Профільні послуги: перевезення вантажів по Росії, консолідація вантажів, доставка вантажів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, митне оформлення вантажів, розрахунок вартості розмитнення, пошук бізнес партнерів в Китаї, організація відвідування виставок у Китаї і т.п..

«Коммерсант»: РФК змінює менеджмент на Волгоградському...

«Коммерсант»: РФК змінює менеджмент на Волгоградському суднозавод Новий власник Волгоградського суднобудівного заводу - Російська фінансова корпорація - почав зміну менеджменту на підприємстві.


«Коммерсант»: РФК змінює менеджмент на Волгоградському...

«Коммерсант»: РФК змінює менеджмент на Волгоградському суднозавод Новий власник Волгоградського суднобудівного заводу - Російська фінансова корпорація - почав зміну менеджменту на підприємстві.Як повідомили "видання" вчора в прес-службі заводу, на посаду фінансового директора замість звільненого напередодні Сергія Власова призначений Павло Єрмолаєв.Надалі на заводі має оновитися весь керуючий персонал.Однак, які саме це будуть фігури, на заводі повідомляти відмовилися.Нагадаємо, що в червні 2009 року група «МНП» (Морські нафтогазові проекти) продала ВАТ «Волгоградський суднобудівний завод» (ВгСЗ) , яке опинилося на грані банкрутства, Російської фінансової корпорації (РФК).Суму угоди сторони не розкривали.Однак, за інформацією "видання", РФК взяла на себе зобов'язання по реструктуризації боргу заводу перед банками на суму понад $ 50 млн.За даними ЕГРЮЛ, ВАТ «РФК» створено в 2006 році двома фізичними особами - Андрієм Кисельовим і Андрієм Кузнєцовим.Основним видом її діяльності є «вкладення в цінні папери».ВАТ «Волгоградський суднобудівний завод» спеціалізується на будівництві танкерів і суховантажів для річкових, змішаних (клас «річка- море ») і морських перевезень.Раніше близько 70% акцій належало ТОВ« Група компаній МНП ». Виручка в 2008 році - 420 800 000 руб., чистий збиток - 126 600 000 руб.Коммерсант (Волгоград) № 147 (4202) 13 серпня 2009 г.


Статті

Термін «Поставка з оплатою мита» означає, що продавець надасть минулий митне очищення і нерозвантажений із прибулого транспортного засобу товар у розпорядження покупця в названому місці призначення.
В Астані з'явився ще один вид громадського транспорту - річкове судноплавство Поки маршрути здебільшого прогулянкові, але з часом, можливо, справа поставлять на потік.

Новини

Більше трьох тонн небезпечного м'ясного імпорту затримано в Магадані Магадан, 8 червня, Північ ДВ.Більше трьох тонн м'ясного імпорту затримано в Магадані співробітниками відділу ветеринарного нагляду на держкордоні та транспорті Управління Россільгоспнагляду по Магаданської області.
Вантажообіг порту Таллінського за січень-червень 2009 року зріс на 3,9% - до 15,4 мільйона тонн Вантажообіг компанії Tallinna Sadam (Таллінський порт) за січень-червень 2009 року зріс порівняно з аналогічним показником минулого року на 3,9% - до 15367000 тонн.


Огляд преси

Як раби на іноземні галери...
За прогнозами фахівців...
Вантажообіг РГП «Актаускій...