Анотація послуг: міжнародні вантажоперевезення, розрахунок фрахту, перевезення вантажів, морські контейнерні перевезення вантажів, розмитнення вантажів, розрахунок митних платежів, пошук китайських виробників, консалтинг в Китаї і т.п..Організація мультимодальних перевезень

«Air Cargo Customs Services Ltd» пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з мультимодальних перевезеннями Ваших експортно-імпортних вантажів за принципом «від дверей до дверей».
«ACCS» має досвід перевезення вантажів у наступних напрямках: по Росії і СНД, Європі, Північній і Південній Америці, Канаді, Азії, Близького Сходу, Австралії за вигідними розцінками в стислі терміни з 100% гарантією.Ми працюємо за прямими угодами з перевізниками та маємо пріоритетні права з відправлення вантажів.
Авіаперевезення:
У мінімальні терміни наші фахівці запропонують кілька оптимальних варіантів доставки вантажу.«Air Cargo Customs Services Ltd», як агент, має свої вантажні квоти на регулярні рейси, а також пільгові тарифи.Це дозволяє нам знижувати витрати наших клієнтів.
В даний час Агентство вантажних перевезень «Air Cargo Customs Services Ltd» є агентом авіакомпаній «Пулково», «Finnair» «Lufthansa», «Чеські Авіалінії», «British AirWays», «Swissair», «KLM», «AirFrance», а також субагентами авіакомпаній «Сибір», «Аерофлот-Норд», «Калінінградавіа» і т.д.
Морські перевезення:
За роки роботи на ринку морських перевезень у нас склалися надійні партнерські взаємини з відомими судноплавними компаніями і контейнерними лініями, а також з їх агентами в портах.Прямі контракти і міцні зв'язки з іноземними агентами дозволяють охопити майже всі континенти.
Залізничні перевезення:
Ми здійснюємо якісну експедирування вантажів залізницею (прийом і відправку по всій території Російської Федерації, країн СНД, з третіх країн транзитом, надання та подачу вагонів усіх типів, контейнерів (3, 5, 20, 24 тн.), відстеження вантажу в дорозі прямування, перевезення небезпечних вантажів, страхування вантажів та безліч інших операцій з експедирування).
Для постійних клієнтів - гнучка система знижок (залежно від обсягів і регулярності перевезень), різні тарифні схеми.
Автомобільні перевезення:
Перевезення здійснюються на основі договірних відносин більш ніж 100 найбільшими перевізниками Європи і Росії.
Багаторічний досвід роботи з митними органами, прямі договори з найбільшими вантажними терміналами, митне оформлення , вироблене за ліцензією «митного брокера» дозволяють забезпечити високий рівень сервісу при мінімальних розцінках.
Більш детальну інформацію про нас Ви можете подивитися на сайті www.accs.ru

З повагою і надією на співпрацю!
ТОВ "Авіа-вантажні перевезення Петербург»


Статті

Види коносаментів Відмінності коносаментів полягають в невеликих, але важливих нюансах, які обумовлені в визначеннях коносаментів, - від чого відбуваються види коносаментів і на що вони впливають.Бортовий коносамент - On Board Bill of Lading (Board B / L) - засвідчує, що прийняті до перевезення вантажі реально завантажені на судно.Пайовий коносамент - Delivery order - товаророзпорядчий документ, що видається перевізником або вантажоодержувачем з підтвердженням капітаном судна.
Види транспорту і способи транспортування вантажів Існують такі основні види транспорту: залізничний, морський, внутрішній водний (річковий), автомобільний, повітряний, трубопровідний.У кожного виду транспорту є конкретні особливості, переваги і недоліки, що визначають можливості його використання в логістичній системі.
4) обладнання та прилади, які використовуються для науково-дослідних Цілей; 5) технічні засоби, включаючи автомототранспорт, які не можуть бути використані інакше, як для профілактики інвалідності та реабілітації Інвалідів, лікарські засоби, вироби медичного призначення, протезно-ортопедичні вироби і медична техніка , а також сировину та комплектуючі вироби для їх виробництва; 6) конфісковані, безхазяйне цінності, а також цінності, що перейшли у власність держави за правом спадкування; 7) технологічне обладнання, запасні частини до нього; 8) транспорт загального користування та запасні частини до нього ; 9) спеціальні транспортні засоби для потреб медичної "Швидкої допомоги", Пожежної охорони, органів внутрішніх справ, оснащені відповідним спеціальним Устаткуванням і купуються або одержувані зазначеними організаціями для відповідних Потреб.

Новини

Затонув теплохід 1963 р..споруди 18 липня в 20-00 при проходженні вниз на 268,2 км ділянки Нижній Амур в межах суднового ходу затонув т / х «Дудкан».Як повідомили SeaNews в ГМСКЦ Мінтрансу, судно 1963р.
Вищий госпсуд України зобов'язав ССЗ їм.61 комунара передати 2 буксира фрахтувальнику - «АВК-Інвест» Вищий господарський суд України зобов'язав державне підприємство «Суднобудівний завод ім.61 комунара» (Миколаїв) виконувати договір оренди і передати буксири «Жовтень» та «Капітан Добровольський »фрахтувальнику - компанії« АВК-Інвест »(Миколаїв).Про це повідомив генеральний директор« АВК-Інвест »Валерій Карпенко.
Вантажообіг морських портів Росії за 7 місяців 2009 року зріс на 6% - до 279,5 мільйона тонн Вантажообіг морських портів Росії за 7 місяців 2009 року зріс порівняно з аналогічним періодом минулого року на 6,1% - до 279,5 млн тонн.


Огляд преси

Протоки Босфор і Дарданелли є...
Він також зазначив, що проблеми є...
Долл.США.Маючи повністю профінансовану...