Наші сильні сторони: вантажоперевезення з Китаю, експедирування, перевезення контейнерів, морські контейнерні перевезення вантажів, розмитнення автомобілів та інших затребуваних вантажів, розрахунок митних платежів, пошук бізнес партнерів в Китаї, різні послуги з Китаю та інше.

Свіжі новини, частина 4

  1. Наказом вносяться зміни...
  2. Наказ Мінтрансу Росії...
  3. Наказ Мінкомзв'язку Росії...
  4. Приймання готових виробів...

Наказом вносяться зміни...

Опубліковано проект наказу Мінтрансу РФ про зміни типової схеми організації пропуску через держкордон
Міністерством транспорту РФ винесло на громадське обговорення проект наказу про внесення змін до наказу Міністерства транспорту Російської Федерації від 22 грудня 2009р.№ 247.Після громадського обговорення проект буде направлений на узгодження з відомствами.
Наказом вносяться зміни до затвердженого раніше Типову схему організації пропуску через державний кордон РФ осіб, транспортних засобів, вантажів, товарів і тварин у морських і річкових (озерних) пунктах пропуску через державний кордон РФ.
Текст наказу см.в прил.до «огляду преси»
Прес-служба Мінтрансу РФ 19 травня 2010 р.

Наказ Мінтрансу Росії...

Внесено зміни до Переліку федеральних державних установ, які мають право оформлення та видачі посвідчень особи моряка
Наказом Мінтрансу Росії від 22 квітня 2010 року № 100 внесено зміни до наказу Мінтрансу Росії від 20 січня 2009 року № 7 «Про затвердження Переліку федеральних державних установ, які мають право оформлення та видачі посвідчень особи моряка».
Внесені зміни уточнюють найменування деяких адміністрацій морських портів , а також розширюють перелік басейнових управлінь водних шляхів і судноплавства, уповноважених оформляти і видавати посвідчення особи моряка.
Наказ Мінтрансу Росії набуває чинності після закінчення 10 днів після дня його офіційного опублікування.
ФГУП «Росморпорт» 1 червня 2010 р.

Наказ Мінкомзв'язку Росії...

Внесено зміни до Типового положення про територіальному органі Федеральної служби по нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій
Наказом Міністерства зв'язку і масових комунікацій Російської Федерації від 23 квітня 2010 року № 61 внесено зміни до Типового положення про територіальному органі Федеральної служби по нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій, затверджене наказом Міністерства зв'язку і масових комунікацій Російської Федерації від 7 квітня 2009 року № 51.
Відповідно до вносяться змінами, зокрема, розширюються повноваження територіального органу Федеральної служби по нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій з видачі дозволів на суднові радіостанції, які використовуються на морських судах, судах внутрішнього плавання та судах змішаного (річка-море) плавання.
Наказ Мінкомзв'язку Росії набуває чинності після закінчення 10 днів після дня його офіційного опублікування.
ФГУП «Росморпорт» 1 червня 2010 р.

Приймання готових виробів...

ОМЗ-Ливарне виробництво виготовляє велике лиття для суднобудівної промисловості
Підприємство " ОМЗ-Ливарне виробництво ", що входить до Групи ОМЗ, виконує замовлення для суднобудівних підприємств Російської Федерації.
На замовлення ВАТ " Північна верф " відлили корпусні виливки: мортири і ахтерштевень - для головного фрегата "Адмірал Горшков», спущеного на воду в березні 2010 року.Розпочато підготовку до заливки аналогічного великого лиття для другого фрегата цієї серії - «Адмірал Касатонов».
За контрактом з ВАТ " Адміралтейські верфі " підприємство також виготовляє комплект виливків загальною масою понад 200 тонн для нового науково-дослідного судна, призначеного для роботи в північних широтах.Вже виготовлені виливки форштевня, ахтерштевня.
Підписано контракт з ВАТ " ЦС " Зірочка " (г.Северодвинск) на постачання 6 гребних гвинтів діаметром 2,8 метрів і масою 6,1 тонн кожен.Приймання готових виробів буде здійснювати під контролем Російського морського регістра судноплавства.
Сталеве лиття для суднобудування - традиційна продукція підприємства.
і-Маш.Ресурс машинобудування 6 квітня 2010 р.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Свіжі новини: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

Росії, в) 1 млн.доларів США - якщо сплачений статутний капітал становить Менше 3-кратного мінімального розміру, встановленого Банком Росії.
в) надходження від сплати митних зборів не призначені для фінансування Конкретних державних витрат.Правове регулювання митно-тарифних відносин носить односторонній Характер і виключає можливість суб'єктів митно-тарифних правовідносин Домовлятися з питань розміру, підстав, термінів та інших аспектів оподаткування.
Утворюють поняття механізму митної політики.Основні початку митної політики тісно пов'язані з принципами державного Регулювання зовнішньоторговельної діяльності, до яких відповідно до Федерального Закону "Про державне регулювання зовнішньоторговельної діяльності" (ст.4) відносяться: 1) єдність зовнішньоторговельної політики як складової частини зовнішньої політики Російської Федерації, 2) єдність системи державного регулювання зовнішньоторговельної діяльності І контролю за її здійсненням; 3) єдність політики експортного контролю; 4) єдність митної території Російської Федерації; 5) пріоритет економічних заходів державного регулювання зовнішньоторговельної діяльності; 6) рівність учасників зовнішньоторговельної діяльності та їх недискримінація; 7) захист державою прав і законних інтересів учасників зовнішньоторговельної діяльності; 8) виключення невиправданого втручання держави та її органів Під зовнішньоторговельну діяльність, нанесення шкоди її учасникам і економіці Російської Федерації в цілому.

Новини

У морському порту Калінінград митники виявили контрабандну партію взуття Калінінградська фірма відправляла в Санкт-Петербург партію жіночого взуття, вміщену під спеціальний митний режим, який передбачає пред'явлення сертифікатів про країну походження товарів.
Мінтранс звинувачує приватні компанії в захопленні акваторії та причалів Міністерство транспорту та зв'язку України заявляє про незаконність заволодіння приватними компаніями, зокрема компанією «Трансінвестсервіс», державними причалами в порту «Південний», а також компанією «Нібулон» акваторією і землями водного фонду в Миколаївському морському порту.
У Ванінський морському торговому порту ліквідували пожежу Як повідомили РІА «Дейта» в прес-службі МНС Хабаровського краю, 23 липня о 04.13 на пульт зв'язку 19-ї пожежної частини крайової пожежної охорони селища Ваніно надійшло повідомлення про пожежу на території ТОВ «Ванинский морської торговий порт ». На місце події негайно прибули три пожежні розрахунки.


Огляд преси

Тому ми свідомо...
Ці заходи вжито через борги компанії...
Щорічні обсяги перевезень компанії...