Послуги коротко: вантажні перевезення по Росії, консолідація вантажів, перевезення вантажів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, митне оформлення вантажів, розрахунок митних платежів, пошук товарів у Китаї, маркетинг в Китаї і так само багато що інше.

Свіжі новини, частина 6

  1. При цьому вантажооборот...
  2. При цьому льодові обмеження для судноплавства...
  3. При цьому обсяг перевалки...
  4. Про це йдеться в повідомленні Базела.Об'єкт...

При цьому вантажооборот...

Вантажообіг порту Усть-Луга в січні-травні 2010 року зріс на 22,4% - до 4,28 мільйона тонн
Вантажообіг порту Усть-Луга в січні-травні 2010 року зріс на 22,4% порівняно з аналогічним показником минулого року - до 4282000 тонн, повідомив капітан порту Олег Глухів.При цьому вантажооборот вугілля знизився на 1,6% - до 2659000 тонн, сірки - виріс в 6,5 разу, до 448 тис тонн..
ВАТ «Компанія Усть-Луга» 11 червня 2010 р.

При цьому льодові обмеження для судноплавства...

Плановий термін відкриття навігації на Волго-Балті і річці Нева встановлений на 30 квітня 2010
Плановий термін, встановлений Федеральним агентством морського і річкового транспорту Мінтрансу Росії (Росморречфлот) для відкриття судноплавної навігації 2010 року по Волго-Балтійського водного шляху і річці Нева, 30 квітня.Про це ІАА «ПортНьюс» повідомив начальник ГБУ «Волго-Балт» Володимир Ніколаєв.Він уточнив, що «в міру очищення Неви від льоду, судноплавство по Волго-Балту може бути відкрито на прохання судновласників».Однак на сьогоднішній день таких прохань в ГБУ «Волго-Балт» не надходило, додав співрозмовник агентства.
Як повідомляло ІАА «ПортНьюс» раніше, рух суден по Неві в навігацію 2009 року було відкрито 16 квітня, а регулярний рух по всій протяжності Волго-Балта - 30 квітня 2009.При цьому льодові обмеження для судноплавства на Онезькім озері були зняті у минулому році тільки 11 травня.
Завершується навігація на Волго-Балті звичайно в другій половині листопада.За даними ГБУ «Волго-Балт», за навігацію 2009 року по водній магістралі було перевезено 16700000 тонн різних вантажів (лісових, будівельних, хімічних вантажів, металів, нафтопродуктів, флюсів та ін.)
Волго-Балт - одна з найважливіших водних магістралей, що входять в єдину глибоководну систему внутрішніх водних шляхів Європейської частини Росії.Це складний комплекс інженерних об'єктів, що включає в себе 4900 км експлуатованих водних шляхів, у тому числі 3270 км з гарантованими габаритами, 11 шлюзів з напором від 11 до 18 метрів, три гідроелектростанції, 25 земляних гребель та дамб, 12 поромних переправ, 9 мостових переходів, 8 маяків в Ладозькому озері, більше 5 тис.знаків судноплавної обстановки, 273 одиниці обслуговуючого флоту.
PortNews 6 квітня 2010 р.

При цьому обсяг перевалки...

Вантажообіг порту Східний у січні-лютому 2010 року зріс в 1,8 рази - до 4,7 мільйона тонн
Вантажообіг порту Східний у січні-лютому 2010 року зріс в 1,8 рази в порівнянні з показником аналогічного періоду 2009 р.- до 4,749 мільйона тонн.При цьому обсяг перевалки кам'яного вугілля, коксу, включаючи шихту і антрацит виріс на 4% - до 2,263 млн т., мінеральних добрив виріс на 25% - до 135,9 тис т.., нафтопродуктів на 30% - до 100 тис т..
Крім того, у звітний період здійснювалась перевалка нафти в обсязі 1893000 т.
Контейнерообіг порту зріс на 6,3% - до 28 тис.919 TEUs.
Нагадаємо, що в межах порту Східний почав функціонувати спеціалізований морський нафтоналивний порт " Козьміно ".
Прес-служба Східного порту 17 березня 2010 г.

Про це йдеться в повідомленні Базела.Об'єкт...

Пред'явіть докази
Перша черга Вантажного району морського порту Сочі, інвестором будівництва якого є компанія " Базовий Елемент ", почала роботу сьогодні, 6 квітня.Про це йдеться в повідомленні Базела.
Об'єкт вводиться в експлуатацію згідно з графіком, затвердженим ЦК " Олімпбуд ".Почалася розвантаження першого судна, що доставив в Сочі будматеріали.
Сміх у тому, що шторм зробив глибини непрохідними для практично будь-якого позичкова.І днопоглиблення в авральному порядку велося аж до приїзду високої комісії.Уж звідки і з чим прийшов той судно - одному Богу відомо.Ні фотодоказательств - немає і віри будь-яких заяв Базела.
InfraNews 7 квітня 2010 р.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Свіжі новини: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Нації в торгово-економічних відносинах.Базові ставки ввізних мит зменшуються в два рази щодо Товарів, що походять з країн-користувачів схемою преференцій Російської Федерації.
Експортерів на пільгових умовах і т.д.).Особливі види мит застосовуються після проведення спеціального розслідування, ініційованого російськими органами виконавчої влади.

Новини

Танкери на мілині, Філіппіни і Чилі Танкер на мілині, ФіліппіниВо вівторок 7 липня танкер-хімовоз Golden Akane (валова 5357, споруди 1998, прапор Панама, оператор японська DORVAL KAIUN KK) сів на мілину поблизу мису Бакуд, бухта Сарангані, Філіппіни.
Експорт нафти з РФ по залізниці через південний регіон зростає, незважаючи на кризу - Росжелдор Краснодар.12 червня.IНТЕРФАКС-ЮГ - Обсяг навантаження нафти та нафтопродуктів Північно-Кавказької залізниці (СКЖД, філія ВАТ
Мінтранс запізнився з рішенням.- Мінтранс збирається ввести знижки на перевалку транзитних вантажів у морських і річкових торговельних портах По окремих позиціях дисконт складе 40-50%.Однак портовики не впевнені, що загублені за вісім місяців вантажопотоки вдасться повернути так скоро, як прогнозують чиновники.


Огляд преси

Розмір адміністративного стягнення...
При цьому вантажооборот...
Мова йде про суди проекту...