Анотація діяльності: доставка з Китаю, консолідація вантажів, доставка вантажів, морські перевезення, митне очищення вантажу, розрахунок митних платежів, пошук китайських виробників, різні послуги з Китаю і так само багато що інше.

Свіжі новини, частина 1

  1. Реалізація проекту...
  2. Мова йде про суди проекту...
  3. Розроблені ПТУ Роскордону технологічні...
  4. Розмір адміністративного стягнення...

Реалізація проекту...

Чистий збиток ВАТ «Астраханський порт» за 2009 рік скоротився на 47,9% - до 10,77 мільйона рублів
Чистий збиток ВАТ «Астраханський порт» за 2009 рік за російськими стандартами бухгалтерського обліку (РСБО) скоротився на 47,9% в порівнянні з попереднім роком - до 10770000 руб.Виручка в 2009 році скоротилася на 9,8% - до 72,741 млн руб.Кредиторська заборгованість ВАТ «Астраханський порт» зменшилася у звітному періоді з 80817000 руб.до 78329000 руб.
ВАТ «Астраханський порт» здійснює реконструкцію контейнерного терміналу в Астрахані.Реалізація проекту дозволить ввести 215 погонних метрів причальної стінки, що дасть можливість збільшити складські площі в порту в 2 рази.Загальний обсяг інвестицій - 101 млн рублів.
ВАТ «Астраханський порт» 12 травня 2010 р.

Мова йде про суди проекту...

Акціонери Московського річкового пароплавства схвалили угоди, пов'язані з будівництвом 5 нафтоналивних суден
Акціонери ВАТ «Московське річкове пароплавство» на позачергових загальних зборах 7 червня схвалив ряд угод з придбання у лізинг 5 нафтоналивних суден.Йдеться про суди проекту RST25, які будуть побудовані на Прибалтійському суднобудівному заводі «Янтар».Танкери будуть будується на умовах лізингу, лізингодавцем виступить «ВЕБ-лізинг», сума лізингу складе 4,3 млрд руб., термін - 8 років.
В якості застави, пароплавство передасть декілька бункерних барж і суден, у тому числі пасажирських.Вартість заставного майна становить більше 50% від балансової вартості активів ВАТ «Московське річкове пароплавство».Будівництво серії суден передбачається завершити в період з 2010 по 2013 роки.
ВАТ «Московське річкове пароплавство» 11 червня 2010 р.

Розроблені ПТУ Роскордону технологічні...

Затверджена технологічна схема організації пропуску через державний кордон РФ в автомобільному пункті пропуску Донецьк
У Ростовській області затверджена технологічна схема організації пропуску через кордон осіб, транспортних засобів, вантажів, товарів і тварин у пункті пропуску Донецьк на російсько-українській ділянці кордону Російської Федерації.
Нагадаємо, на сьогоднішній день це 25-ий за рахунком затверджена технологічна схема в ЮФО і ПКФО.
Також 5 технологічних схем організації пропуску через держкордон РФ затверджені в пунктах пропуску Волгоградської області (автомобільні пункти пропуску Вишнівка, Полиновий, повітряний пункт пропуску Волгоград (Гумрак), залізничні пункти пропуску Кайсацкой і Ельтон);
6 - у Республіці Дагестан (автомобільні пункти пропуску Яраг-Казмаляр, Тагіркент-Казмаляр, Гарах і Ново-Філя);
5 технологічних схем затверджені в пунктах пропуску Краснодарського краю (автомобільний пункт пропуску Адлер, морські пункти пропуску Кавказ, Тамань і Темрюк, повітряний пункт пропуску Краснодар (Пашковська));
5 - в Астраханській області (автомобільні пункти пропуску Караузек і Харабалі, залізничний пункт пропуску Аксарайський, морські пункти пропуску Оля і Астрахань);
2 технологічні схеми затверджені в пунктах пропуску республіки Північна Осетія-Аланія (автомобільні пункти пропуску Верхній Ларс і Нижній Зарамаг (Рокі));
в Республіці Еліста затверджена технологічна схема організації пропуску через держкордон РФ у повітряному пункті пропуску Еліста.
Розроблені ПТУ Роскордону технологічні схеми організації пропуску затверджені на засіданні Координаційної ради в автомобільному пункті пропуску через державний кордон Російської Федерації Донецьк.
Роскордону 8 червня 2010 р.

