Наша спеціалізація: наземні вантажні перевезення, страхування вантажів, перевезення збірних вантажів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, митне оформлення, розрахунок митних зборів, пошук обладнання в Китаї та інших товарів, організація бізнес турів до Китаю і багато іншого.

Понад 80 тонн заражених апельсинів затримали в порту...

Понад 80 тонн заражених апельсинів затримали в порту Новоросійська Россільгоспнагляд затримав в морському порту Новоросійська (Краснодарський край) близько 82 тонн єгипетських апельсин, заражених плодовими мухами.


Понад 80 тонн заражених апельсинів затримали в порту...

Понад 80 тонн заражених апельсинів затримали в порту Новоросійська Россільгоспнагляд затримав в морському порту Новоросійська (Краснодарський край) близько 82 тонн єгипетських апельсин, заражених плодовими мухами.Карантинний об'єкт 3 червня виявили фахівці відомства при огляді партії апельсин, що надійшла в порт Новоросійська з Єгипту.Ввезення зараженого вантажу в Російську Федерацію заборонений.Середземноморська плодова муха віднесена до групи найбільш небезпечних і шкідливих видів комах.Вона пошкоджує плоди апельсина, мандарина, авокадо, хурми, інжиру, кава, банани, лимона, суниці, граната, абрикоса, яблуні, сливи, черешні, винограду, фініки, томатів, баклажанів, перцю.РИА Новини 4 червня 2009 р.


Статті

Однак, якщо ці суми не покривають витрат митних органів, відсутня Частина стягується з декларанта або іншої особи, відповідальної за сплату митних Платежів.
Незалежна профспілка моряків Естонії виявив порушення трудового законодавства в Tallink Grupp Незалежна профспілка моряків Естонії (EMSA) стверджує, що судноплавна компанія Tallink, укладаючи договори зі своїми працівниками, порушує чинне законодавство в Естонії.
Каменів, але і з металів, плакованих дорогоцінними металами, вироби з культивованих перлів, а також з напівкоштовних каменів (природних, штучних Або реконструйованого).Якщо кількісна норма перевищена, сплачуються митні платежі За єдиною ставкою.

Новини

ВАТ «Пелла» виплатить дивіденди в розмірі 64 рублі 50 копійок на одну звичайну і привілейовану іменну акцію типу А Акціонери ВАТ "Ленінградський суднобудівний завод« Пелла »(ВАТ« Пелла ») на річних зборах, що відбулися 5 червня, прийняли рішення виплатити дивіденди в розмірі 64,5 руб.
Третій загін кораблів ТОФ буде боротися з піратами до кінця жовтня МОСКВА, 20 липня - РІА Новини.
Судновласники скуповують Tamiflu У зв'язку з тим, що почастішали випадки захворювання свинячим грипом, судновласники стали скуповувати лікарський препарат Tamiflu, повідомили SeaNews в компанії Hutton's, що є одні з провідних учасників ринку суднового постачання в Великобританії.


Огляд преси

Проте набуття чинності на території...
Він також зазначив, що проблеми є...
Після огляду корпусу...