Профільні послуги: перевезення з Китаю, розрахунок ставок фрахту по основним контейнерним лініях, перевезення вантажів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, розмитнення авто і інших популярних вантажів, розрахунок митних платежів, пошук китайських виробників, маркетинг в Китаї і т.п..

Глава «фенікса» прогуляв...

Глава «Фенікса» прогуляв Морський рада Учасники Морського ради при Уряді Санкт-Петербурга знову не змогли заслухати доповідь генерального директора ТОВ «Фенікс» Дмитра Михальченко.


Глава «фенікса» прогуляв...

Глава «Фенікса» прогуляв Морський рада Учасники Морського ради при Уряді Санкт-Петербурга знову не змогли заслухати доповідь генерального директора ТОВ «Фенікс» Дмитра Михальченко.Глави компанії, що реалізує амбіційний проект з будівництва контейнерного та ро-ро терміналу в Бронко, в Актовій залі Смольного не виявилося, хоча Д.Михальченко і був заявлений доповідачем у сесії, присвяченій перспективам розвитку портової інфраструктури міста.Точніше, власне доповідь була.Проте, коли губернатор Петербурга Валентина Матвієнко поцікавилася у всходящей на кафедру спікера з приводу правильності проголошення його прізвища, з'ясувалося, що за тумбу встав зовсім не керівник майбутнього аванпорту.Честь ТОВ «Фенікс» і «російського Вуосаарі», як і на зимовому Морському раді, відстоював заступник директора компанії Олексій ШуклецовГубернатор Санкт-Петербурга Валентина Матвієнко залишилася незадоволена «прогулом».«Передайте Дмитру Павловичу, що у нас не так часто проходить Морський рада, - попросила вона А.Шуклецова, - і якщо ми його запрошуємо на Морський рада, він повинен на ньому присутнім ». SeaNews 13 липня 2009 г.


Статті

Товару і оформлюється перевізником.Якщо на декларовану партію складалося Послідовно кілька транспортних документів, вказаний строк обчислюється З дати оформлення останнього транспортного документа.
Загальної правової основи застосування режиму, що дозволяє виділити базові принципи І умови його надання та використання.
З точки зору валютного законодавства; б) стягнення в дохід держави необгрунтовано придбаного не за угодою, А в результаті незаконних дій.

Новини

Азербайджанська Сокар почне перевалку сирої нафти в грузинському порту Кулеві через кілька місяців Національна нафтова компанія Азербайджану (Сокар) почне перевалку нафти на новому терміналі у грузинському порту Кулеві протягом найближчих місяців, після модернізації порту для прийому великих танкерів.
Ярославський суднобудівний завод побудує морське водолазне судноОАО «Ярославський суднобудівний завод» визнано переможцем відкритого конкурсу на право укладення державного контракту на виконання робіт з будівництва морського водолазного судна проекту SDS08.
На засіданні правління Федеральної служби з тарифів було прийнято рішення про індексацію залізничних тарифів на вантажні перевезення Сьогодні на засіданні правління Федеральної служби з тарифів було прийнято рішення про індексацію залізничних тарифів на вантажні перевезення.


Огляд преси

Проте набуття чинності на території...
Глава уряду Микола...
Акцій.АРМС-ТАСС...