Наш профіль: доставка вантажів з Китаю, розрахунок фрахту, перевезення контейнерів, морські перевезення, розмитнення автомобілів та інших затребуваних вантажів, розрахунок цін розмитнення, пошук постачальників в Китаї, організація бізнес турів до Китаю та інше.

Сомалійські пірати вимагають викуп за судно " марафон " з українським...

Сомалійські пірати вимагають викуп за судно


Сомалійські пірати вимагають викуп за судно " марафон " з українським...

Сомалійські пірати вимагають викуп за судно " Марафон " з українським екіпажем на борту 6 червня - комаднованіе сил НАТО в Аденській затоці повідомило про звільнення сомалійськими піратами нігерійського допоміжного шельфового судна Yenegoa Ocean, старожила піратського полону.Судно з екіпажем 11 чоловік був захоплено ще 4 серпня минулого року, на шляху з Сінгапуру до Нігерії, і виявилося самим забутим і занедбаним, екіпаж громадяни Нігерії, власник якась ESL Integrated Services Ltd Панама, оператор NICO MIDDLE EAST LTD з ОАЕ, і ще в травні був слух, що судно взагалі закинуто, а екіпаж просто відпустили.Власник мабуть, не збирався платити ні цента, і на яких умовах судно все-таки звільнили, невідомо.Не виключено, що відпустили просто даром.Цікаво, чим харчувалися бідолахи весь цей час, і як змогли запустити двигун - звідки взяли паливо.В Нині Yenegoa Ocean в супроводі голландського військового корабля De Zeven Provincien слід в один з портів Ємену, з чого можна зробити висновок, що його тримали в полоні або десь в Пунтленд, або в північних піратських базах начебто Ейл.Одного з членів екіпажу довелося переправити на голландський корабель і госпіталізувати, здоров'я інших у цілому задовільний.Yenegoa Ocean повинен прийти в один з портів Ємену в неділю ввечері.повідомлення про захоплення судна: 4 серпня 2008 року поблизу Босассо захоплений нігерійський шельфовий постачальник Yenegoa Ocean (валова 1101, споруди 1975, прапор Панама, оператор NICO MIDDLE EAST LTD ОАЕ), екіпаж 11 чоловік громадяни Нігерії.Морський бюлетень 6 червня 2009 р.


Статті

Форма посвідчення ввезення транспортного засобу затверджена наказом ГТК від 30 вересня 1994 року N 507.
Група F FCA Франко перевізник (... назва місця призначення) Група С CPT Фрахт / перевезення оплачені до (... назва пункту призначення) CIP Фрахт / перевезення та страхування оплачені до (... назва пункту призначення) Група D DAF Поставка до кордону (... назва місця призначення ) DDU Поставка без оплати мита (... назва місця призначення) DDP Постачання з оплатою мита (... назва місця призначення) Тільки морський і внутрішній водний транспорт Група F FAS Франко вздовж борту судна (... назва порту відвантаження) FOB Франко борт (... назва порту відвантаження ) Група C CFR Вартість і фрахт (... назва порту призначення) CIF Вартість, страхування і фрахт (... назва порту призначення) Група D DES Поставка з судна (... назва порту призначення) DEQ Поставка з пристані (... назва порту призначення) 18.РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ У деяких випадках вступ рекомендує використовувати або не використовувати той або інший термін.
П'ять із 19 портів за своїм економіко-географічному положенню мають важливе загальнодержавне значення і є морськими транспортними воротами для нинішніх і перспективних вантажопотоків.Це Одеса, Іллічівськ і Південний - на Чорному морі, Маріуполь - на Азовському й Ізмаїл - на Дунаї.

Новини

Сертифікацію Регістру судноплавства України пройшли три українські метзаводу Регістр судноплавства України (РСУ) здійснив сертифікацію підприємств виробників суднобудівної сталі ВАТ «Металургійний комбінат« Азовсталь », ВАТ« Краматорський металургійний завод ім.Куйбишева »і ВАТ« Алчевський металургійний комбінат ». Випробування стали для сертифікації проводилися на підприємстві згідно з Правилами РСУ, за участю представника РСУ.
Індекс вартості фрахту Baltic Dry в четвер впав після зростання 23 сесії подрядІндекс вартості фрахту Baltic Dry, що відслідковує ціни на морські перевезення насипних і навалочних вантажів по усьому світі, у четвер впав після зростання 23 торгові сесії поспіль.
Росія пропонує НАТО разом боротися з піратством Росія запропонувала НАТО організувати спільне військове патрулювання в Аденській затоці для боротьби з морським піратством.


Огляд преси

Прибуток від перевезень склала 278 100 000.манатів, і 42,2% цієї...
До кампанії приєдналися як профспілки, так і судновласники.Серед...
Як говориться в офіційному повідомленні товариства, також...