Профільні послуги: наземні вантажні перевезення, розрахунок фрахту, перевезення контейнерів, морські перевезення, розмитнення машин та інших популярних вантажів, розрахунок митних зборів, пошук фабрик Китаю, консалтинг в Китаї та багато іншого.

Свіжі новини, частина 3

  1. "Проект" Екубекс "- перший прямий трансокеанський...
  2. Проект будівництва...
  3. Проект документа і додаток...
  4. Про пошкодження контейнеровоза...

"Проект" Екубекс "- перший прямий трансокеанський...

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін візьме участь у відкритті лінії трансатлантичних морських вантажоперевезень в Петербурзі
У церемонії відкриття лінії вантажоперевезень по маршруту Гуаякіль (Еквадор) - Панамський канал - Роттердам - ??Бремерхафен - Петербург (проект " Екубекс ") також візьмуть участь прем'єр Данії і міністр промисловості та конкурентної політики Еквадору Х.Абад Вікунья.
" Проект " Екубекс " - перший прямий трансокеанський маршрут вантажних перевезень між Росією і Латинською Америкою.Прямий океанський сервіс буде здійснюватися раз на тиждень за допомогою шести нових контейнеровозів льодового класу.
Оператором лінії є датська компанія " Мерск Лайн " - найбільший у світі контейнерний перевізник, що володіє більш ніж 500 судами і 2 мільйонами 20-футових контейнерів.Інвестиції " Мерск Лайн " в новий проект склали близько 45 мільйонів доларів.
Гудок 6 квітня 2010 р.

Проект будівництва...

«Ведомости»: До проекту будівництва зернового терміналу на Далекому Восктоке, призначеного для експорту алтайського і сибірського зерна, підключився Дерипаска
Об'єднана зернова компанія (ОЗК) знайшла партнерів для розвитку експорту на Далекому Сході.У будівництві термінала потужністю 2,5 млн т на рік в порту Ваніно будуть брати участь «Базел» і «Русагротранс».
В Азії розташований і найбільший у світі імпортер зерна - Японія (у 2009 г., за даними національної статистичної служби, імпортувала 26010000 т), і найдинамічніші ринки-імпортери (Китай, Південна Корея та ін.), говорить гендиректор ІКАР Дмитро Рилько.Але російське зерно до цих країн майже не доходить: у цьому році, за даними аналітика, у Японію поставлено 40 000 т зерна при загальному прогнозі експорту в 21 млн т.Експортувати більше заважають високі тарифи на перевезення і брак портових потужностей: зерно так званим методом прямої перевалки (т.е.з вагона на судно) відвантажується через Владивостоцький морський торговельний порт, зараз його потужності дозволяють перевалювати в рік більше 1 млн т) і контейнерами.
Будівництво спеціалізованого термінала для експорту зернових обговорюється багато років: ще в 2006 р.тодішній міністр сільського господарства Олексій Гордєєв заявляв, що Росія могла б постачати до Азії до 5 млн т сибірських зернових, у тому числі вироблених в Новосибірській області і на Алтаї.Але з Відтоді термінал так і не був побудований, тільки в кінці 2009 р.ВМТП і Сибірський аграрний холдинг уклали попередню угоду про будівництво терміналу потужністю 1,5 млн т на рік.
ОЗК опрацьовує проекти розміщення терміналів для експорту зерна в портах Знахідка-Східний і Ваніно, заявив гендиректор компанії Сергій Левін на конференції Міжнародної ради по зерну.Проект будівництва терміналу в порту Ваніно спільно з компанією «Базовий елемент» передбачає будівництво портового елеватора ємністю 150 000 т і річною потужністю 2,5 млн т, заявив Левін (текст доповіді є у «Ведомостей»).Проект, за розрахунками ОЗК, повинен обійтися в 3,8 млрд руб.
Угода про будівництво терміналу «Базел», ОЗК і «Русагротранс» уклали в кінці квітня, підтвердили представники «Базела» і «Русагротранса».Названі ОЗК параметри представник «Базела» назвав вірними.Але в якій формі буде здійснюватися фінансування і як будуть розподілятися частки інвесторів у проекті, представник «Базела» не сказав.Представник ОЗК повідомив лише, що проект буде реалізовуватися як державно-приватне партнерство, ОЗК розраховує на частку не менше блокуючої.Повідомити інші подробиці він відмовився.
«Базел» управляє портом Ваніно, де розміщуватиметься термінал, і проект цікавий з точки зору розвитку порту, каже представник «Базела».Як основний трейдера, який буде викуповувати зерно в Ваніно, розглядається японська корпорація Itochu, додав він.
Джерело, близьке до одного з інвесторів терміналу, зазначив, що ключовим моментом реалізації проекту є участь «Базела», який зможе забезпечити зворотне завантаження вагонів: входить до холдингу UC Rusal буде перевозити з Ваніно на свої алюмінієві заводи імпортований глинозем.Без зворотного завантаження експорт зерна через Далекий Схід нерентабельний, пояснює він.
Відомість 9 червня 2010 р.

