Коротко про нас: перевезення вантажів по Росії, розрахунок фрахту, перевезення контейнерів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, розмитнення машин та інших популярних вантажів, розрахунок розмитнення, пошук заводів Китаю, різні послуги з Китаю і так само багато що інше.

Південнокорейська stx offshore побудує 8 танкерів вартістю...

Південнокорейська STX Offshore побудує 8 танкерів вартістю $ 340 мільйонів для європейської компанії Південнокорейська суднобудівна компанія STX Offshore отримала замовлення вартістю $ 340 млн на будівництво 8-ми танкерів.


Південнокорейська stx offshore побудує 8 танкерів вартістю...

Південнокорейська STX Offshore побудує 8 танкерів вартістю $ 340 мільйонів для європейської компанії Південнокорейська суднобудівна компанія STX Offshore отримала замовлення вартістю $ 340 млн на будівництво 8-ми танкерів.У заяві повідомляється, що замовником виступає європейська компанія, назва якої не повідомляється.Reuters 15 червня 2009 г.


Статті

- Аварії або дії непереборної сили; - природного зносу або втрат при нормальних умовах транспортування і збереження; - неправомірних відповідно до російського законодавства дій органів або посадових осіб іноземної держави.
Федерації в Азербайджан, Вірменію, Білорусь, Казахстан, Киргизію, Молдову, Таджикистан, Туркменію, Узбекистан і з цих країн; 10) щодо товарів, які розміщені під митний режим транзиту, коли Митний орган відправлення збігається з митним органом призначення (для Повітряних і водних перевезень).Крім того, відповідно до вказівки ГТК від 19 січня 1995 року N 01-12/52 Збори за митне оформлення не стягуються з іммігрантів і вимушених переселенців За умови, що переміщувані ними товари і транспортні засоби не призначені Для комерційних цілей.
Контейнеровоз позбувся ходу в Північному морі Контейнеровоз Gudrun (місткість 512 TEU, дедвейт 5660 тонн, будівлі 1995, прапор Антигуа, оператор DRAXL SCHIFFAHRTS GMBH & CO KG Німеччина) 9 липня позбувся ходу через поломку двигуна в Північному морі, слідуючи в каналу New Waterway , Голландія.

Новини

Об'єднаний азіатський сервіс China Shipping Container Line (CSCL) і CMA CGM починав щотижневі заходи на контейнерний термінал Хорфаккан Об'єднаний азіатський сервіс China Shipping Container Line (CSCL) і CMA CGM починав щотижневі заходи на контейнерний термінал Хорфаккан (ОАЕ), який управляється еміратської компанією Gulftainer і адміністрацією порту Шарджа.
П'ятеро людей постраждали при пожежі на суховантажі в Онезькім озері Займання сталося в машинному відділення суховантажу «Невський-17».О 14:30 пожежу вдалося згасити.
ГУП ПрАТ «Чукотснаб» завершило доставку палива в порти, розташовані на сході Чукотського автономного округу ГУП ПрАТ «Чукотснаб» завершило доставку палива в порти, розташовані на сході Чукотського автономного округу.


Огляд преси

Щорічні обсяги перевезень компанії...
Ці заходи вжито через борги компанії...
Гирло Бистре проходить...