Профільні послуги: вантажоперевезення з Китаю, фрахтування, перевезення вантажів, морські міжнародні контейнерні перевезення, митне очищення вантажу, розрахунок цін розмитнення, пошук китайських виробників, маркетинг в Китаї і так само багато що інше.

У яванском морі затонув вантажопасажирський...

У Яванському морі затонув пором вантажно, врятовано 350 осіб У 15.00 місцевого часу 30 травня в Яванському морі затонув після пожежі індонезійський пором Mandiri Nusantara, рятувальна операція досі триває, врятовано щонайменше 350 осіб.


У яванском морі затонув вантажопасажирський...

У Яванському морі затонув пором вантажно, врятовано 350 осіб У 15.00 місцевого часу 30 травня в Яванському морі затонув після пожежі індонезійський пором Mandiri Nusantara, рятувальна операція досі триває, врятовано щонайменше 350 осіб.Не менше 10-ти вважаються зниклими без вести.Пором працював на внутріостровних лініях Індонезії, слідував на Балікпапан Східного Калімантану.Пожежа почалася на вантажний автомобільної палубі, судно знаходилося в 60 милях від острова Кераміан, Східна Ява.Пором ро-ро Mandiri Nusantara - валова місткість 4764 брт, будівлі 1976 , прапор Індонезія, оператор P.T.Jembatan Madura.Морський бюлетень 1 червня 2009 р.


Статті

А.8.Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Покупець зобов'язаний прийняти передбачений статтею А.8.транспортний документ, якщо він відповідає умовам контракту купівлі-продажу.
Ситуація навколо «Арктик Сі» обростає новими версіями Інтерес до історії з захопленням і затриманням судна «Арктик Сі» не спадає.І за відсутності достовірної інформації ситуація продовжує обростати чутками і різного роду версіями.

Новини

Прес - реліз за підсумками загальних річних зборів акціонерів ВАТ «Судноплавна компанія« Волзьке пароплавство »3 червня 2009 року відбулись загальні річні збори акціонерів ВАТ« Судноплавна компанія «Волзьке пароплавство».У ході зборів акціонери розглянули і затвердили річний звіт суспільства, річну бухгалтерську звітність, звіт про прибутки і збитки компанії за 2008 рік.
«Гудок»: Час за гроші.- Казахстанське зерно відправиться до Ірану в контейнерахАО «Казтранссервіс» планує поставляти зерно до Ірану в контейнерах.
«РБК daily»: В Усть-Лузі з'явилася кордон.- Порт офіційно оформив свою територію Уряд РФ погодило кордону порту Усть-Луга.


Огляд преси

Розроблені ПТУ Роскордону технологічні...
Бердянський морський торговельний порт...
Протоки Босфор і Дарданелли є...