Проект документа і додаток...

Підготовлено проект розпорядження Уряду РФ про захід іноземних судів для будівництва підводних переходів на Єнісеї
Міністерство транспорту РФ підготувало проект розпорядження Уряду РФ про захід до 30 листопада 2010 року семи іноземних судів в райони внутрішніх морських вод та територіального моря РФ з метою виконання робіт з будівництва підводних переходів магістральних газопроводів через Байдарацької губу і через річку Єнісей.Проект документа і додаток з переліком судів опубліковані на сайті Мінтрансу.Розпорядженням Уряду РФ планується допустити у внутрішні води Росії днопоглиблювальних техніку і буксир.Технічний флот ходить під прапором Нідерландів, буксир - Кіпру.
Прес-служба Мінтрансу РФ 20 квітня 2010 р.

Про пошкодження контейнеровоза...

Зіткнення мега- контейнеровоза і балкера, Китай
9 травня в 15 милях від Шаньтоу Китай зіткнулися мега-контейнеровоз MSC Tomoko і балкер J.Friend.про пошкодження контейнеровоза нічого не говориться, у балкера сильно пошкоджена носова частина, пробоїни, ведуться рятувальні роботи.На фото балкер після зіткнення.Балкер J.Friend - дедвейт 35493, будівлі 1984, прапор Гонконг, оператор Jiangsu Ocean Shipping Co.MSC Tomoko - дедвейт 107915, споруди 2006, прапор Панама, оператор MSC.
Морський бюлетень 12 травня 2010 р.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Свіжі новини: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

-------------------------------------------------- ----------------------- 257 "плата", АТ Востряковському пер.
Для провадження у справі документів; вилучення товарів, транспортних засобів, документів та інших предметів; накладення арешту; митне обстеження; огляд; Пред'явлення для впізнання, призначення експертизи; взяття проб та зразків для проведення експертизи; призначення проведення ревізії, перевірки, інвентаризації.
Постановою Уряду РФ від 21 липня 1998 р.N 814 ця постанова РМ РФ від 2 грудня 1993 р..N 1256 визнано таким, що втратив силу.

Новини

«Гудок»: Відповідальність за незнання.- Росія включилася в боротьбу проти порушень прав моряків на «подфлажних» судах У портах Владивосток, Ваніно і Находка арештовані три теплоходи, «Санрайз», «Ділан» і «Тесса», під прапором Камбоджі.
Будівництва I черги ММПК «Бронко» розпочнеться в 2010 р.Завершилося проектування I черги будівництва багатофункціонального морського перевантажувального комплексу (ММПК) в районі залізничної станції Бронко - однойменного аванпорту.
Шрі-Ланка націлилася на лідерство в портовій галузі Портова адміністрація Шрі-Ланки (SLPA) інвестує в розвиток портів країни $ 1,2 млрд державних коштів і $ 500 млн, залучених за рахунок приватних інвестицій.


Огляд преси

Порядок передачі залізничних вантажних...
" Останнім часом, у всьому світі спостерігається...
" Економічний розвиток Північно-Заходу Росії...