на рейді вже працюють " Володимир Тихонов " і "NS Bora".З приходом "NS Burgas" сумарний дедвейт трьох танкерів складе 450 тис.т.
Завантаження рейдового комплексу здійснюється річковими танкерами, що йдуть із середньою Волги.
Перевалювання на єдиному рейдовому комплексі петербурзького порту здійснює ЗАТ "Ін-Транзит".За даними SeaNews, оборот компанії за підсумками 2009р.становив 3491 тис.т.(+12,5% до рівня 2008р.).
SeaNews 19 травня 2010 р.

Найчастіше виглядає з службового кабінету...

Галікеев бреше про Пушкінський пост і автовиробників (коментар)
Створений 21 квітня цього року митний пост Пушкінській Балтійської митниці приступив до роботи.Як повідомив сьогодні начальник Північно-Західного митного управління (СЗТУ) Назіп Галікеев, в даний час посаду оформляє комплектуючі тільки для одного петербурзького автозаводу - ТОВ & ??& Ніссан Менуфекчурінг Рус ".За словами Н.Галікеева, перед митниками не стоїть завдання насильно привести автозаводи на Пушкінський."Ми хочемо економічно показати, наскільки це вигідно для автовиробників", - підкреслив він
Так пише ЗіНьюс - але забуває дізнатися, а як насправді виглядає все це.А справи йдуть так.
Перше - " Пушкінський " поки толком не зміг заробити.Причина - проста.Митниця поки плутає як вкласти в системний блок дроти від миші і клавіатури і в зв'язку з цим - пост практично нічого ще не оформив.І з 30 квітня, з моменту, нібито офіційного запуску , декларацій було оформлено раз-два і все.До 9 травня не випущено взагалі нічого!
Друге - ще веселе.Ніссан, як оформлявся, так і оформляється в ТП Гавань.Бо більше поки ніде.
Г-ну Галікееву великий привіт.Найчастіше виглядає з службового кабінету та службової машини.Вивчіть назви підшефних постів, навчитеся відрізняти контейнер від цистерни і сміливо виходьте до журналістів.Таких знання для спілкування вам вистачить.
InfraNews 12 травня 2010 р.

CEVA буде відповідати за митне очищення...

Procter & Gamble вибрав нового логістичного провайдера
CEVA Logistics оголосила про підписання контракту з Procter & Gamble.Як повідомили SeaNews в логістичної компанії, мова йде про інтегрований забезпеченні ланцюжка поставок P & G в Дубаї.
CEVA буде відповідати за митне очищення споживчих товарів P & G, доставку вантажів з порту на власний склад, нещодавно відкритий у вільній економічній зоні Джебель-Алі, зберігання і надавати ряд інших послуг, зокрема, підбір і формування замовлень.
CEVA буде також здійснювати дистрибуцію продукції P & G в регіоні, включаючи операції в ОАЕ, Саудівської Аравії, Кувейті, Омані, Катарі, Бахрейні та Ємені.
SeaNews 6 квітня 2010 р.

Метою навчань є перевірка ефективності...

У порту Калінінграда, на акваторії калінінградського морського каналу в районі нафтового терміналу ЗАТ «Балт Нафта»
У порту Калінінграда, на акваторії калінінградського морського каналу в районі нафтового терміналу ЗАТ «Балт Нафта» 18 травня пройдуть комплексні навчання з ліквідації розливу нафти.
Метою навчань є перевірка ефективності взаємодії сил і засобів, призначених для ліквідації розливів нафти на акваторії порту Калінінград і Калінінградського затоки.Навчання будуть включати в себе боротьбу з розливом силами команди судна-джерела розливу, локалізацію та ліквідацію нафтової плями, утилізацію зібраної нафти і очищення від неї узбережжя.
У навчаннях будуть задіяні 12 суден і катерів, бонові загородження, системи збору нафти, очищення узбережжя та утилізації зібраної нафти.
КНІА 12 травня 2010 р.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

З новин: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Морський флот ВАТ «ГМК« Норільський нікель »розпочав здійснення прямих рейсів з порту Дудінка в Гамбург і РоттердамПробний рейс був здійснений в липні 2009 року дизель-електрохід« Талнах ». До початку вересня виконано вже три прямих рейси і перевезено 47 500 тонн експортної металопродукції.
Моряків танкера Sichem Peace сьогодні звільнять? Рух за емансипацію дельти Нігер заявило сьогодні, що звільнить протягом 24-х годин заручників з танкера, захоплених 6 липня, в тому числі трьох громадян Росії.
Немаркованих сигарет на сотні тисяч доларів США <88>.Терміни перевірки митної декларації, документів та огляду товарів і Транспортних засобів (ст.194) Для перевірки митними органами митної декларації, інших документів, огляд товарів і транспортних засобів законодавство встановлює максимальний Термін в десять днів.

Новини

Вантажообіг порту Таллінського за січень-червень 2009 року зріс на 3,9% - до 15,4 мільйона тонн Вантажообіг компанії Tallinna Sadam (Таллінський порт) за січень-червень 2009 року зріс порівняно з аналогічним показником минулого року на 3,9% - до 15367000 тонн.
Нижегородські влада хоче використовувати Олімпіаду в Сочі для відродження місцевого швидкісного суднобудування (стаття) Уряд Нижегородської області схвалив концепцію відродження швидкісного суднобудування в регіоні.


Огляд преси

Загальна протяжність...
IPO - Другий вантажний...
Як випливає з розрахункових даних, в порівнянні...