Наш профіль: наземні вантажні перевезення, фрахтування суден, доставка вантажів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, митне оформлення вантажів, розрахунок митних зборів, пошук заводів Китаю, організація бізнес турів до Китаю і багато іншого.

Свіжі новини, частина 2

  1. «Розглянувши справу, Комісія Санкт-Петербурзького...
  2. Раніше відповідну пропозицію...
  3. Перевірка очікується на Каспії...
  4. Протоки Босфор і Дарданелли є...

«Розглянувши справу, Комісія Санкт-Петербурзького...

УФАС виявила в ФДМ «АМП Великий порт Санкт-Петербург» порушення антимонопольного законодавства
Комісія Санкт-Петербурзького УФАС Росії видало ФДМ «Адміністрація морського порту Великий порт Санкт-Петербург» припис про усунення порушень антимонопольного законодавства, виявлених в ході розгляду справи, порушеної УФАС за власною ініціативою.
Як повідомила прес-служба відомства, порушення виразилося у відборі організацій, що надають фінансові послуги з відкриття і ведення банківських рахунків, добровільною та обов'язкового медичного страхування співробітників без проведення відкритих конкурсів (аукціонів).
ФДМ «АМП Великий порт Санкт-Петербург», яке надає державні послуги на морському транспорті в сфері забезпечення безпеки мореплавства і порядку в морському порту і на підходах до нього, включено до Реєстру природних монополій на транспорті, зазначили в УФАС.
Відповідно до частини 1 статті 18 закону «Про захист конкуренції» суб'єкти природних монополій здійснюють відбір фінансових організацій для надання фінансових послуг лише шляхом проведення відкритого конкурсу.
«Розглянувши справу, Комісія Санкт-Петербурзького УФАС Росії видало ФДМ« Адміністрація Морського порту Великий порт Санкт-Петербург »припис про усунення порушень і про недопущення надалі дій, які можуть призвести до обмеження конкуренції і порушення антимонопольного законодавства», - підсумували в УФАС.
ФДМ «Адміністрація морського порту Великий порт Санкт-Петербург» є федеральним державною установою (некомерційною організацією), що здійснює в межах своєї компетенції надання державних послуг на морському транспорті в сфері організації торгового мореплавання і забезпечення його безпеки.Основною метою діяльності АМП є організація торгового мореплавання в морському порту Санкт-Петербург і за його межами у встановлених зонах відповідальності Російської Федерації, що виражається в безпосередньому регулюванні транспортних процесів в морському порту і на підходах до нього, організації належного функціонування портових і регіональних систем та об'єктів забезпечення безпеки мореплавства, ліквідації наслідків надзвичайних подій та захисту морського судноплавства та портів від незаконних актів, вчинення юридично значущих дій в інтересах громадян і юридичних осіб.
Інтерфакс 11 лютого 2010 г.

Раніше відповідну пропозицію...

Улову спростять дорогу на берег
Росриболовство пропонує спростити доставку на берег уловів анадромних видів риб, а також скасувати сплату митних зборів при оформленні ввозиться в країну рибопродукції, видобутої в ВЕЗ і на шельфі Російської Федерації.
Федеральне агентство з рибальства виступило з ініціативою звільнити від сплати митних зборів при митному оформленні ввозиться в РФ риби та іншої продукції, видобутої у виключній економічній зоні та на континентальному шельфі Російської Федерації.Як стало відомо РІА Fishnews.ru, про необхідність ухвалення урядом відповідної постанови заявив керівник Росриболовства Андрій Крайній.
«Справа в тому, що відповідно до Митного кодексу РФ продукція морського рибальства, добута російським судном, і продукція, вироблена на борту переробного російського судна, визнається продукцією, повністю виробленої в країні, під юрисдикцією якого перебуває судно, тобто Росії, - пояснив глава галузі.- У той же час згідно з тим же кодексу всі товари і транспортні засоби, що переміщуються через митний кордон, підлягають митному оформленню і митному контролю як імпортовані ». Введена норма про обов'язкову доставку улову на митну територію РФ привела до витрат невиробничого та фінансового характеру , які несуть рибопромислові підприємства, передає Інтерфакс
У 2009 р.це питання не раз піднімали підприємства рибогосподарського комплексу та органи влади прибережних регіонів.На думку Андрія Крайнього, вирішити проблему дозволить відмова від сплати митних зборів за оформлення риби при ввезенні її на митну територію країни.Раніше відповідну пропозицію вже було узгоджене з Федеральною митною службою, проте його не підтримали Мінекономрозвитку і Мінфін.
Росриболовство виступило з іще однією ініціативою.«На сьогоднішній день готовий проект постанови уряду, відповідно до якого улови анадромних видів риб і вироблену з них продукцію дозволяється поставляти не тільки в порти РФ, а й на іншу територію країни», - розповів керівник центру громадських зв'язків Федерального агентства по рибальству Олександр Савельєв.Така міра також повинна полегшити роботу рибогосподарських підприємств у період лососевої путини.
РИА Fishnews.ru 7 квітня 2010 р.

