Коротко про нас: наземні вантажні перевезення, розрахунок фрахту, перевезення вантажів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, розмитнення автомобілів та інших затребуваних вантажів, розрахунок цін розмитнення, пошук виробників в Китаї, постачання з Китаю різних товарів і багато іншого.

Мурманским морським рибним...

Мурманским морським рибним портом з початку року перероблено 153 000 тонн рибопродукції, що на 48 тисяч тонн більше, ніж за аналогічний період минулого року Мурманський морський рибний порт в липні поточного року обробив 18 тисяч тонн рибопродукції.


Мурманским морським рибним...

Мурманским морським рибним портом з початку року перероблено 153 000 тонн рибопродукції, що на 48 тисяч тонн більше, ніж за аналогічний період минулого року Мурманський морський рибний порт в липні поточного року обробив 18 тисяч тонн рибопродукції.Це на 1 тисячу тонн більше, ніж за аналогічний період минулого року.З початку року за підсумками роботи за 7 місяців 2009 року портовиками ММРП було перероблено 153 000 тонн рибопродукції, що на 48 тисяч тонн більше, ніж за аналогічний період минулого року.«Зараз в порту йде планова ремонтна компанія.Готується до зими котельне господарство, крани приводяться у відповідність вимогам технічного нагляду, йде ремонт і оттайка морозильних камер на блоці холодильників », - повідомив Антон Артем'єв, помічник генерального директора ВАТ« ММРП ». Прес-служба ВАТ« ММРП »3 серпня 2009 р.


Статті

Збиток, то скоєне кваліфікується залежно від настали За ст.108, 109, 112 або за ст.149 КК.У випадку, якщо перешкоджання Здійсненню працівниками митниці процесуальних дій було скоєно під Загрозою вчинення насильницьких дій щодо посадової особи митного Органу, осіб , що беруть участь у провадженні у справі про порушення митних правил Чи в його розгляді, в тому числі понятих, вчинене кваліфікується за ст.439 ТК.За статтею 446 ТК можна кваліфікувати, наприклад, перешкоджання доступу посадової особи митного органу на територію або в приміщення, Підлягають митному обстеженню.
Крановий парк
DES Поставка з судна (... назва порту призначення) ПОСТАВКА З СУДНА (НАЙМЕНУВАННЯ ПОРТУ ПРИЗНАЧЕННЯ) DES DELIVERED EX SHIP (NAMED PORT OF DESTINATION) DES Термін «Поставка з судна» означає, що продавець виконав поставку, коли він надав не минуле митне очищення для імпорту товар у розпорядження покупця на борту судна в названому порту призначення.

Новини

«Коммерсант»: FESCO не вистачає на контейнери.- Група відмовилася фінансувати будівництво терміналу в Усть-Лузі Національна контейнерна компанія (НКК) вчора повідомила про призупинення будівництва контейнерного терміналу в Усть-Лузі.
Далекосхідному лососеві дано зелене світло.- валятися на березі більше місяця рибу повезли в центр Росії РЖД днями нарешті домовилася з риболовецькими і портовими компаніями про заходи щодо виходу з кризи, пов'язаної з рекордним уловом лососевих.
Суду Колимської судноплавної компанії повернулися з Чукотки ІА SakhaNews.11-12 липня в порт Зелений Мис Нижньоколимського району прийшли суду СПН-719-Б (капітан - Євген Ємельянов, СПН-724-Б (Олексій Ульянцев), СПН-697-Б (Федір Костогруд) і СПН-698-Б (Євген Козлов), які доставили пально-мастильні матеріали в селище Омолон Чукотського автономного округу.


Огляд преси

На думку керівництва...
Перевезення вантажів через канал...
Було опрацьовано 700 тис.TEU.Термінал...