Анотація діяльності: вантажоперевезення з Китаю, фрахтування суден, перевезення контейнерів, морські перевезення, митне очищення товарів в Україну та Росії, розрахунок вартості розмитнення, пошук заводів Китаю, маркетинг в Китаї та інше.

За забруднення атмосфери нафтовий термінал «Білокам'янка» оштрафований...

За забруднення атмосфери нафтовий термінал «Білокам'янка» оштрафований на 44 тисячі рублів Регіональними фахівцями відділу з нагляду на море департаменту Росприроднадзора по СЗФО притягнуто до адміністративної відповідальності ТОВ «НТ« Білокам'янка ». За допущені порушення - викид шкідливих речовин в атмосферне повітря або шкідливий фізичний вплив на нього без спеціального дозволу - природопользователю пред'явлені штрафні санкції на суму 44 тисячі рублів, повідомляє прес-служба відомства.


За забруднення атмосфери нафтовий термінал «Білокам'янка» оштрафований...

За забруднення атмосфери нафтовий термінал «Білокам'янка» оштрафований на 44 тисячі рублів Регіональними фахівцями відділу з нагляду на море департаменту Росприроднадзора по СЗФО притягнуто до адміністративної відповідальності ТОВ «НТ« Білокам'янка ». За допущені порушення - викид шкідливих речовин в атмосферне повітря або шкідливий фізичний вплив на нього без спеціального дозволу - природопользователю пред'явлені штрафні санкції на суму 44 тисячі рублів, повідомляє прес-служба відомства.Нагадаємо, нафтовий термінал (НТ) «Білокам'янка» є рейдовий танкер-накопичувач, який приймає нафту з Варандейського нафтоналивного терміналу.Термінал «Білокам'янка» належить ВАТ «НК« Роснефть ». Також фахівцями відділу з нагляду на море притягнуто до адміністративної відповідальності МУП« Сєвероморську тепломережі ". Як повідомляє прес-служба відомства, МУП« Сєвероморську тепломережі »« за порушення умов спеціального дозволу на викид шкідливих речовин в атмосферне повітря або шкідливий вплив на нього - юридичній особі пред'явлені штрафні санкції на суму 33 тисячі рублів ».« Порушникам видано приписи про усунення порушень природоохоронного законодавства, подання про усунення причин і умов, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень », - повідомила Тетяна Захарова, прес-секретар департаменту.Бі-порт 10 червня 2009 р.


Статті

У ТК допускаються спеціальні обмеження, що стосуються сфери використання Режиму переробки товарів під митним контролем.
Немаркованих сигарет на сотні тисяч доларів США <88>.Терміни перевірки митної декларації, документів та огляду товарів і Транспортних засобів (ст.194) Для перевірки митними органами митної декларації, інших документів, огляд товарів і транспортних засобів законодавство встановлює максимальний Термін в десять днів.

Новини

Оновлення флоту ВАТ «Новошип» йде повним ходом День працівників морського та річкового флоту в цьому році як магнітом притягав до себе добрі новини.
Українські порти посилено наповнюють держбюджет За 5 місяців морськими торговими портами Україні в 2,7 рази збільшені платежі до держбюджету.
Морський порт Петербурга за 5 місяців знизив перевалку вантажів на 26% / Москва.15 червня.Транспорт сьогодні / Стивідорні компанії, що працюють на території морського порту Санкт-Петербурга, в січні-травні перевалили 17 млн ??879 тис тонн вантажів, що на 25,6 % нижче показників аналогічного періоду минулого року, повідомили в адміністрації порту.


Огляд преси

Положення не застосовується щодо закінчених...
Порядок передачі залізничних вантажних...
Відомо, що судна належать...