Перевірка очікується на Каспії...

Шельфові платформи Сахаліну і Каспію перевірять через аварію в Мексиканській затоці
Росприроднагляд почав обстеження шельфових платформ Росії у зв'язку з аварією в Мексиканській затоці.Перевірка очікується на Каспії і Сахаліні.Також розглядається питання про створення міжнародної угоди про забруднення з нафтових платформ.
«Питання стоїть ширше, ніж просто перевірки - потрібен аналіз міжнародної практики реагування в таких ситуаціях.Ми вивчили законодавство, і картина наступна: є міжнародна практика угод про забруднення морськими судами, а по забруднень з платформ - ні», - цитує портал «Нова Політика »главу Мінприроди Росії Юрія Трутнева.
При цьому, за його словами, «що робити з економічними наслідками подібних історій - це відкрита сторінка в історії людства.Масштаб аварії такий, що він передбачає необхідність створення нового інструменту в міжнародному співробітництві», відзначає газета «Погляд».
Як нагадує Правда.Ру, аварія на платформі Deepwater Horizon компанії BP сталася 20 квітня.Спочатку на буровій станції прогримів потужний вибух, після якого настав 36-годинна пожежа.Тоді загинули 11 людей і 17 постраждали.Після того, як 22 квітня платформа затонула, почався витік нафти, яка стала причиною екологічної катастрофи і завдала збитку штатам Луїзіана, Алабама та Міссісіпі.
ФедералПресс 11 червня 2010 р.

Протоки Босфор і Дарданелли є...

Туреччина закрила Босфор частково для проходу суден через слабку видимості
Туреччина у вівторок частково закрила протоку Босфор для проходу суден через низьку видимості, повідомило агентство Bloomberg з посиланням на дані міністерства транспорту країни.
Поки невідомо, коли рух через протоку буде відновлено в повному обсязі.
Протоки Босфор і Дарданелли є ключовими транзитними точками для експорту російської нафти і зерна з чорноморських портів.Їх закриття призводить до перебоїв з поставками нафти з Росії, Казахстану та Азербайджану.
Інтерфакс 20 квітня 2010 г.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Свіжі новини: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

п / п +-----------------------+---------------------- -+------------------+
І металодетектори (для виявлення зброї, боєприпасів, дорогоцінних металів) І др.; в) для ідентифікаційного експрес-аналізу вмісту об'єктів митного Контролю - різні аналізатори, експрес-ідентифікатори та ін.; г) для візуального спостереження за оперативною обстановкою в зонах митного Контролю - апаратура радіолокаційного типу, поєднана з технічними засобами Оптичного або оптико-телевізійного спостереження, що працюють в умовах будь Видимості; оптична далекомірна апаратура (моно - і стереотруби, морські Біноклі, інфрачервоні спостережні прилади, телекамери і др.); д) для контролю носіїв аудіовідеоінформаціі - різні види диктофонів, аудіоплеєр, магнітофонів, пристрої для перегляду проявлених фото - і кіноплівок, слайдів і мікрофіші; відеоплеєри і відеомагнітофони та ін.; е) для виконання технологічних операцій при митному огляді - Індивідуальні та групові набори спеціального інструменту для розтину як Невеликих предметів ручної поклажі, багажу, поштових відправлень, так і великогабаритних Транспортних упаковок (ящиків, контейнерів); ж) для накладення атрибутів митного забезпечення - пломбіратори, рулонів клейкої стрічки з маркувальними знаками, різні спецметкі та ін.Крім того, в ході митного контролю використовуються різні допоміжні Технічні засоби - джерела живлення, зарядні пристрої, прилади зважування, Вимірювальні прилади та прилади дозиметричного контролю.
Види вантажоперевезень вантажів унімодальних (одновидових) транспортування здійснюється одним видом транспорту, наприклад, автомобільним.Звичайно застосовується, коли задані початковий і кінцевий пункти транспортування логістичного ланцюга без проміжних операцій складування і вантажопереробки.Критеріями вибору виду транспорту в такому перевезенні звичайно є вид вантажу, обсяг відправлення , час доставки вантажу споживачеві, витрати на перевезення.

Новини

У Примор'ї власник судна Captain Kang оштрафований на 20 тисяч рублів за скидання стічних вод без розрахунку інтенсивності В результаті перевірки, проведеної відділом по нагляду на море по Приморському краю Департаменту Росприроднагляду по Далекосхідному федеральному округу, власник судна Captain Kang - ТОВ «кораблебудівник» оштрафований на 20 тис.
Вантажообіг портів Латвії в січні-травні 2009 року зменшився на 1,2% Вантажообіг латвійських портів за п'ять місяців цього року склав 26870000 тонн, що на 1,2% менше, ніж за відповідний період роком раніше.
Damen Shipyards заклала кіль буксира льодового класу для Владивостоцького морторгпортаКіль буксира льодового класу для портового флоту ВАТ


Огляд преси

Цементовоз сів на мілину...
Якщо буде прийнято...
З шести судів п'ять будуть...