Розмір адміністративного стягнення...

Власнику теплохода, який допустив скидання нафтопродуктів в акваторію порту «Південний», пред'явлена ??претензія в розмірі близько $ 34 тисяч
Власнику теплохода «Азовське море», яке допустило 27 травня скидання нафтопродуктів в акваторію порту «Південний» (Одеська область) в районі причалу 5б, пред'явлена ??претензія у розмірі 33 тис.931,74 долара США.Як інформує Мінприроди Україна, теплохід ходить під прапором України , порт приписки судна Одеса, власник - ДП «Чоразморшлях».Розлив нафтопродуктів стався в результаті прориву прокладки холодильної установки рульового механізму.Розмір адміністративного стягнення за фактом події складе 1 тис.190 грн.
Нагадаємо, за даними ДП «Морський торговельний порт« Южний », в акваторію порту потрапило близько 40 кг нафтопродуктів.
Інтерфакс-Україна 1 червня 2010 р.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Свіжі новини: всі питання

«Назад до списку тем

Статті

«Корабель» і «судно» У термінах, призначених для використання при перевезеннях товарів морським шляхом, вирази «судно» і «корабель» використовуються як синоніми.
Я представляю компанію «Сервіс - Експрес» базується в місті Санкт-Петербург і займається експедируванням морських вантажів та організацією контейнерних вантажоперевезень «від дверей до дверей».Маючи партнерські відносини в найбільшими морськими лініями, надаючи експедиторські послуги в порту, а також маючи свій парк автомашин , ми гарантуємо низькі ставки, якісне оформлення необхідних супровідних документів та своєчасну доставку вашого вантажу до кінцевого місця розвантаження.
Тимчасове ввезення (вивезення) товарів фізичними особами у спрощеному порядку Дозволяється митним органом на строк, що не перевищує термін фактичного перебування Особи на території Росії або в країні тимчасового перебування.

Новини

Всеросійський форум «Сучасний стан та перспективи розвитку російського ринку бункерувальних послуг» відбудеться 25-26 червня в Петербурзі Російська Асоціація морських і річкових Бункерувальники 25-26 червня 2009 року проведе в Санкт-Петербурзі I всеросійський форум «Сучасний стан та перспективи розвитку російського ринку бункерувальних послуг ». Як повідомляє оргкомітет заходу, до участі у форумі запрошуються: керівники компаній та організацій, комерційні та фінансові директори, директори з виробництва та розвитку бізнесу найбільших бункерних, транспортних, стивідорних, судноплавних, інжинірингових, страхових компаній, керівники портових терміналів, перевалочних баз, банків, фінансових інститутів, представники морських адміністрацій портів транспортних організацій та асоціацій.
Оптимізм Caspian Container Line.- відповідь на скептичне попереднє повідомлення про призначення - герой публікації відповів нам і спробував роз'яснити свою позицію По-перше, дозвольте подякувати Вам за інтерес, проявлений до моєї скромної персони, Вашим мережевим виданням.
ПСЗ «Янтар» передав ФСБ Росії патрульне судно «Спрут» Прибалтійський суднобудівний завод «Янтар» (Калінінград, входить до складу ВАТ «Західний центр суднобудування") передав замовникові судно берегової охорони «Спрут».На судні, збудованому за замовленням Прикордонної служби ФСБ Росії , в урочистій обстановці піднято прикордонний прапор, говориться в прес-релізі Західного центру суднобудування.


Огляд преси

За його словами, за 2009...
Офіс і термінал підтримують...
Одеський порт достроково виконав план кварталу...