Наша спеціалізація: доставка з Китаю, фрахтування суден, перевезення збірних вантажів, морські перевезення, розмитнення автомобілів та інших затребуваних вантажів, розрахунок розмитнення, пошук товарів у Китаї, маркетинг в Китаї і так само багато що інше.

Корабель нато підібрав у берегів Сомалі 14 індійських...

Корабель НАТО підібрав у берегів Сомалі 14 індійських моряків, яких утримували пірати протягом 10 днів 14.06.2009, Лісабон 7:26:26 входить до складу військово-морського угруповання сил НАТО в Аденській затоці португальський військовий корабель Corte-Real підібрав у берегів Сомалі 14 індійських моряків із захопленого піратами невеликого каботажного судна Vishvakalyan.


Корабель нато підібрав у берегів Сомалі 14 індійських...

Корабель НАТО підібрав у берегів Сомалі 14 індійських моряків, яких утримували пірати протягом 10 днів 14.06.2009, Лісабон 7:26:26 входить до складу військово-морського угруповання сил НАТО в Аденській затоці португальський військовий корабель Corte-Real підібрав у берегів Сомалі 14 індійських моряків із захопленого піратами невеликого каботажного судна Vishvakalyan.На ньому моряки повинні були доставити вугілля в Об'єднані Арабські Емірати, передає Reuters.Моряки повідомили, що пірати утримували їх протягом 10 днів.Весь цей час їх жорстоко били.Пірати забрали належать морякам цінні речі і провізію.Потім їх відпустили.Моряки близько доби дрейфували на судні без їжі і води.РБК 14 червня 2009 г.


Статті

Порядок розгляду такого звернення визначається спільно ГТК і Російським Агентством міжнародного співробітництва та розвитку.Отримавши відповідне Звернення, ці органи готують спільне подання до Уряд РФ, Яке має бути погоджено з наступними інстанціями: 1) Міністерством економіки РФ, 2) Міністерством фінансів РФ, 3) Банком Росії; 4) відповідними суб'єктами Російської Федерації в особі компетентних Державних органів.
На прохання власників товарів, що перебувають у переробці, митні Органи вправі продовжувати зазначений термін у порядку, встановленому зазначенням ГТК від 25 жовтня 1995 року N 01-12/1296.
«Гудок»: Не нашкодь.- Мурманський порт обіцяє берегти залізничний парк ВАТ «Мурманський морський торговий порт» (ММТП) готове боротися з проблемою ушкоджень піввагонів при вивантаженні.

Новини

Маріупольський порт, найбільшим перевалочним підприємство Українського Азовського регіону, за півріччя втратив 30% вантажів Маріупольський порт, найбільшим перевалочним підприємство Українського Азовського регіону, за півріччя втратив 30% вантажів, однак різко збільшив перевалку 2-го кварталу.
Вантажообіг порту Таллінського за січень-червень 2009 року зріс на 3,9% - до 15,4 мільйона тонн Вантажообіг компанії Tallinna Sadam (Таллінський порт) за січень-червень 2009 року зріс порівняно з аналогічним показником минулого року на 3,9% - до 15367000 тонн.
ЗАТ «Совмортранс» придбаний новий дорогий навантажувач для роботи на терміналі в Санкт-Петербурзі Навантажувач-річстакерам (самохідний з телескопічною стрілою "Кальмар" моделі DRF450-65S5) призначений для роботи з будь-якими контейнерами вагою до 45 тонн.


Огляд преси

Вантажообіг компанії Tallinna Sadam...
Перша партія в 6,5 тис.тонн...
Інноваційні рішення, розроблені...